Перейти до вмісту
ПОСЛУГИ ТРАНСПОРТУВАННЯ ВСТАНОВЛЕННЯ НАЛАГОДЖЕННЯ І ЗАПУСК

Послуги нашого підприємства розділяються на базові та Супровідні 

базові послуги

послуги транспортування до місця оренди
ТРАНСПОРТУВАННЯ

Доставка замовленої техніки до місця встановлення і використання.
Вартість послуги залежить від відстані між однією з наших баз до об’єкта, який потребує електроживлення та від наявності навантажувальних робіт.

послуги встановлення на об'єкті
ВСТАНОВЛЕННЯ

Самий «тонкий» процес. Для правильного та безпечного функціонування слід правильно встановити кріплення і підготувати місце або фундамент для розміщення.

послуги налагодження обладнання
НАЛАГОДЖЕННЯ

Ще одна процедура, яка вимагає професійних знань і навичок, – це налагодження агрегата. Це процес, який вимагає виконати передпускові регламенти  до натискання кнопки “Пуск”.

Запуск агрегата
ЗАПУСК

Обов’язкова процедура в присутності замовника після передпускових регламентів.

Супровідні послуги

Перелік послуг
ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДГУ

– проведення профілактичного (попереджувального) огляду та контроль працездатності дизельної електростанції в терміни, які рекомендуються інструкцією по експлуатації заводу-виготовлювача;

– тестування обладнання і оцінка його стану;

– замовлення передбачає надання рекомендацій та консультацій щодо забезпечення якісної безперебійної експлуатації електрогенеруючого обладнання і двигунів внутрішнього згоряння, якими оснащено техніку;

– послуги з проведення поточних ремонтів замовленої техніки;

– поставка необхідних запчастин.

На складі підприємства є значний запас самих ходових запасних частин для ДГУ. А під замовлення ми надамо будь-яку деталь до Вашого агрегату;

послуги технічного обслуговування генератора
– аварійний ремонт обладнання.

У разі аварійних і непередбачених ситуацій Ви завжди можете звернутися до нас за допомогою. Виїзд на місце, де розташований Ваш дизельний апарат, або ремонт на нашій базі. Непереборних проблем немає. Чим складніше проблема, тим більше часу потрібно на її подолання. Іноді, швидкість ремонту залежить від такого банального запитання, як необхідність чекати виконання замовлення дефіцитної деталі;

– повний капітальний ремонт двигунів і альтернаторів на всій території України.

Нашим базовим регіоном є Київська область і прилеглі до неї області, але по-домовленості ми готові приїхати та привезти нашу техніку у будь-яке місце України, якщо Вам дійсно потрібні професійні послуги.

Як правило, зупинка обладнання для капітального ремонту – це спланована акція. Перед виведенням в капітальний ремонт необхідно запастися необхідними матеріалами та комплектуючими. Зазвичай відомо які деталі зношуються і які потрібно замінити або відновити. Ретельна підготовка до капітального ремонту дозволяє істотно заощадити час витрачений на ремонт і, відповідно, зменшити втрати від простою техніки.

Перелік послуг
ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ ТЕХНІКИ
Як і в сучасній медицині, правильна діагностика – це вагома складова успішного лікування.

В процесі експлуатації техніки діагностиці роботи вузлів і механізмів також приділяється велика увага. При цьому також, як і в медицині, застосовуються вузькоспеціалізовані знання, досвід, необхідний інструмент і обладнання. Правильна діагностика несправності окремих вузлів і деталей на ранніх стадіях дає можливість попередити вихід з ладу або некоректну роботу, а також значно підвищує відмовостійкість і час напрацювання на відмову.

Технічна діагностика в ЕнергоЮніт
Технічна діагностика – це складова частина технічного обслуговування.

Основним завданням технічного діагностування є забезпечення безпеки, функціональної надійності та ефективності роботи замовленого апарата, а також скорочення витрат на його технічне обслуговування та зменшення втрат від простоїв в результаті відмов і виведення в неплановий ремонт.

