Перейти до вмісту

генератор 130 кВт в оренду

Генератор дизельний 130 кВт Gesan

Генератор змонтований на автомобільному причепі, що дозволяє доставити генератор 130 кВт в оренду в найкоротші терміни на об’єкт.

Дизельний генератор 130 кВт в оренду марки Gesan дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням. Швидка доставка. Технічна підтримка орендованої техніки.

дизельный генератор 120 кВт в оренду Gesan

Замовити в оренду дизель-генераторну установку Gesan – це отримати високомобільний дизельний генератор номінальною потужністю 130 кВт / 150 кВА, який оснащений шведським дизельним мотором Volvo Penta TAD731GE і призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В.

Однією з провідних компаній у сфері виробництва дизельних
генераторів є Gesan. Зокрема, їхні генератори потужністю 130 кВт вже знайшли
широке застосування в різних сферах, де вимагається надійне та безперебійне
живлення.

Синхронний силовий генератор Leroy Somer (Франція) виробляє максимальну потужність 132 кВт / 165 кВА при максимальному струмі 239 А. Дизельний двигун Volvo Penta (Швеція) в парі з синхронним силовим генератором Leroy Somer (Франція) дозволяють забезпечити надійне електропостачання, як основне, так і резервне.

Вага установки – 2325 кг. Місткість паливного бака – 244 л.

Під час оренди генератора Gesan 130 кВт, клієнт отримує пристрій, який відзначається зручністю у використанні та обслуговуванні, надійністю і безпекою експлуатації, а також компактним та міцним корпусом, який захищений від впливу води та пилу. Контрольована потужність генератора робить його невід’ємним компонентом для забезпечення стійкого електропостачання в умовах високого попиту та критичних ситуацій.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

150 кВА / 130 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

165 кВА / 132 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

239 А

РОЗМІРИ Д х Ш х В

3400 х 1100 х 1750 мм

ВАГА

2325 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

244 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

VOLVO PENTA TAD731GE  (ГЕРМАНИЯ)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

Leroy Somer (Франция)

ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ

50%

19,5 л/г

75%

28,7 л/г

100%

38,2 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Генератор 130 кВт в оренду дозволить бути Вам більш електромобільнім.

Повна відсутність електрики або перебої з енергопостачанням, частий переїзд з об’єкта на об’єкт – не проблема для даного дизельного генератора. Електропостачання всюди буде слідувати за Вами. Ми забезпечимо Вам максимально комфортні умови оренди генератора і конкурентні, доступні ціни оренди дизельних генераторів.

Дизель-генератор в оренду в нашій компанії – це комплексні послуги:

– консультація та підбір генераторів;
– рекомендації з підготовки майданчика для установки обладнання;
– доставка і установка;
– підключення та запуск дизель-генератора на об’єкті;
– заправка;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

Умови оренди генератора, вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці, щоб уникнути непорозумінь – читайте в розділі FAQ.

Виробництво електричного обладнання марки Gesan було засновано в Іспанії в кінці 80-х років минулого століття. Компанія Gesan постійно ініціювала нові розробки, застосовувала передові технології, вдосконалюючи свою продукцію. Такого напрямку розвитку компанія дотримується і сьогодні.

Дизельні електростанції Gesan (Іспанія) відомі у всьому світі своєю надійністю та ефективністю. Відмінні показники при експлуатації іспанських дизельних електрогенераторів в суворих умовах і при великих навантаженнях привели до зростання популярності техніки Gesan в Україні.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни, які використовують дизельне паливо в цих системах, сприяють зниженню вартості виробленої електроенергії завдяки меншим витратам на дизельне паливо у порівнянні з бензином. Дизель-генераторні установки (ДГУ) характеризуються економією пального, мають вищий ресурс роботи та більший крутний момент, що особливо важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому збільшенні потужності. Необхідно відзначити також їх вищий рівень безпеки відносно випадків пожежі.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується. Тому якість дизельного палива, особливо з морозостійкими присадками, має велике значення.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в межах від 40% до 75% номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

Здатність оперативно забезпечити надійне електропостачання –
ключовий фактор у багатьох сферах діяльності. Генератор Дизельний 130 КВт від
Gesan, розташований на автомобільному причепі, стає відмінним рішенням для тих,
хто цінує надійність, швидкість та готовність до мобільного використання.

 Оренда генератора Gesan – це не лише ефективне рішення для
забезпечення електроживлення, але й інвестиція в стабільність та продуктивність
вашого бізнесу.

поставте питання стосовно оренди генератора 130 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

генератор 120 кВт в оренду Gesan

генератор 130 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)