Перейти до вмісту

Компресор На Прокат Atmos PDP 90

дизельний компресор на прокат Atmos PDP 90

Гвинтовий дизельний пересувний компресор Atmos PDP 90 (7 або 10 бар) призначений для роботи з пневматичним інструментом. Він функціональний і дуже надійний. В оснащення компресора входить інноваційна система контролю. Вона відповідає за тиск масла в моторі, перепади температури приводного двигуна та компресора, систему автоматичної підтримки тиску під навантаженням.

ціна компресора на прокат вказана з Урахуванням Режиму Роботи До 12 Годин На Добу
В Вартість Прокату Дизельного Компресора Не Входить Доставка На Об’єкт І Дизельне Паливо Для Компресора

4200 грн/доба

при прокаті від 1 до 3 днів

3800 грн/доба

при прокаті від 4 до 14 днів

3500 грн/доба

при прокаті від 15 до 30 днів

3300 грн/доба

при прокаті більше 30 днів

Замовляючи компресор на прокат Atmos PDP 90 на дизельному паливі, ви отримуєте в користування високоякісний агрегат з низькими експлуатаційними витратами на вигідних умовах!

Замовлення компресора на прокат на дизельному паливі Atmos PDP 90 у компанії «Енерго Юніт Україна» передбачає:
  • доставку;
  • підключення;
  • сервіс;
  • заправку. 
дизельний гвинтовий компресор на прокат Atmos PDP 90

Гвинтовий дизельний компресор Atmos PDP 90 оснащений двигуном внутрішнього згоряння Perkins (Англія), який характеризується високою надійністю і безперебійною роботою. Двигун оснащений автоматичною системою запуску, яка допомагає провести запуск навіть при поганих погодних умовах. Потужність двигуна підібрана з запасом, який гарантує бездоганну роботу компресора.

Компресорний елемент виробляє обсяг стисненого повітря до 12 м³ / хв при робочому (надмірному) тиску 10 бар.

Такої продуктивності досить для приведення в дію будь-якого інструменту, який приводиться в дію енергією стисненого повітря і витрачає повітря не більше 800 л / с.

Компресор на дизельному паливі Atmos PDP 90 розташований в міцному сталевому корпусі. Така конструкція надійно оберігає компресорну головку і двигун від впливу погодних умов і механічних пошкоджень. 

Замовляючи компресор на прокат на підприємстві «Енерго Юніт Україна», Ви отримуєте модель серії PDP 90, яка розташовується на міцному дорожньому шасі.

Компресор Atmos PDP 90 оснащений всім необхідним для безперервної і тривалої роботи.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОБОЧИЙ ТИСК

7 Бар (max 10 Бар)

ПРОДУКТИВНІСТЬ

11,6 / 10 м.куб./хв.

ЄМНІСТЬ МАСЛЯНОЇ СИСТЕМИ

25 л

КІЛЬКІСТЬ ПОСТІВ 3/4″

3 шт

КІЛЬКІСТЬ ПОСТІВ ВЕЛИКОГО ДІАМЕТРА

1 шт

ДІАПАЗОН ТЕМПЕРАТУР ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ОТ -30 °C ДО +50 °C

ВИТРАТА ПАЛИВА НА ХОЛОСТОМУ ХОДУ

8,5 л/г

ВИТРАТА ПАЛИВА НА МАКСИМАЛЬНІЙ ПОТУЖНОСТІ

18,5 л/г

ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

170 л

ВАГА

2260 кг

Компресор на прокат дозволить забезпечити Ваш пневмоінструмент стисненим повітрям для роботи.

Наше підприємство забезпечить Вам максимально прозорі та комфортні умови прокату компресора.

Компресор дизельний на прокат – це отримання комплексу послуг з прокату дизельних компресорів:
– доставка і установка;
– підключення та запуск дизельного компресора на об’єкті;
– заправка;
– сервісна підтримка прокатної техніки.

З детальним описом умов і вартості прокату, з яких аспектів складається послуга компресор на прокат, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Всі умови і деталі з питання оренда генератора повною мірою стосуються і прокату гвинтового компресора.

компресор на прокат Atmos PDP 90
Дизельні Гвинтові Компресори Мають Цілий Ряд Переваг Перед Іншими (Поршневими, Спіральними, Кулачковими, Пластинчато-Роторними, Лопатевими Компресорами).

Винахід конструкції гвинтового компресора було запатентовано ще в 1934 році. Надійність конструкції, відносно мала металоємність і габаритні розміри, високий ККД визначили їх широке поширення. Гвинтові компресорні установки, особливо дизельні, успішно долають конкуренцію з іншими видами об’ємних компресорних механізмів, практично повністю витіснивши їх в сегменті пересувних компресорних станцій, холодильних установок на кораблях.

Принцип роботи гвинтового компресора полягає в тому, що нагнітання повітря відбувається за допомогою двох гвинтів. А стиснення повітря здійснюється в просторі між витками пари гвинтів і стінками корпусу, в якому розташовані ці гвинти. З цієї причини всі внутрішні елементи камери гвинтового компресора повинні мати максимальну точність. На відміну від безмасляних компресорів, де повітря стискається в камері стиснення всуху, наша модель являє собою маслозаповнений компресор з подачею масла в камеру стискання. Це технічне рішення дозволяє максимально ефективно відводити тепло з камери стиснення, що дозволяє збільшити частоту обертання гвинтів і, отже, збільшити продуктивність компресора і зменшити габарити установки.

