Перейти до вмісту

Оренда освітлювальної щогли

Оренда освітлювальної вежі

Освітлювальна щогла Wacker Neuson LTN 6 L

Мобільна освітлювальна щогла Wacker Neuson LTN 6 L оснащена дизельним двигуном. Дана установка являє собою повністю автономний освітлювальний пристрій з висувною щоглою 9 м. Компактні розміри і розміщення на власному шасі дозволяють максимально швидко доставити, встановити і організувати освітлення об’єкту.

Оренда освітлювальної щогли затребувана в умовах проведення різних робіт в нічний час.

Оренда автономної освітлювальної щогли на дизпаливі

Автономні мобільні світло-генеруючі пристрої на власному шасі знаходять своє застосування в умовах, коли необхідно тимчасове локальне освітлення різних об’єктів, а підключення до ліній електропередач невигідне або ускладнене.

Німецька компанія Wacker Neuson зі штаб-квартирою в Мюнхені є відомим виробником будівельного обладнання, в тому числі різних модифікацій освітлювальної техніки. Компанія має безліч заводів по всьому світу. Світло-генерує обладнання збирається в США.

Оренда освітлювальної щогли Wacker Neuson LTN 6 L зручна, як фінансовий інструмент для вирішення питань освітлення майданчиків або приміщень без істотних капіталовкладень.

Освітлювальні агрегати на дизельному паливі Wacker Neuson відрізняються працездатністю і безпекою, міцністю і компактністю дизайну, безпекою у використанні, захистом від води і пилу. У корпусі зібрані дизельний двигун, електричний генератор, електронні системи управління.

Пропонована в оренду освітлювальна щогла висотою 9 м має високі експлуатаційні показники, можливість швидкого обслуговування на об’єкті, зручність запуску та монтажу. Оснащена двигуном Kohler, який приводить в дію безщіточний електрогенератор, що виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230 В. Вихідна потужність двигуна 8 кВт. Тривала вихідна потужність генератора – 6 кВт. Максимальний струм 26,1 А.

Робоча вага установки 921 кг. Місткість паливного бака 123 л. Цього достатньо для 73-х годинної безперервної роботи.

Найбільша ефективність освітлення досягається в першому колі близько 50 м.

 А загальна освітленість території набагато вище. При правильних налаштуваннях можна освітлити площу до 30 гектарів.

4 LED прожектори потужністю 300 W дозволяють забезпечити максимальну площу освітлення при освітленості 5,4 люкса до 20 000 м. кв. Така продуктивність пристрою в поєднанні з автономною роботою, доступним паливом, а також мобільністю роблять цю освітлювальну щоглу унікальною.

Наше підприємство також пропонує для оренди освітлювальну вежу висотою 16 м. На вищевказаному пристрої змінюється щогла з 9 метрової на 16-ти метрову. Оренда освітлювальної щогли передбачає комплектацію однією із зазначених висот.

Оренда освітлювальної щогли в дії

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

МАКСИМАЛЬНАЯ ВЫСОТА МАЧТЫ

9 м / 16 м

ГАБАРИТИ Д х Ш х В

3918 х 1265 х 1790 мм

ВАГА (без палива)

764 кг

ВАГА РОБОЧА

921 кг

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

KOHLER

ПАЛИВО ДЛЯ ДВИГУНА

ДИЗЕЛЬ

КІЛЬКІСТЬ ЦИЛІНДРІВ ДВИГУНА

3

ОБСЯГ ЦИЛІНДРА ДВИГУНА

1028 куб. см

ОХОЛОДЖЕННЯ ДВИГУНА

РІДИННЕ

МАКСИМАЛЬНАЯ ВИХІДНА ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА

8,5 кВт

ПРИ НОМІНАЛЬНІЙ ЧАСТОТІ ОБЕРТАННЯ

1800 об/хв

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

123 л

ВИТРАТИ ПАЛИВА

1,68 л/год

ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ

73 години

РІДИНА ДЛЯ ОХОЛОДЖЕННЯ

4,7 л

ГЕНЕРАТОР

ВИХІДНА ПОТУЖНІСТЬ

6 кВт

ЧАСТОТА ОБЕРТАННЯ РОТОРУ

1500 об/хв

НАПРУГА

230 В

РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ

6 %

СИЛА ТОКУ

26,1 А

ЧАСТОТА

50 Гц

РІВЕНЬ ШУМУ НА ВІДСТАНІ 7 м (LwA)

66 дБ

КЛАС ІЗОЛЯЦІЇ

Н

АКУМУЛЯТОРНА БАТАРЕЯ

12 / 650  В/А-ч / ССА

Оренда освітлювальної щогли Wacker Neuson LTN 6 L дозволить значно прискорити проведення різного роду робіт за рахунок можливості їх виконання у вечірній або нічний час.

