Перейти до вмісту

генератор 135 кВт в оренду

Генератор дизельний 135 кВт John Deere

Генератор відмінно працює при навантаженні, що динамічно змінюється завдяки поліпшеній системі стабілізації вихідних параметрів.

Дизельний генератор 135 кВт в оренду марки John Deere дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням. Швидка доставка.

Ми здійснюємо технічну підтримку та сервіс орендованої техніки.

генератор дизельний 120 кВт в оренду John Deere

Замовити генератор 135 кВт в оренду John Deere – це отримати дизельний генератор, який оснащений високоефективною системою стабілізації вихідних електричних параметрів і призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В.

Вказана модель дизельного генератора промислового класу надійності має номінальну потужність 124 кВт / 155 кВА. Дизель-генератор оснащений американським дизельним двигуном JOHN DEERE 6068HF158 і синхронним силовим генератором MECC ALTE ECO 38-1SN (ІТАЛІЯ). Максимальна потужність, яку розвиває дана ДГУ, 136 кВт / 170 кВА при максимальному струмі 239 А.

Вага установки 2050 кг. Обсяг паливного бака 360 л.

Дизельний двигун JOHN DEERE (США) в парі з італійським генератором MECC ALTE ECO 38-1SN показують неймовірну витривалість у важких умовах експлуатації.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА  ПОТУЖНІСТЬ

155 кВА / 124 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

170 кВА / 136 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

239 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

3270 х 1160 х 1800 мм

ВАГА

2050 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

360 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

JOHN DEERE 6068HF158 (США)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

MECC ALTE ECO 38-1SN  (ИТАЛИЯ)

ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ

50%

17,5 л/г

75%

26,2 л/г

100%

34,9 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

генератор 135 кВт в оренду John Deere дозволить задовольнити Вашу потребу в електроживленні

Повна відсутність електрики або перебої з енергопостачанням на об’єкті – не проблема для даного дизельного генератора. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні умови оренди генератора і конкурентну ціну оренди дизельних генераторів.

Дизель-генератор в оренду в нашій компанії – це комплексні послуги:

– консультація та підбір генераторів;
– рекомендації з підготовки майданчика для установки обладнання;
– доставка і установка;
– підключення та запуск дизель-генератора на об’єкті;
– заправка;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

Умови оренди генератора, вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці, щоб уникнути непорозумінь – читайте в розділі FAQ.

John Deere – торгова марка американської корпорації Deere & Company, яка виробляє сільськогосподарські, будівельні та лісові машини, дизельні двигуни, приводи, що застосовуються у важкій техніці, та обладнання для догляду за газонами.

Компанію Deere & Company засновано, коли  Джон Дір , що народився 7 лютого 1804 р. в Рутланді, штат Вермонт , США, переїхав у Гранд-Детур, штат Іллінойс, у 1836 році.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС.

Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання стосовно оренди генератора 135 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

дизельний генератор 120 кВт в оренду мврки John Deere

Генератор 135 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)