Перейти до вмісту

Прокат Генераторів Потужністю До 50 КВт

Прокат Генераторів

Прокат генераторів, Сервіс та технічна підтримка

Прокат генераторів

10 кВт SDMO

Прокат генераторів

25 кВт AKSA Generator

Прокат генераторів

30 кВт Cummins Power Generator

Прокат генераторів

30 кВт Teksan Generator

Прокат генераторів

50 кВт FG Wilson

Дизель-генератор 10 кВт SDMO

Прокат генераторів такої потужності оптимальний для підключення трифазних споживачів малої потужності, таких як штукатурні станції, вентиляційні установки, насосні станції і т. д. Але при підключенні однофазних споживачів слід пам’ятати, що навантаження на кожну з трьох фаз не повинно перевищувати 3 кВт! 

Компактні розміри і розміщення на автомобільному причепі дозволяють максимально швидко доставити, встановити і підключити цей генератор  (прокат генераторів 10 кВт).

прокат генератора

Дизель-генератор 25 кВт AKSA Generator

Має вбудовану АВР – автоматику введення резерву (автоматичний запуск при відключенні електроживлення).

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 24 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений американським дизельним мотором JOHN DEERE 3029DF128 і італійським синхронним силовим генератором MECC ALTE. Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 47 А.

Прокат генератора даної моделі є вірним і обдуманим рішенням для забезпечення основного, резервного і додаткового електроживлення (прокат генераторів 20 кВт).

Прокат Генератора

Генератор дизельний 30 кВт Cummins Power Generation

Висока економічність при тривалій роботі.

Модель даного дизельного генератора має номінальну потужність 24 кВт. ДГУ відноситься до пристроїв промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений американським дизельним двигуном CUMMINS X3.3G1 (США) і синхронним силовим генератором NEWAGESTAMFORD (АНГЛІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 55 А.

Прокат генератора даної моделі є вірним і обдуманим рішенням в якості основного, резервного і додаткового джерела електроенергії (прокат генераторів 25 кВт).

Прокат Генератора

Дизельний генератор 30 кВт Teksan Generator

Висока економічність при тривалій роботі.

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 32 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений дизельним двигуном MITSUBISHI S4S-61DT (ЯПОНІЯ) і синхронним силовим генератором MAGNETTI MARELLI MJB200SA4 (ІТАЛІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 60 А.

Оренда генератора даної моделі є вірним і обдуманим вибором в якості основного, резервного і додаткового джерела електроенергії (прокат генераторів 30 кВт).

Прокат Генератора

Дизель-генератор 50 кВт FG Wilson

Генератор для роботи обладнання зі значними пусковими струмами (до 130 А).

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 48 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений дизельним двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ) і синхронним силовим генератором LEROY SOMER LL2014H (ФРАНЦІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 94 А.

Оренда генератора даної моделі є вірним і обдуманим вибором в якості основного, резервного і додаткового джерела електроенергії (прокат генераторів 40 кВт).

Прокат Генератора

Як показує наш досвід прокат генераторів такої потужності (до 50 кВт) може привернути увагу ремонтних бригад, будівельників невеликих об’єктів, приватних споживачів для живлення малопотужних приладів і обладнання.

У першу чергу ми проводимо аналіз умов експлуатації обладнання та враховуємо всі ваші вимоги. На основі цього надаємо пропозиції щодо прокату генераторів, рекомендуючи модель та потужність дизель-генератора чи бензинового генератора, які оптимально відповідають Вашим потребам.

Автономне енергопостачання – справа тонка, але доручивши прокат генераторів нам, Ви отримаєте максимальний ефект з мінімальними зусиллями для Вас.

Дизель-генераторна установка або дизель-генератор — це пересувна або стаціонарна енергетична установка, обладнана генератором електричного струму з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння, яка додатково обладнана приладами для розподілення електроенергії, пристроями автоматики, пультом керування, паливним баком, системою охолодження, вихлопною системою, демпфуючою системою (віброізоляція).

Дизельні генератори у більшості випадків монтують на металеві рами, які інтегрують генератор змінного струму, двигун внутрішнього згоряння, систему контролю та автоматики, а також систему управління установкою. Ця комплексна конструкція не лише забезпечує структурну єдність, але і оптимізує взаємодію між всіма компонентами, забезпечуючи ефективну та надійну роботу дизельного генератора.

