генератор 200 кВт в оренду

Генератор дизельний 200 кВт FG Wilson

Генератор має високі показники економічності при тривалій роботі і високу надійність агрегатів.

Дизельний генератор 200 кВт в оренду марки FG Wilson дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням. Швидка доставка. 🛠 Техпідтримка орендованої техніки.

генератор 200 кВт в оренду
ціна за генератор 200 кВт в оренду вказана з урахуванням режиму роботи до 12 годин на добу
в вартість оренди дизельного генератора не входить доставка на об’єкт і дизельне паливо для генератора

3100 грн/доба

при оренді від 1 до 3 днів

2600 грн/Доба

при оренді від 4 до 14 днів

2250 грн/Доба

при оренді від 15 до 30 днів

2000 грн/Доба

при оренді більше 30 днів

Компанія FG Wilson – лідер в області розробки і виробництва дизельних генераторних установок, тому дизельні генератори FG Wilson – синонім надійності і якості. Саме тому оренда генератора FG Wilson також є синонім надійності і якості.

Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 200 кВт (250 кВА) оснащений дизельним мотором CUMMINS 6LTAA8.9-G2 і синхронним силовим генератором STAMFORD. Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц.

Максимальний вихідний струм 362 А. Максимальна потужність – 275/220 (кВА / кВт). Вага – 3050 кг. Місткість паливного бака 600 л.

Генератор 200 кВт в оренду цієї моделі, яка відноситься до обладнання промислового класу надійності, – обдумане і зважене рішення для забезпечення основного, резервного або додаткового електроживлення.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

250 кВА / 200 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

275 кВА / 220 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

362 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

4300 х 1300 х 2000 мм

ВАГА

3050 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

600 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

CUMMINS 6LTAA8.9-G2

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

STAMFORD

ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

27,4 л/г

75%

41,6 л/г

100%

52,4 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Генератор 200 кВт в оренду марки FG Wilson – краще рішення при тимчасовому характері проблем з електроживленням або неможливості задовольнити потребу в електроживленні іншими способами.

Повна відсутність електрики або перебої з енергопостачанням на об’єкті – не проблема для даного дизельного генератора. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні умови оренди генератора і конкурентну ціну оренди дизельних генераторів.

Оренда дизельної електростанції 200 кВт FG Wilson в нашій компанії – це отримання комплексних послуг:

– консультація та підбір генераторів;
– рекомендації з підготовки майданчика для розміщення обладнання;
– доставка і установка;
– підключення та запуск дизельного генератора (ДГУ) на об’єкті;
– заправка та дозаправка по Ваших заявках;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

Вартість оренди дизельного генератора, умови оренди генератора, перелік питань і документів необхідних для успішної співпраці ви знайдете в розділі сайту «Питання-відповіді»

Щоб уникнути непорозумінь – читайте розділ FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання

Дмитро - професійна консультація з питань оренди генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “Енерго Юніт Україна” Дмитра.

дизельний генератор 200 кВт в оренду марки FG Wilson

Генератор 200 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