Перелік послуг
ДОСТАВКА ПАЛИВА, ЗАПРАВКА

Супроводжуємо замовлену техніку усіма видами паливно-мастильних матеріалів провідних виробників:

 • бензин;
 • дизельне паливо;
 • масла (індустріальні, гідравлічні, трансформаторні, трансмісійні, моторні, турбінні, компресорні);
 • технічні мастила;
 • антифриз;
 • тосол.
послуга супроводу оренди паливно-мастильними матеріалами
Перелік послуг
НАДАЄМО ДОДАТКОВІ ПАЛИВНІ БАКИ

Для збільшення часу безперервної роботи необхідний запас палива. Наші послуги передбачають надання додаткових ємностей для палива за окрему плату.

Для власних потреб ми зазвичай користуємося еврокубом. Це двошарова ємність з поліетилену на 1000 л в металевій обрешітці. Зручний і місткий бак виготовлений у формі еврокуба. Його розміри 102 х 121 х 95 см. Зручна горловина 16 см і кран на бічній частині бака.

Таку ж ємність ми готові надати і Вам та довозити дизельне пальне по мірі його використання. Погодьтеся, що це зручніше, ніж займатися цим питанням самому!

Перелік послуг
ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ПОДАЧІ ПОВІТРЯ

Якщо Ви скористались нашими послугами та обрали техніку великої потужності, що розташована в приміщенні, то питання необхідності додаткової подачі повітря неминуче постане перед Вами.

Монтаж тимчасових або стаціонарних повітропроводів входить до переліку послуг, що надаються нашою фірмою.
Монтаж тимчасових або стаціонарних каналів відводу вихлопних газів
Перелік послуг
МОНТАЖ СИСТЕМ ВІДВОДУ ВИХЛОПНИХ ГАЗІВ

Якщо Ви вибрали обладнання великої потужності і розташували його в приміщенні, і питання додаткової подачі повітря виявилося не критичним, то питання відводу вихлопних газів неминуче гостро постане перед Вами. Навряд чи Вам сподобається дихати вихлопними газами. Про те, що це смертельно небезпечно, ми впевнені, Вам відомо.

Монтаж тимчасових або стаціонарних каналів відводу вихлопних газів входить в перелік послуг, які надаються нашою фірмою.

Перелік послуг
ЕЛЕКТРОМОНТАЖ

Завдяки ретельно підібраній команді фахівців, ми забезпечуємо безпечне і функціональне використання енергоресурсів на промислових підприємствах, заводах, офісах, торгових підприємствах, житлових будинках і квартирах.

Не секрет, що важливою складовою цього є якісно виконаний проект і, головне, якісно виконаний монтаж електричної мережі на Вашому об’єкті. Ефективність і безпека – основа, яку ми закладає в Ваш проект електричної мережі. А багаторічний досвід в сфері енергетики дозволить виконати роботи з прокладання та монтажу електричної мережі на Вашому об’єкті швидко і якісно.

Перелік послуг з електропостачання об’єктів, які ми надаємо:
 • прокладка кабельних ліній;
 • монтаж освітлювальних приладів;
 • монтаж фурнітури;
 • збірка і монтаж щитового обладнання;
 • монтаж систем теплої підлоги і систем антизледеніння;
 • монтаж контурів заземлення, блискавкозахисту;
 • монтаж джерел безперебійного живлення;
 • монтаж дизель-генераторних станцій;
 • підключення приладів обліку;
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • оперативне реагування та технічна підтримка;
 • проектні роботи;
 • сервісне обслуговування.
Також ми виконуємо енергетичний аудит існуючих об’єктів і розробляємо рекомендації щодо поліпшення показників безпеки та енергоефективності.
Природньо, ми готові втілити рекомендації в життя.

Запитайте стосовно послуг

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

послуги встановлення на об'єкті

Послуги базові та Супровідні 

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)