Перейти до вмісту

Генератор 100 кВт в оренду

Генератор дизельний 100 кВт SDMO

Ключовою особливістю цього дизель-генератора, виробництва французького концерну SDMO, є значний запас потужності дизельного двигуна, що дозволяє долати значні пускові струми генератору. Цей параметр, зазвичай, є основним для роботи споживачів з асинхронними двигунами, у яких пусковий струм перевищує номінальний у 3-7 разів.

Цей генератор 100 кВт в оренду відмінно підходить для забезпечення живленням бурових установок і баштових кранів з електродвигунами потужністю до 55 кВт.

генератор 100 кВт SDMO в оренду

Дизельні генераторні електростанції SDMO займають лідируюче положення в світі. Надійна і безвідмовна робота, високі технічні характеристики, простота експлуатації, універсальність технічних рішень дозволили продукції марки SDMO досягти таких позицій і утримувати лідерство.

Замовляючи генератор 100 кВт в оренду марки SDMO, Ви отримуєте пристрій, який зручний у використанні і обслуговуванні, працездатний і безпечний, міцний, компактний, захищений від води і пилу, контрольованої потужності. В одному корпусі інтегровані електронні, електричні і механічні пристрої.

Пропонується в оренду дизельна генераторна установка SDMO номінальною потужністю 100 кВт / 125 кВА оснащена двигуном CUMMINS 6CT-8.3-G2 (США), механічна енергія якого перетворюється в електричну генератором LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ), який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальна потужність – 104 кВт / 130 кВА. Максимальний струм 188 А. Вага 1950 кг. Місткість паливного бака 300 л.

Як ми вже зазначали, особливістю цього дизель-генератора є значний запас потужності дизельного двигуна. Це дозволяє генератору долати значні пускові струми. Цей параметр переважає, зазвичай, коли обирають генератор в оренду для роботи обладнання з асинхронними двигунами, у яких пусковий струм перевищує номінальний в 3-7 разів.

Справжня робоча конячка дизель-генератор 100 кВт SDMO – Ваш надійний помічник в електропостачанні.
Генератор 100 кВт в оренду марки SDMO для Ваших потреб.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

125 кВА / 100 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

130 кВА / 104 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

188 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

3265 х 1200 х 1750 мм

ВАГА

1950 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

300 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

CUMMINS 6CT-8.3-G2 (США)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

LEROY SOMER (ФРАНЦИЯ)

ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

13,6 л/г

75%

19,5 л/г

100%

25,9 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

генератор 100 кВт в оренду марки SDMO дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням.

Перебої з енергопостачанням або повна відсутність електрики на об’єкті – не проблема для даного дизельного генератора. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні умови оренди генератора.

Орендуючи у нас дизель-генератор Ви отримуєте комплекс послуг з оренди електрогенераторів:

– консультація та підбір генераторів;
– рекомендації з підготовки майданчика для установки обладнання;
– доставка і установка;
– підключення та запуск дизель-генератора на об’єкті;
– заправка;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

З детальним описом умов оренди, з чого складається вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС.

Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитратам пального.

поставте питання стосовно оренди генератора 100 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

Генератор 100 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)