Перейти до вмісту

Генератор 500 кВА в оренду

Генератор дизельний 500 кВА SDMO

Цей дизель-генератор 500 кВА (номінальна потужність 360 кВт) має високі показники економічності при тривалій роботі в сукупності з високою надійністю агрегатів Volvo Penta / Leroy Somer.

Особливістю цього дизельного генератора, виробництва французького концерну SDMO, є запас потужності двигуна, що дозволяє електрогенератору долати значні пускові струми.

Дизельний генератор 500 кВА в оренду  дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням без значних капітальних вкладень. 

Швидка доставка. Сервісна підтримка орендованої техніки.

генератор 500 кВА в оренду марки SDMO

Дизельні генераторні установки (ДГУ) SDMO займають одну з лідируючих позиції у світі. Ці дизельні електростанції відрізняє надійна і безвідмовна робота, високі технічні характеристики, простота експлуатації, універсальність технічних рішень. У сукупності ці характеристики дозволили продукції марки SDMO домогтися таких позицій і утримувати лідерство.

Замовляючи дизельний генератор 500 кВА в оренду марки SDMO, Ви отримуєте пристрій, який зручний у використанні і обслуговуванні, працездатний і безпечний, міцний, компактний, захищений від води та пилу, контрольованої потужності. В одному корпусі інтегровані електронні, електричні та механічні пристрої.

Пропонується в оренду дизельна генераторна установка SDMO номінальною потужністю 360 кВт / 450 кВА оснащена двигуном Volvo Penta (Німеччина), механічна енергія якого перетворюється в електричну генератором виробництва LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ). Електрогенеруючий модуль виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальна потужність – 400 кВт / 500 кВА. Максимальний струм 725 А. Вага 5000 кг. Місткість паливного бака 500/1000 л.

Ніяких відмовок в роботі, справжня робоча конячка – дизель генератор 500 кВА в оренді.

Продукція французького концерну SDMO – Ваш надійний помічник в електропостачанні.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

450 кВА /360 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

500 кВА / 400 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

725 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

4800 х 1600 х 2400 мм

ВАГА

5000 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

500 / 1000 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

Volvo Penta (Германия)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

LEROY SOMER (ФРАНЦИЯ)

ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

45,0 л/г

75%

70,0 л/г

100%

92,0 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

генератор 500 кВА в оренду марки SDMO Легко вирішить проблеми з електропостачанням Ваших об'єктів.

Перебої з енергопостачанням або повна відсутність електрики на об’єкті – не проблема для такого дизельного генератора. Наше підприємство забезпечить Вам максимально прозорі та комфортні умови оренди генератора.

Орендуючи у нас дизельний генератор Ви отримуєте комплекс послуг з оренди електрогенераторів:

– консультації та підбір генераторів;
– рекомендації з підготовки майданчика для установки обладнання;
– доставку на об’єкт і установка;
– підключення та перший запуск дизель-генератора на об’єкті;
– заправку пальним та доставку дизпалива під час експлуатації для дозаправки;
– сервісну та технічну підтримку орендованої техніки.

З детальним описом умов оренди, з чого складається вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Дизельні Генератори Мають Цілий Ряд Переваг Перед Бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива, що робить оренду генератора більш доступною. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС (дизельної електростанції), що розташовано в межах від 40% до 75% номінального значення.

Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження ККД (коефіцієнта корисної дії) та перевитратам пального.

Поставте Питання стосовно оренди генератора 500 кВа

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

Генератор 500 кВА в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)