Перейти до вмісту

генератор 50 кВт в оренду

Генератор дизельный 50 кВт FG Wilson

Висока економічність при тривалій роботі, генератор спроектовано для роботи обладнання зі значними пусковими струмами (до 130 А).

Дизельний генератор 50 кВт в оренду марки FG Wilson дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням. 

Швидка доставка. Сервісна підтримка орендованої техніки.

Дизельний генератор 40 кВт в оренду

Оренда дизель-генератора FG Wilson – синонім надійності і якості.

FG Wilson Engineering Ltd (Великобританія) – відомий лідер в сфері виробництва сучасних дизель-генераторів електроенергії, що випускаються під торговою маркою FG Wilson.
На сьогоднішній день компанія FG Wilson є одним з лідерів у сфері розробки і виробництва дизельних електростанцій і генераторів.

Пропонований в оренду дизельний генератор FG Wilson номінальною потужністю 48 кВт (60 кВА) оснащений дизельним мотором PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ) і синхронним силовим генератором LEROY SOMER LL2014H (ФРАНЦІЯ).
Ця дизель-генераторна установка відноситься до обладнання промислового класу надійності і призначена для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний вихідний струм 94 А. Максимальна вихідна потужність 52 кВт (65 кВА).
Вага – 1600 кг. Місткість паливного бака 175 л.

Автономні джерела електроживлення 50 кВт FG Wilson дозволять забезпечити енергопостачанням промислові або будівельні об’єкти середньої величини.

Дизельний генератор 50 кВт в оренду марки FG Wilson – зважене рішення для забезпечення основного, резервного або додаткового електроживлення.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

60 кВА / 48 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

65 кВА / 52 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

94 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

2290 х 1100 х 1650 мм

ВАГА

1600 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

175 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНИЯ)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

LEROY SOMER LL2014H (ФРАНЦИЯ)

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

6,5 л/г

75%

9,8 л/г

100%

14,3 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Генератор 50 кВт в оренду марки FG Wilson дозволить поліпшити електропостачання Вашого об’єкту або вирішити проблеми з електроживленням в разі його повної відсутності.

Наше підприємство “Енерго Юніт Україна” забезпечить Вам максимально комфортні та прозорі умови оренди генератора, а також конкурентні ціни.

Орендуючи у нас дизель-генератор, Ви отримуєте комплекс послуг з оренди дизельних електрогенераторів:

– консультації по визначенню необхідної потужності та підбір моделі генератора;
– рекомендації по вибору і підготовці майданчика для встановлення обладнання;
– доставку на об’єкт і установку;
– монтаж, підключення та запуск дизель-генератора на об’єкті, надання додаткового оснащення і кабелів;
– заправку і дозаправку в процесі використання генератора;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

Щоб уникнути нестиковок і непорозумінь в процесі замовлення та експлуатації дизель-генератора, ознайомитеся c розділом FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також вищенаведені фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах при температурах від -50 до +50 ºС.

Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання стосовно оренди генератора 50 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

генератор 40 кВт в оренду марки FG Wilson

Генератор 50 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки стосовно орендованої у нас техніки)