Перейти до вмісту

генератор 300 кВт в оренду

Генератор дизельний 300 кВт Cummins Power Generation

Генератор має високі показники стабільності роботи при паливної «всеїдності», тому генератори Cummins давно визнані найнадійнішими в світі.

Дизельний генератор 300 кВт в оренду марки Cummins дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням, забезпечивши автономне електропостачання.

 Індивідуальний підхід. Швидка доставка. Сервіс та технічна підтримка орендованої техніки.

Оренда генератора 300 кВт Cummins
Виробник зі світовим ім’ям CUMMINS. Дизельним генераторам цього виробника можна довірити своє електрообладнання без всяких сумнівів.

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 280 кВт / 350 кВА призначена для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. 

Максимальний струм 558 А при максимальній потужності 308 кВт / 385 кВА.

Дизель-генератор оснащений американським дизельним двигуном CUMMINS (США) і синхронним силовим генератором Stamford (АНГЛІЯ).

Вага установки 4620 кг. Запас палива (об’єм паливного бака) 500 л.

Генератор 300 кВт в оренду марки Cummins Power Generation – Ваш розумний та зважений вибір.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

350 кВА / 280 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

385 кВА / 308 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

550 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

4000 х 1150 х 2450 мм

ВАГА

4620 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

500 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

CUMMINS (США)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

Stamford (АНГЛИЯ)
ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

38,1 л/г

75%

55,5 л/г

100%

74,8 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Дизельний Генератор 300 КВт В Оренду Марки Cummins Power Generation Дозволить Спростити Рішення проблем з електроживленням

Повна відсутність електрики або перебої з енергопостачанням на об’єкті – не проблема для даного дизельного генератора.

Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортний процес оренди генератора, вигідні умови, а також конкурентні ціни. При тривалих термінах оренди ДГУ Ви отримаєте відчутні знижки.

Оренда дизельної генераторної установки в нашій компанії передбачає комплексні послуги з оренди, які передбачають:

– консультації в процесі вибору та рекомендації під час підбору генераторів;
– рекомендації з підготовки майданчика для встановлення обладнання;
– доставку до місця експлуатації та установку;
– підключення та запуск дизель-генератора в роботу на об’єкті;
– заправку дизпаливом (Ви отримуєте повністю заправлений агрегат) та дозаправку в процесі експлуатації (забезпечення паливом процесу оренди);
– сервісну підтримку орендованої техніки.

Умови оренди генератора, вартість оренди дизельного генератора, вимоги до розміщення орендованого генератора, і все, що необхідно для успішної співпраці, щоб уникнути непорозумінь – читайте в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС.

Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання стосовно оренди генератора 300 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

генератор 25 кВт в оренду

генератор 300 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)