Перейти до вмісту

генератор 220 кВт в оренду

Генератор дизельний 220 кВт FG Wilson

Дизельний генератор FG Wilson має високі показники економічності при тривалій роботі в сукупності з високою надійністю агрегатів відомих виробників.

Дизель генератор 220 кВт в оренду марки FG Wilson дозволить забезпечити електропостачання в будь-якому місці, в будь-який час, практично в будь-яких умовах. 

Швидка доставка. Монтаж на об’єкті. Сервіс та технічна підтримка орендованої техніки.

генератор 200 кВт в оренду

Британська компанія FG Wilson – є одним з лідерів в області розробки і виробництва дизельних генераторних установок, тому дизельні генератори FG Wilson – синонім надійності і якості. Саме тому оренда генератора FG Wilson також є синонімом надійності і якості.

Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 200 кВт (250 кВА) оснащений дизельним мотором Perkins 1306TAG (Великобританія) і силовим генератором Leroy Somer (Франція). Він призначений для генерації 3-х фазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц.

Максимальний вихідний струм 399 А. Максимальна потужність – 275/220 (кВА / кВт). Вага – 3100 кг. Місткість паливного бака 520 л.

Генератор 220 кВт в оренду цієї моделі, яка відноситься до обладнання промислового класу надійності, – обдумане і зважене рішення для забезпечення основного, резервного або додаткового електроживлення.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

250 кВА / 200 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

275 кВА / 220 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

399 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

4300 х 1300 х 2130 мм

ВАГА

3100 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

520 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

Perkins 1306TAG  (Великобритания)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

Leroy Somer  (Франция)

ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

28,1 л/г

75%

42,2 л/г

100%

56,3 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Генератор 220 КВт В Оренду Марки FG Wilson Краще Рішення При Тимчасової Необхідності в електроживленні Або Неможливості Підключення До Централізованих Джерел Електропостачання.

Повна відсутність електрики або перебої з енергопостачанням на об’єкті – не проблема для даного дизельного генератора. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні умови оренди генератора і конкурентну ціну оренди дизельних генераторів.

Оренда дизельної електростанції 220 кВт FG Wilson в нашій компанії – це отримання комплексних послуг:

– консультація та підбір дизельних генераторів;
– рекомендації з підготовки майданчика для розміщення обладнання;
– доставка і установка;
– підключення та запуск дизельного генератора (ДГУ) на об’єкті;
– заправка та дозаправка по Ваших заявках;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

Вартість оренди дизельного генератора, умови оренди генератора, перелік питань і документів необхідних для успішної співпраці ви знайдете в розділі сайту «Питання-відповіді»

Щоб уникнути непорозумінь – читайте розділ FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. 

Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання стосовно оренди генератора 220 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

Оренда генератора 220

Генератор 220 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)