Перейти до вмісту

Оренда генератора 80 кВт SDMO

генератор 80 кВт в оренду

Генератор дизельний 80 кВт SDMO

Генератор має наймінімальніші габаритні розміри для даної потужності, що дозволяє його експлуатувати в умовах обмеженого простору.

Дизельний генератор 80 кВт в оренду марки SDMO вирішить Ваші проблеми з електропостачанням обладнання середньої потужності та навіть невеликих об’єктів.

Консультації щодо вибору. Швидка доставка. Сервісне обслуговування відповідно до техрегламентів та технічна підтримка орендованої техніки.

генератор 70 кВт в оренду

Завдяки надійній і безвідмовній роботі, високим технічним характеристикам дизельні генераторні установки SDMO є світовим лідером.

Дизельні генератори 80 кВт SDMO в оренді зручні у використанні та обслуговуванні. Вони працездатні і безпечні, міцні і дизайн їх компактний, потужність контрольована, захист від води і пилу присутній. Корпус, який інтегрує електронні, електричні і механічні пристрої, в наявності.

Пропонована генераторная дизельна установка SDMO номінальною потужністю 72 кВт / 90 кВА) оснащена двигуном JOHN DEERE (США), механічна енергія з якого передається генератору LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ), який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальна потужність – 80 кВт / 100 кВА. Максимальний струм 145 А. Вага 1850 кг. Місткість паливного бака 250 л.

Надійний і компактний дизель-генератор SDMO – Ваш надійний помічник в енергопостачанні.

Дизельний генератор 80 кВт в оренду марки SDMO - Ваш розумний вибір.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

90 кВА / 72 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

100 кВА / 80 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

145 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

3200 х 1000 х 1500 мм

ВАГА

1850 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

250 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

JOHN DEERE (США)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

LEROY SOMER (ФРАНЦИЯ)

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

11,0 л/г

75%

16,5 л/г

100%

23,0 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Дизельний генератор 80 кВт в оренду марки SDMO дозволить організувати електропостачання Вашого об’єкту в умовах обмеженого простору.

Наше підприємство оперативно забезпечить генератор в оренду на зрозумілих, прозорих і комфортних принципах, а також конкурентні ціни.

Орендуючи дизель-генератор 80 кВт Ви отримуєте комплексні послуги з оренди дизель-генераторів:

– рекомендації щодо визначення необхідної потужності і підбір моделі генератора;
– консультації по вибору і підготовки майданчика для установки обладнання;
– оперативну доставку і установку;
– монтаж, підключення та запуск дизель-генератора у Вас на об’єкті, надання додаткового оснащення і кабелів;
– заправку і дозаправку паливом;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

Щоб не виникало непорозумінь, бажано ознайомитися c розділом FAQ

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС.

Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання стосовно оренди генератора 80 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

Дизельний генератор 70 кВт в оренду марки SDMO

Генератор 80 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (Тільки З Питань Орендованої В Нас Техніки)