прокат генераторів зовнішній вигляд

Найбільш уживаними є дизельні мотори через їх механічні, економічні та екологічні переваги. Двигун внутрішнього згоряння є джерелом механічної енергії, яка передається на генератор. 

Електричні генератори бувають синхронні або асинхронні та перетворюють механічну енергію в електричну завдяки магнітному полю збудження. Таким способом виробляється вихідна електрична енергія.

Дизельні електростанції та дизель-генераторні установки використовуються в якості основних, резервних або аварійних джерел електроенергії, забезпечуючи одно- або трифазний змінний струм для споживачів у результаті їхньої ефективної роботи.

Перелік споживачів автономного електроживлення досить великий. Це будівельна техніка, бурові установки, обладнання для зв’язку, вахтові селища, промислове виробництво, польові шпиталі, дачні та приватні будинки. Дизельні генератори використовують для електроживлення тепловозів, підводних човнів, автомобілів з дизель-електричними гібридними двигунами та іншої техніки. Якщо коротко, то дизель-генератори застосовують там де існують проблеми з якістю електропостачання або відсутня електрика взагалі. Одне з рішень цієї проблеми – оренда дизель-генератора.

Прокат генератора потужністю до 50 кВт дозволить підключити і живити трифазне обладнання малої потужності. Це обладнання зв’язку, штукатурні станції, вентиляційні установки, насосні станції, дачні та приватні будинки.

Прокат генераторів З Energo Unit UA

Це отримання комплексних послуг!

комплексні послуги

консультація 

підбір генераторів

доставка 

установка  

підключення 

запуск обладнання

на об’єкті

постійна сервісна підтримка

Прокат генераторів покликаний задовольнити Вашу потребу в електроживленні.

Прокат генераторів забезпечить основне, резервне або додаткове електроживлення Вашого об’єкту.Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні та прозорі умови прокату генераторів, а також конкурентні ціни.

З детальним описом умов прокату дизель-генератора, з чого складається вартість прокату дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Дизельні генераторні установки (ДГУ) виявляються більш вигідними у порівнянні з бензиновими генераторами, маючи низку переваг.

Дизельні генераторні установки (ДГУ), обладнані двигунами, які працюють на дизельному паливі, виявляють ряд технічних переваг у порівнянні з бензиновими генераторами. Використання дизельного палива сприяє зниженню собівартості виробництва електроенергії завдяки його меншій вартості порівняно з бензином. ДГУ характеризуються ефективністю за рахунок більш низьких витрат палива, а також мають більший моторесурс та крутний момент, що важливо при роботі на низьких обертах та різкому збільшенні потужності. Висока пожежна безпека також є суттєвою перевагою. Дизельне паливо не є легкозаймистою речовиною, на відміну від бензину.

Ці технічні характеристики стають особливо важливими при тривалому використанні ДГУ в якості основного джерела електропостачання або як резервного у разі аварій. Прокат генераторів дозволяє більш гнучко використовувати ці переваги, а також маневрувати потужністю генератора в разі потреби. Тобто Ви маєте змогу повернути з прокату генератор та обрати іншу модель іншої потужності. Дизельні електростанції призначені для роботи в екстремальних погодних умовах, включаючи температурний діапазон від -50 до +50 ºС. Важливо враховувати, що при низьких температурах в’язкість дизельного палива змінюється, що може впливати на процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, може призводити до часткового незгоряння палива і зниження потужності двигуна.

Для компенсації цих ефектів і підтримки ефективної роботи ДГУ при низьких температурах рекомендується використовувати спеціальні морозостійкі модифікації дизельного палива.

Оптимальне навантаження для дизельних електростанцій знаходиться у діапазоні від 40 до 75% від номінальної потужності. Зниження або збільшення навантаження за межі цього діапазону призводить до підвищених витрат палива та зменшення коефіцієнта корисної дії. Такі фактори слід враховувати при довготривалому використанні дизельних генераторних установок, а особливо у разі використання їх як резервних джерел електропостачання у критичних сценаріях. 

поставте питання стосовно прокату генераторів

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди в м. Києві від співробітників Енерго Юніт Україна .

прокат генераторів потужністю до 40 кВт

Прокат генераторів до 50 кВт

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (Тільки З Питань Техніки, одержаної в нас напрокат)