генератор 90 кВт в оренду

Генератор дизельний 90 кВт Olympian CAT

Генератор з подвійною шумоізоляцією корпусу і додатковими глушниками, рівень шуму знижений більш ніж на 30% в порівнянні з аналогічними моделями.

Дизельний генератор 90 кВт в оренду марки Olympian CAT дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням. Швидка доставка. Сервіс та 🛠 техпідтримка орендованої техніки.

генератор 80 кВт в оренду
ціна за генератор 90 кВт в оренду вказана з урахуванням режиму роботи до 12 годин на добу
в вартість оренди дизельного генератора не входить доставка на об’єкт і дизельне паливо для генератора

2000 грн/доба

при оренді від 1 до 3 днів

1700 грн/Доба

при оренді від 4 до 14 днів

1500 грн/Доба

при оренді від 15 до 30 днів

1300 грн/Доба

при оренді більше 30 днів

Дизель-генераторні електростанції Caterpillar створені відповідно до міжнародних вимог до викидів забруднюючих речовин і гарантують високу ефективність роботи і низькі витрати палива.

Повне тестування на рівні прототипів – це те, що відрізняє генераторні установки Cat. Набір додаткового обладнання та аксесуарів покликаний задовольнити потреби користувачів в електроенергії, роблячи процес вибору і монтажу простішим. Дизель-генераторні установки Olympian CAT відрізняються надійною, міцною і довговічною конструкцією.

Генераторна дизельна установка Olympian CAT номінальною потужністю 80 кВт / 100 кВА оснащена двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія, що отримується за рахунок згоряння палива, якого передається на генератор OLYMPIAN LL2014L, який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 127 А. Вага 1800 кг. Місткість паливного бака 300 л.

Оренда дизельного генератора 90 кВт Olympian CAT безсумнівно задовольнить Ваші потреби і на 30% буде менше турбувати сусідів, тому що даний дизель-генератор має рівень шуму знижений більш ніж на 30% в порівнянні з аналогічними моделями.

Дизельний генератор 90 кВт в оренду марки Olympian CAT - Ваш розумний вибір.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

100 кВА / 80 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

110 кВА / 88 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

127 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

23000 х 1000 х 1600 мм

ВАГА

1800 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

300 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

PERKINS 1006TG2A (ВЕЛИКОБРИТАНИЯ)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

OLYMPIAN LL2014L

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

10,6 л/г

75%

15,5 л/г

100%

20,9 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Дизельний генератор 90 кВт в оренду марки Olympian CAT покликаний задовольнити Вашу потребу в електроживленні.

Оренда дизель-генератора Olympian CAT забезпечить основне, резервне або додаткове електроживлення Вашого об’єкту.

Ми забезпечимо Вам максимально комфортну процедуру оренди генератора. Послуги наші комплексні, ціни конкурентні, великі знижки від ціни оренди дизельних генераторів.

Оренда дизель-генератора в нашій компанії – це комплекс послуг:

– консультація та підбір генератора;
– виїзд на місце і рекомендації з підготовки майданчика для установки обладнання;
– доставка і установка;
– монтаж, підключення та запуск дизельного генератора на об’єкті;
– заправка та постачання паливом;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

Умови оренди генератора, вартість оренди дизельного генератора, вимоги до розміщення орендованого генератора, додаткові і базові послуги і все, що необхідно для успішної співпраці, щоб уникнути непорозумінь – читайте в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання

Дмитро - професійна консультація з питань оренди генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “Енерго Юніт Україна” Дмитра.

Дизельний генератор 80 кВт в оренду марки Olympian CAT

Генератор 90 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