Перейти до вмісту

генератор 90 кВт в оренду

Генератор дизельний 90 кВт Olympian CAT

Генератор з подвійною шумоізоляцією корпусу і додатковими глушниками, рівень шуму знижений більш ніж на 30% в порівнянні з аналогічними моделями.

З проблемами електропостачання Вашого обладнання або об’єктів чудово впорається дизельний генератор 90 кВт в оренду марки Olympian CAT.

Швидка доставка. Монтаж. Підключення. Сервісна підтримка орендованої техніки.

генератор 80 кВт в оренду

Дизель-генераторні електростанції Caterpillar створені відповідно до міжнародних вимог до викидів забруднюючих речовин і гарантують високу ефективність роботи і низькі витрати палива.

Повне тестування на рівні прототипів – це те, що відрізняє генераторні установки Cat. Набір додаткового обладнання та аксесуарів покликаний задовольнити потреби користувачів в електроенергії, роблячи процес вибору і монтажу простішим. Дизель-генераторні установки Olympian CAT відрізняються надійною, міцною і довговічною конструкцією.

Генераторна дизельна установка Olympian CAT номінальною потужністю 80 кВт / 100 кВА оснащена двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія, що отримується за рахунок згоряння палива, якого передається на генератор OLYMPIAN LL2014L, який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 127 А. Вага 1800 кг. Місткість паливного бака 300 л.

Оренда дизельного генератора 90 кВт Olympian CAT безсумнівно задовольнить Ваші потреби і на 30% буде менше турбувати сусідів, тому що даний дизель-генератор має рівень шуму знижений більш ніж на 30% в порівнянні з аналогічними моделями.

Дизельний генератор 90 кВт в оренду марки Olympian CAT - Ваш розумний вибір.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

100 кВА / 80 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

110 кВА / 88 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

127 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

23000 х 1000 х 1600 мм

ВАГА

1800 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

300 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

PERKINS 1006TG2A (ВЕЛИКОБРИТАНИЯ)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

OLYMPIAN LL2014L

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

10,6 л/г

75%

15,5 л/г

100%

20,9 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Дизельний генератор 90 кВт в оренду марки Olympian CAT покликаний задовольнити Вашу потребу в електроживленні.

Оренда дизель-генератора Olympian CAT забезпечить основне, резервне або додаткове електроживлення Вашого об’єкту.

Перебої з енергопостачанням на об’єкті або повна відсутність електрики не є проблемою для даного дизельного генератора. Наша фірма забезпечить Вам максимально комфортні та зрозумілі умови оренди генераторів, а також конкурентні ціни.

Оренда дизель-генератора в нашій компанії передбачає одержання комплексу послуг. Серед них:

– консультації та підбір генератора;
– виїзд на місце і рекомендації з підготовки майданчика для установки обладнання;
– доставка генератора на об’єкт і установка;
– монтаж, підключення до навантаження та перший запуск дизельного генератора на об’єкті;
– заправка дизпалива та постачання пального для дозаправки;
– регламентна сервісна підтримка та технічне обслуговування орендованої техніки.

З детальним описом умов оренди генератора, вартості оренди дизельного генератора, вимог до розміщення орендованого генератора, переліку додаткових і базових послуг і всього, що необхідно для успішної співпраці, щоб уникнути непорозумінь – читайте в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення.

Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання стосовно оренди генератора 90 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

Дизельний генератор 80 кВт в оренду марки Olympian CAT

Генератор 90 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (Тільки З Питань Орендованої В Нас Техніки)