Перейти до вмісту

Прокат генератора Київ та область 60 - 90 кВт

Прокат генератора Київ

Прокат генератора Київ, Сервісна та технічна підтримка

Прокат генератора Київ

60 кВт SDMO

Прокат генератора Київ

70 кВт Olympian CAT

Прокат генератора Київ

80 кВт SDMO

Прокат генератора Київ

90 кВт Olympian CAT

Дизель-генератор 60 кВт SDMO

Ідеальний генератор для цілодобової роботи.

Виправленою версією мого попереднього відповіді мала б бути реформульована фраза, яка враховує ваш коментар:

Генераторні установки від SDMO, як світовий лідер, визначаються своєю надійною роботою та високими технічними характеристиками. Ці характеристики були підтверджені у випробуваннях на морських бурових платформах, в екстремальних температурних умовах пустелі, на будівельних майданчиках, на заводах і в секторах промисловості з особливими вимогами до надійності та безвідмовної роботи обладнання.

Дизельні генератори в оренді марки SDMO 60 кВт – це зручність використання та обслуговування, працездатність та безпека, міцний і компактний дизайн, контроль потужності, захист від води та пилу, Корпус, що інтегрує електронні, електричні та механічні пристрої .

Генераторна дизельна установка SDMO номінальною потужністю 54 кВт (68 кВА) обладнано двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія якого передається на генератор LEROY SOMER LL2014H (ФРАНЦІЯ), який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 108 А. Вага 1600 кг. Місткість паливного баку 200 л.

Надійний та мобільний дизель-генератор SDMO (прокат генератора Київ 60 кВт).

Прокат генератора Київ

Дизель-генератор 70 кВт Olympian CAT

Генератор для системи автоматичного запуску (АВР), резервування основної мережі.

Дизельні генераторні установки Caterpillar створені відповідно до міжнародних вимог щодо викидів забруднюючих речовин і гарантують високу ефективність і низьку витрату палива. Генераторні установки Cat повністю тестуються на рівні прототипів. Асортимент додаткового обладнання генераторних установок покликаний задовольнити потреби користувачів в електроенергії, спрощуючи процес вибору і монтажу. ДГУ Olympian CAT вирізняються надійною, міцною та довговічною конструкцією.

Генераторна дизельна установка Olympian CAT номінальною потужністю 64 кВт (80 кВА) обладнано двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія якого перетворюється на електричну за допомогою генератора OLYMPIAN LL2014L, який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 127 А. Вага 1440 кг. Місткість паливного баку 219 л.

Дизельний генератор Olympian CAT, що відповідає Вашим потребам (прокат генератора Київ 70 кВт).

Прокат генератора Київ

Дизельный генератор 80 кВт SDMO

Дизельний генератор має мінімальні габаритні розміри для даної потужності, що дозволяє його експлуатувати в умовах обмеженого простору.

Дизель-генераторні установки електричного струму марки SDMO є світовим лідером такого обладнання. Зробили їх такими: надійна робота, високі технічні характеристики та простота експлуатації. Якість роботи та характеристики перевірено на морських бурових платформах, на будівельних майданчиках, в екстремальних температурних умовах пустелі,  на заводах і в секторах промисловості з особливими вимогами до надійності і безвідмовної роботи обладнання.

Дизельні генератори в оренді марки SDMO 80 кВт зручні в використанні та обслуговуванні, працездатні та безпечні, міцні і мають компактний дизайн, контрольовану потужність, захист від води та пилу. А також корпус, який інтегрує електронні, електричні та механічні пристрої.

Генераторну дизельну установку SDMO номінальною потужністю 72 кВт (90 кВА) обладнано двигуном JOHN DEERE (США), механічна енергія з якого передається до генератора LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ), який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 145 А. Вага 1850 кг. Місткість паливного баку 250 л.

Надійний та надкомпактний дизель-генератор SDMO (прокат генератора Київ 80 кВт).

Прокат генератора Київ

Генератор дизельный 90 кВт Olympian CAT

Генератор із подвійною шумоізоляцією корпусу і додатковими глушниками (на 30% тихіше).

Дизель-генераторні установки Caterpillar створені відповідно до міжнародних вимог щодо викидів забруднюючих речовин і гарантують високу ефективність і низьку витрату палива. Генераторні установки Cat повністю тестуються на рівні прототипів. Асортимент додаткового обладнання генераторних установок покликаний задовольнити потреби користувачів в електроенергії, спрощуючи процес вибору і монтажу. ДГУ Olympian CAT вирізняються надійною, міцною та довговічною конструкцією.

Генераторна дизельна установка Olympian CAT номінальною потужністю 80 кВт (100 кВА) обладнано двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія якого перетворюється на електричну за допомогою генератора OLYMPIAN LL2014L, який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 127 А. Вага 1800 кг. Місткість паливного баку 300 л.

Дизельний генератор Olympian CAT, що відповідає Вашим потребам та має рівень шуму знижений більш ніж на 30% в порівнянні з аналогічними моделями (прокат генератора Київ 90 кВт).

Прокат генератора Київ

Як показує наш досвід, прокат генератора в Києві такої потужності (60-90 кВт) може привернути увагу ремонтних бригад, будівельників невеликих об’єктів, приватних споживачів для живлення інструментів і обладнання середньої потужності.

