Перейти до вмісту

Оренда генератора 120 кВт FG Wilson

Генератор 120 кВт в оренду

Генератор дизельний 120 кВт FG Wilson

Дизель-генератор виробництва FG Wilson обладнаний системою автоматичного контролю і управління, тому генератор 120 кВт в оренду може застосовуватися, як в якості основного джерела електроенергії, так і в якості резервного джерела живлення. 

Підключення до мережі через шафу АВР дає можливість при необхідності налаштувати його запуск в автоматичному режимі без участі оператора.

дизельний генератор 110 кВт в оренду марки FG Wilson

Ця модель дизель-генератора FG Wilson оснащена англійським дизельним мотором Perkins 1006TAG і призначена для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В номінальною потужністю 108 кВт.

Дизельний двигун Perkins 1006TAG (Великобританія), яким оснащена дана установка, дозволяє знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива, володіють великим моторесурсом і великим крутним моментом, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність. А оренда генератора – єдиний вихід у ситуації, коли дизельний генератор Вам потрібен на нетривалий час.

Працюючи в парі з синхронним генератором Leroy Somer LL3014F (Франція), дизельний двигун Perkins забезпечить Вас високоякісної електричною енергією.

Ці особливості важливі якщо генератор 120 кВт в оренду використовувати довготривало в якості основного джерела постачання електроенергією або джерела резервного енергопостачання.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМИНАЛЬНАЯ ПОТУЖНІСТЬ

135 кВА / 108 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

150 кВА / 120 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

217 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

2900 х 1100 х 1800 мм

ВАГА

1750 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

700 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

Perkins 1006TAG  (Великобритания)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

Leroy Somer LL3014F (Франция)

ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

18,9 л/г

75%

26,5 л/г

100%

34,4 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Генератор 120 кВт в оренду марки FG Wilson дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням.

Повна відсутність електрики або перебої з енергопостачанням на об’єкті – не проблема для даного дизельного генератора. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні умови оренди генератора.

Орендуючи у нас дизель-генератор Ви отримуєте комплекс послуг з оренди електрогенераторів:

– консультація та підбір генераторів;
– рекомендації з підготовки майданчика для установки обладнання;
– доставка і установка;
– підключення та запуск дизель-генератора на об’єкті;
– заправка;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

З детальним описом умов оренди, з чого складається вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. 

Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

 

поставте питання стосовно оренди генератора 120 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

дизельний генератор 110 кВт в оренду FG Wilson

Генератор 120 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої у нас техніки)