Перейти до вмісту

генератор 180 кВт в оренду

Генератор дизельний 180 кВт Volvo Penta

Генератор має високі показники економічності при тривалій роботі в сукупності з високою надійністю  агрегатів Volvo Penta / Marelli Motori.

Дизельний генератор 180 кВт в оренду марки Volvo Penta дозволить вирішити проблеми з електроживленням обладнання та інструменту на Ваших об’єктах. Швидка доставка. Технічна підтримка орендованої техніки.

дизель - генератор 160 кВт в оренду Volvo Penta
ціна за генератор 180 кВт в оренду вказана з урахуванням режиму роботи до 12 годин на добу
в вартість оренди дизельного генератора не входить доставка на об’єкт і дизельне паливо для генератора

2900 грн/доба

при оренді від 1 до 3 днів

2500грн/Доба

при оренді від 4 до 14 днів

2200 грн/Доба

при оренді від 15 до 30 днів

1900 грн/Доба

при оренді більше 30 днів

Генератор потужністю 180 кВт Volvo Penta – це дизельна електростанція, яка призначена для вироблення трифазного змінного електричного струму напругою 400 В, частотою 50 Гц. При цьому споживачі забезпечуються електроживленням номінальною потужністю 160 кВт (200 кВА), Максимальна потужність, що розвивається даними дизельним генератором, становить 180 кВт (225 кВА).

Цей дизельний генератор обладнаний рядним 7-літровим турбованим дизельним двигуном Volvo Penta TAD741GE (НІМЕЧЧИНА) з проміжним охолодженням наддувочного повітря, електронним управлінням уприскуванням палива і рідинним охолодженням.

Замовивши генератор 180 кВт в оренду марки Volvo Penta Ви отримуєте установку, яка обладнана наднадійним дизельним двигуном Volvo Penta, що працює в парі з синхронним генератором Leroy-Somer (ФРАНЦІЯ), Ця ДГУ (дизель-генераторна установка) здатна забезпечити надійне електропостачання промислових об’єктів будь-якої складності  як основне, додаткове або резервне джерело електричної енергії.

Максимальна сила струму 326 А. Вага пристрою 2720 кг. Місткість паливного бака 500 л.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

200 кВА / 160 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

225 кВА / 180 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

326 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

3800 х 1600 х 1800 мм

ВАГА

2720 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

500 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

VOLVO PENTA TAD741GE  (ГЕРМАНИЯ)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

LEROY SOMER (ФРАНЦИЯ)

ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

22,8 л/г

75%

34,6 л/г

100%

44,4 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Генератор 180 кВт в оренду марки Volvo Penta дозволить задовольнити Вашу потребу в електроживленні.

Повна відсутність електрики або перебої з енергопостачанням на об’єкті – не проблема для даного дизельного генератора. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні умови оренди генератора і конкурентну ціну оренди дизельних генераторів.

Оренда дизельної електростанції 180 кВт Volvo Penta в нашій компанії – це отримання комплексних послуг:

– консультація та підбір генераторів;
– рекомендації з підготовки майданчика для розміщення обладнання;
– доставка і установка;
– підключення та запуск дизельного генератора (ДГУ) на об’єкті;
– заправка та дозаправка по Ваших заявках;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

Вартість оренди дизельного генератора, умови оренди генератора, перелік питань і документів необхідних для успішної співпраці Ви знайдете в розділі сайту «Питання-відповіді».

Щоб уникнути непорозумінь – читайте розділ FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. 

У випадку якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання

Дмитро - професійна консультація з питань оренди генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “Енерго Юніт Україна” Дмитра.

генератор 160 кВт в оренду

генератор 180 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