Перейти до вмісту

Оренда дизель-генератора

оренда дизель-генератора + Сервіс та техпідтримка орендованої техніки.

оренда дизель-генератора 100 кВт Teksan-Generator

Оренда дизель-генератора

 100 кВт Teksan-Generator

Оренда дизель-генератора

100 кВт SDMO

оренда дизель-генератора 110 кВт FG Wilson

Оренда дизель-генератора

120 кВт FG Wilson

оренда дизель-генератора 120 кВт Gesan

Оренда дизель-генератора

130 кВт Gesan

оренда дизель-генератора 120 кВт John Deere

Оренда дизель-генератора

135 кВт John Deere

Генератор 100 кВт Teksan Generator

Втричі збільшений паливний бак, працює безперервно без дозаправки до 35 годин при 75% навантаженні.

Ця модель дизель-генератора Teksan оснащена південнокорейським дизельним мотором Doosan і призначена для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В. Дизельний двигун Doosan D1146T (Південна Корея) працює в парі з синхронним генератором Marelli Motori MJB225LA4 (Італія). Застосування надійного і ремонтопридатною дизельного двигуна Doosan в будь-яких умовах експлуатації в поєднанні з високою якістю електричної енергії, яку виробляють синхронні генератори Marelli Motori (Італія), є найбільш вірним і обдуманим вибором для забезпечення основного і резервного електропостачання споживачів.

Оренда дизель-генератора
від 1400 грн/Доба

Генератор дизельний 100 кВт SDMO

Генератор електричної енергії для забезпечення роботи обладнання зі значними пусковими струмами.

Головною особливістю цього дизель-генератора, що вироблений французьким концерном SDMO, є значний запас потужності дизельного двигуна. Це дозволяє швидко нарощувати обороти двигуна, що дозволяє генератору долати значний пусковий струм. Цей параметр є, як правило, основним для роботи споживачів з обладнанням, що оснащене асинхронними двигунами, у яких пусковий струм перевищує номінальний в 3-7 разів. 

Оренда дизель-генератора 100 кВт SDMO оптимальна для забезпечення живленням бурових установок і баштових кранів з електродвигунами потужністю до 55 кВт.

Оренда дизель-генератора
Від 1400 грн/Доба

Генератор дизельний 120 кВт FG Wilson

Обладнаний панеллю синхронізації для паралельної роботи з іншим джерелом електроенергії.

Ця модель дизель-генератора FG Wilson оснащена англійським дизельним мотором Perkins 1006TAG і призначена для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В номінальною потужністю 108 кВт. Дизельний двигун Perkins 1006TAG (Великобританія) працює в парі з синхронним генератором Leroy Somer LL3014F (Франція). Застосування надійного і ремонтопридатною дизельного двигуна Perkins в поєднанні з високоякісною електричною енергією, яку виробляють синхронні силові генератори французької фірми Leroy Somer, є вірним і обдуманим рішенням для забезпечення основного і резервного постачання споживачам електроенергії.

Оренда дизель-генератора
Від 1500 грн/Доба

Дизельний генератор 130 кВт Gesan

Генератор встановлений на автомобільний причіп для зручності транспортування і економії.

До Вашої уваги модель дизельного генератора Gesan (номінальна потужність 120 кВт),  яка оснащена шведським дизельним мотором Volvo Penta TAD731GE і призначена для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В. Дизельний двигун Volvo Penta (Швеція) працює в парі з синхронним силовим генератором Leroy Somer (Франція), що є вірним і обдуманим рішенням для забезпечення основного, резервного та додаткового джерела постачання електроенергії споживачам.

Оренда дизель-генератора
Від 1600 грн/Доба

Дизельний генератор 135 кВт John Deere

Генератор для навантаження, що динамічно змінюється, оснащений вдосконаленою системою стабілізації.

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 124 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащено американським дизельним мотором JOHN DEERE 6068HF158 і синхронним силовим генератором MECC ALTE ECO 38-1SN (ІТАЛІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В. Дизельний двигун JOHN DEERE (США) в парі з італійським генератором MECC ALTE ECO 38-1SN показують неймовірну витривалість у важких умовах. Оренда дизель-генератора цієї модифікації є вірним і обдуманим рішенням для забезпечення основного, резервного та додаткового джерела електроенергії.

