Перейти до вмісту

Оренда генератора 60 кВт SDMO

Оренда генератора 60 кВт SDMO

Генератор дизельний 60 кВт SDMO

Генератор відмінно підходить для цілодобової роботи завдяки високим експлуатаційним характеристикам.

Дизельний генератор 60 кВт в оренду марки SDMO дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням. 

Швидка доставка. Сервісна та технічна підтримка орендованої техніки.

Дизельний генератор 50 кВт в оренду марки SDMO

Дизельний генератор 60 кВт SDMO виконаний у вигляді пересувної установки для використання в якості джерела основного або резервного електропостачання.

Дизель-генераторні установки марки SDMO є одними зі світових лідерів завдяки надійній роботі та високим технічним характеристикам.

Оренда дизельного генератора SDMO 60 кВт – це зручність використання і обслуговування, компактний дизайн, контроль потужності, працездатність і безпека, захист від вологи і пилу. Корпус, який інтегрує електронні, електричні і механічні пристрої.

Пропонована в оренду генераторная дизельна установка марки SDMO номінальною потужністю 54 кВт (68 кВА) оснащена двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія, що отримується при згорянні  дизельного палива, з якого передається на генератор LEROY SOMER LL2014H (ФРАНЦІЯ), який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальна потужність, що розвивається 60 кВт / 75 кВА. Максимальний струм 108 А. 

Вага 1600 кг. Місткість паливного бака 200 л.

Надійний і мобільний дизель-генератор SDMO.

Дизельний генератор 60 кВт в оренду марки SDMO - Ваш розумний вибір.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

68 кВА / 54 кВт

МАКСИМАЛЬНА  ПОТУЖНІСТЬ

75 кВА / 60 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

108 А

РОЗМІРИ Д х Ш х В

2700 х 1000 х 1500 мм

ВАГА

1600 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

200 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНИЯ)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

LEROY SOMER LL2014H (ФРАНЦИЯ)

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

8,1 л/г

75%

12,2 л/г

100%

17,9 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Генератор 60 кВт в оренду марки SDMO дозволить поліпшити електропостачання Вашого об’єкту або вирішити проблеми з живленням в разі його повної відсутності.

Повна відсутність електрики чи перебої з енергопостачанням на об’єкті — не проблема для даного дизельного генератора. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні та прозорі умови оренди генератора, а також конкурентні ціни. Ми підвищимо стабільність електроживлення або забезпечимо об’єкт та обладнання електропостачанням за повної відсутності останнього.

Замовляючи в оренду дизель-генератор, Ви отримуєте комплекс послуг з оренди дизельних електрогенераторів. Серед них:

– безкоштовні консультації та рекомендації щодо визначення необхідної потужності і підбір моделі генератора конкретно під Ваші цілі;
– поради щодо вибору і підготовки майданчика для розміщення обладнання;
– доставка на об’єкт і встановлення;
– монтаж, підключення та запуск дизель-генератора на об’єкті, надання додаткового оснащення і кабелів;
– заправка дизпаливом та забезпечення дозаправки в процесі роботи нашого генератора;
– сервісні регламентні процедури та технічна підтримка орендованої техніки.

Детальний опис умов та процедур оренди генератора, з чого складається вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для нашої успішної співпраці, щоб уникнути непорозумінь, Ви маєте можливість ознайомитись у розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. 

Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання стосовно оренди генератора 60 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

генератор 50 кВт в оренду SDMO

Генератор 60 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)