Починаючи з аналізу умов роботи обладнання та уважного врахування ваших побажань, ми пропонуємо оптимальну модель і потужність дизель-генератора або бензинового генератора, що найкраще відповідає вашим потребам.

Забезпечення автономного електропостачання — завдання витончене, але довіривши його нам, Ви отримаєте максимальну ефективність при мінімальних зусиллях з Вашого боку.
Дизель-генераторна установка, відома також як дизель-генератор, представляє собою пересувну або стаціонарну енергетичну систему. Вона оснащена генератором електричного струму, який приводиться в рух дизельним двигуном внутрішнього згоряння. Установка додатково включає прилади для розподілу електроенергії, системи автоматизації, пульт керування, паливний бак, систему охолодження, вихлопну систему та демпфуючу систему для віброізоляції.

В більшості випадків дизельний генератор встановлюють на металеву раму, що об’єднує генератор змінного струму, двигун внутрішнього згоряння, систему контролю та автоматики, а також засоби керування агрегатом.

Прокат генератора Київ зовнішній вигляд

Дизельні мотори є найбільш поширеними завдяки їхнім механічним, економічним та екологічним перевагам. Двигун внутрішнього згоряння служить джерелом механічної енергії, яка подається на генератор. Електричні генератори можуть бути синхронними або асинхронними та перетворюють механічну енергію в електричну за допомогою магнітного поля збудження. Таким чином, виробляється вихідна електрична енергія.

Дизельні електростанції та дизель-генераторні установки використовуються як основні, резервні або аварійні джерела електроенергії. Результатом їхньої роботи є забезпечення споживачів одно- або трифазного змінного струму електричною енергією.

Цей перелік споживачів включає будівельну техніку, бурові установки, обладнання для зв’язку, вахтові селища, промислове виробництво, польові шпиталі, дачні та приватні будинки. Дизельні генератори також застосовуються для електроживлення тепловозів, підводних човнів, автомобілів з дизель-електричними гібридними двигунами та іншої техніки.

Прокат генератора Київ використовується там, де існують проблеми з якістю електропостачання або відсутня електрика взагалі. Оренда дизель-генератора є одним з рішень для подолання цих проблем.

Прокат генератора в Києві потужністю від 60 кВт до 90 кВт дозволить підключити і живити трифазне обладнання середньої потужності. Це обладнання зв’язку, штукатурні станції, вентиляційні установки, насосні станції, дачні та приватні будинки.

Прокат генератора Київ З Energo Unit UA

Це отримання комплексних послуг!

комплексні послуги

консультація 

підбір генераторів

доставка 

установка  

підключення 

запуск обладнання на об’єкті

постійна сервісна підтримка

Генераторів такої потужності достатньо, щоби підключити більш-менш значущі об’єкти або обладнання.

Наприклад, багато хто бачив на Контрактовій площі Києва атракціон “Оглядове колесо”, ще його називають “Чортове колесо”, у вигляді великого вертикально встановленого колеса, до ободу якого прикріплені кабінки для пасажирів. В наш час колесо огляду є обов’язковим атрибутом багатьох розважальних парків, виставкових заходів, а також інших місць відпочинку по всьому світу.

Прокат генератора Київ для атракціону

Наша компанія “Енерго Юніт Україна” встановила дизельний генератор потужністю 80 кВт для резервного живлення цього атракціону. Прокат генератора Київ на Контактовій площі потрібен для того, щоби у випадку аварійної ситуації з енергоживленням висадити всіх пасажирів. Для цього потрібно зробити мінімум одне коло.

На фото Ви бачите наш генератор, що скромно стоїть осторонь, але виконує важливу функцію.

Дизельні генератори мають переваги перед бензиновими

Двигуни, які працюють на дизельному паливі, що використовується в цих установках, дозволяють зменшити вартість виробленої електроенергії через більш доступну ціну дизельного пального порівняно з бензином. Дизельні генераторні установки мають менші витрати палива, вищий ресурс роботи та значний крутний момент, що особливо важливо при роботі на низьких обертах та при різкому зростанні потужності. Важливим аспектом є також їхня підвищена стійкість до пожежі.

Ці характеристики стають важливими при тривалому використанні дизельної електростанції як основного джерела енергії чи підключенні її як резервного джерела енергопостачання. Дизельні електростанції або дизель-генераторні установки призначені для роботи в екстремальних погодних умовах, включаючи температурний діапазон від -50 до +50 ºC.

Варто враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це може погіршити утворення паливно-повітряної суміші та призводить до неповного згоряння палива. І в свою чергу знизити потужність двигуна. Оптимальне навантаження для дизельної електростанції варто утримувати в межах від 40% до 75% номінальної потужності, оскільки менше 40% призводить до збільшеного споживання пального, а більше 75% — до зниження коефіцієнта корисної дії та надмірних витрат пального.

поставте питання стосовно прокату генератора в Києві

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань прокату генератора від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

Прокат генератора Київ

потужністю від 60 кВт до 90 кВт

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (Тільки З Питань взятої В Нас напрокат Техніки)