Даний агрегат допоможе Вашій організації або установі віднайти додатковий ступінь свободи. Тепер Вам доступна робота в нічний час при проведенні планових, а особливо аварійних робіт. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні умови оренди освітлювальної вишки.

Орендуючи у нас дизель-генераторну освітлювальну щоглу, Ви отримуєте комплекс послуг з оренди:
– консультацію;
– доставку і установку;
– підключення та запуск на об’єкті;
– заправку;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

Умови оренди освітлювальної вишки аналогічні умовам оренди генератора. З чого складається вартість оренди, що необхідно для успішної співпраці, щоб уникнути непорозумінь, – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Оренда освітлювальної щогли - переваги і особливості

Основними перевагами даного світлового обладнання є мобільність, тобто можливість переміщувати пристрій по майданчику в межах об’єкта і оперативно перевозити між об’єктами, а також повна автономність. Автономність пов’язана з відсутністю необхідності в централізованому електропостачанні через наявність дизельної генеруючої установки, яка вбудована в корпус освітлювальної щогли. Досить стежити за рівнем дизельного палива в баку і оперативно заправляти установку. Електрична енергія, що виробляється генератором, подається на щоглу з LED-лампами.

Ще однією перевагою є можливість швидкого налаштування світлових потоків в необхідному напрямку або концентрація їх в потрібному місці. Найкраща освітленість досягається за рахунок правильного налаштування і фокусування всієї групи ламп.

Перераховані вище особливості, а також можливість швидкого монтажу і розгортання даної освітлювальної системи дають можливість користувачеві переміщати обладнання між різними ділянками в межах одного об’єкта, економлячи час і знижуючи трудовитрати.

Оренда освітлювальної щогли - технічні особливості

Спробуємо провести аналіз складових освітлювальної системи. Якщо не вдаватися в деталі, то при поверхневому огляді можна виявити кілька основних технологічних вузлів світло-генераторної щогли. Перший і найголовніший – дизельний двигун внутрішнього згоряння. Далі йдуть електрогенератор, іншими словами альтернатор, електронна панель управління, власне щогла, група ламп – галогенних або, як в нашому випадку LED, автомобільне шасі, інші допоміжні елементи і пристрої.

Дизельний двигун в парі з електрогенеруючою частиною утворюють основний тандем цієї технологічної системи. Іншими словами дизель-генераторна установка (ДГУ).

На панелі управління розташована кнопка автоматичного запуску двигуна. Тут же розташовані вимикачі ламп. Підведення електроенергії до ламп проходить через внутрішню частину підйомної щоглі. На корпусі освітлювальної щогли розташовані лебідки, які дозволяють здійснювати ручний підйом і висунення конструкції щогли на необхідну висоту. У нашому випадку максимальна висота освітлювальної щогли для оренди становить 9 або 16 метрів, в залежності від замовленої модифікації.

Варіант виконання шасі дозволяє перевозити освітлювальну щоглу як причіп по дорогах загального користування.

Звертаємо Вашу увагу, що для безперебійної роботи обладнання, необхідно періодичне регламентне обслуговування. Ця процедура передбачає заміну повітряних, масляних, паливних фільтрів, а також ременів. Необхідно акцентувати Вашу увагу, що оренда освітлювальної щогли на підприємстві “Енерго Юніт Україна” включає в себе технічне обслуговування. Його вартість включена в орендну плату. Це дуже зручно для замовника, так як часто світло-генераторна установка працює у віддаленій місцевості, плюс обслуговування вимагає певної кваліфікації. Всі ці моменти ми беремо на себе, позбавляючи Вас від зайвих переміщень, транспортних та інших витрат.

Оренда освітлювальної щогли Київ

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди освітлювальної техніки від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

Оренда освітлювальної вежі Київ

дизель генераторна освітлювальна щогла

Оренда освітлювальної щогли

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)

Оренда освітлювальної Вежі