Оренда дизель-генератора
Від 1700 грн/доба

Як показує наш досвід оренда дизель-генератора такої потужності (100 – 135 кВт) є найбільш уживаною.

Спочатку ми досліджуємо умови роботи обладнання та враховуємо Ваші побажання. Після цього ми запропонуємо модель та потужність дизель-генератора, яка найбільш враховує Ваші потреби.

Оренда дизель-генератора – тонка справа, але доручивши її нам, Ви отримаєте максимальний ефект з мінімальними зусиллями для Вас.

Дизель-генераторна установка або дизель-генератор — це пересувна або стаціонарна енергетична установка, обладнана генератором електричного струму з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння, яка додатково обладнана приладами для розподілення електроенергії, пристроями автоматики, пультом керування, паливним баком, системою охолодження, вихлопною системою, демпфуючою системою (віброізоляція).

Дизельний генератор у більшості випадків встановлюють на металеву раму, яка поєднує генератор змінного струму та двигун внутрішнього згоряння, систему контролю та автоматики, а також керування установкою

Найбільш уживаними є дизельні мотори через їх механічні, економічні та екологічні переваги. Двигун внутрішнього згоряння є джерелом механічної енергії, яка передається на генератор. Електричні генератори, іншими словами альтернатори, бувають синхронні або асинхронні та перетворюють механічну енергію в електричну завдяки магнітному полю збудження. Таким способом виробляється вихідна електрична енергія необхідної потужності.

Дизельні електростанції та дизель-генераторні установки застосовують як основні, резервні або аварійні джерела електроенергії. Результатом роботи таких механізмів є забезпечення споживачів одно- або трифазного змінного струму електричною енергією.

Перелік таких споживачів досить великий. Це будівельна техніка, бурові установки, обладнання для зв’язку, вахтові селища, промислове виробництво, польові шпиталі, дачні та приватні будинки. Дизельні генератори використовують для електроживлення тепловозів, підводних човнів, автомобілів з дизель-електричними гібридними двигунами та іншої техніки. Якщо коротко, то дизель-генератори застосовують там де існують проблеми з якістю електропостачання або відсутня електрика взагалі. Одне з рішень цієї проблеми – оренда дизель-генератора.

Оренда дизель-генератора такої потужності (100 – 135 кВт) дозволить підключити і живити трифазне обладнання середньої потужності. Це невеликі будівельні об’єкти, баштові крани, установки по вдавленню паль, вентиляційні установки, системи кондиціонування, насосні станції, невеликі виробничі цехи.

ОРЕНДА ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРА З Energo Unit UA

Це отримання комплексних послуг!

комплексні послуги

консультація 

підбір генераторів

доставка 

установка  

підключення 

запуск обладнання

на об’єкті

постійна сервісна підтримка

ОРЕНДА ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРА покликана задовольнити Вашу потребу в електроживленні.

Оренда дизель-генератора забезпечить основне, резервне або додаткове електроживлення Вашого об’єкту.

Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні та прозорі умови оренди дизель-генератора, а також конкурентні ціни.

З детальним описом умов оренди дизель-генератора, з чого складається вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Дизель-генераторні установки (ДГУ) відрізняються технічними перевагами, сприяючи оптимізації виробництва електроенергії. Ефективність ДГУ базується на їхній здатності працювати на дизельному паливі, яке, через свою економічність порівняно з бензином, забезпечує низькі витрати на паливо. Крім того, дизельні двигуни відзначаються високим крутним моментом, що робить їх особливо ефективними при низьких обертах і при потребі в імпульсивному навантаженні. Довший моторесурс ДГУ в порівнянні з бензиновими аналогами підсилює їхню експлуатаційну стійкість, а висока пожежобезпечність додає рівень безпеки.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання стосовно оренди дизель-генератора

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників Енерго Юніт Україна .

Оренда дизель-генератора 100 – 135 кВт

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (Тільки З Питань Орендованої В Нас Техніки)