компресор Atmos PDP 90 на прокат
Компресор на прокат Стає Доступнішим.

Прокат дизельного компресора стає доступнішим тому, що вищевказані рішення знижують вартість обладнання та експлуатаційні витрати. Подача масла в камеру стискання дозволяє вирішити ще дві важливі завдання – це змащування підшипників і ущільнення стискаємого середовища. Таке технічне рішення дозволяє істотно підвищити ККД стиснення. Також варто відзначити, що гвинтові компресори на 30% менше споживають електричної енергії в порівнянні з аналогічними установками інших типів.

Гвинтовий блок конструктивно являє собою два масивні гвинти в корпусі. Під час роботи між гвинтами існує зазор, тобто вони знаходяться на деякій мінімальній відстані один від одного. Ось цей самий зазор і ущільнюється масляною плівкою (маслозаповнений компресор з подачею масла в камеру стискання). У такій конструкції відсутні елементи, що труться. При попаданні в гвинтовий блок пилу і інших твердих мікрочастинок не відбувається ніяких пошкоджень. Може постраждати лише масляна система самого компресора.

З вищесказаного можна зробити висновок, що ресурс гвинтового блоку компресора практично необмежений і може досягати 200 000 – 300 000 годин і більше. Регламентні роботи проводять тільки по заміні лише підшипників гвинтового блоку. Відповідно оренда компресора не вимагатиме додаткових експлуатаційних витрат.

Технологія Гвинтової Компресії Гарна Тим, Що Працює В Широкому Діапазоні Швидкостей Обертання Валів З Гвинтами, Що Дозволяє Легко Регулювати Продуктивність Установки.

При частотному регулюванні продуктивності оберти двигуна в хвилину змінюються в широкому діапазоні. Як наслідок, відповідно змінюється і швидкість обертання блоку гвинтів. Це і дозволяє регулювати продуктивність дизельного компресора відповідно необхідним для подачі обсягам повітря. Наслідком цього є економія дизельного палива.

Коротко Розглянемо Принцип Роботи Гвинтового Компресора.

Для початку потрібно сказати, що стінки корпусу і гвинтові поверхні роторів утворюють так звані робочі камери. Обертання гвинтових роторів збільшує обсяг робочих камер в момент, коли відбувається процес всмоктування, при цьому виступи роторів віддаляються від западин. У момент, коли обсяг камер досягає максимуму (обсяг порожнини між гвинтами ротора і стінками камери максимальний), процес всмоктування закінчується. При цьому камери виявляються ізольованими стінками корпусу і клапанами від всмоктуючого і нагнітаючого патрубків.

прокат компресора з пневмоінструментом

Процес подальшого обертання лопатей ротора призводить до того, що в западину веденого ротора починає входити виступ провідного ротора, пов’язаний з ним. Починається впровадження з переднього торця ротора і поступово поширюється до нагнітального отвору. У певний момент часу дві гвинтові поверхні обох роторів об’єднуються в загальну порожнину. Її обсяг безперервно і невблаганно зменшується завдяки поступальному переміщенню лінії контакту сполучених елементів гвинтів роторів у напрямку до нагнітаючого клапану.

Продовження обертання лопатей роторів призводить до спрацьовування випускає клапана і витіснення стисненого повітря з порожнини мінімального обсягу в нагнітальний патрубок. Завдяки тому, що частота обертання гвинтових роторів значна компресор створює рівномірний потік стисненого повітря. Як правило, гвинтові компресори оснащені кількома камерами, що є додатковим фактором рівномірності потоку стисненого повітря.

💨
💨
💨

Якщо Вам Необхідний Компресор на прокат, То Гвинтовий Компресор Забезпечує Високі Робочі Частоти Обертання Лопатевих Роторів, Що Дозволяє Отримувати Досить Велику Продуктивність При Відносно Невеликих Зовнішніх Габаритах.

Особливості конструкції і принципи роботи маслозаповненого компресора допускають більш маленькі швидкості обертання лопатевих роторів, ніж компресори сухого стиснення. Масло в робочій камері гвинтового компресора дозволяє зменшити перетікання повітря, яке стискається, через внутрішні зазори між лопатями або лопатями і стінкою камери. Також масло в робочій камері служить для змащування гвинтового зачеплення роторів, а також для охолодження стиснення газу.

Ще одним позитивним моментом конструкції є те, що в маслозаповнених гвинтових компресорах провідний лопатевої ротор безпосередньо взаємодіє з веденим ротором, без використання шестерень. А машинне масло, яке надходить в порожнині компресора, забезпечує інтенсивне змащення робочих частин і абсорбцію значної частини тепла, яке виникає при стисненні повітря компресором.

знак "Обережно високий тиск"
Сподіваємося, Що Ми Досить Повно Розкрили Для Вас Переваги Дизельних Гвинтових Компресорів, Щоб Замовити В Оренду Компресор На Дизельному Паливі Саме В Нашій Фірмі “Енерго Юніт Україна”.
Якщо Ваші завдання вимагають використання не тільки пневмоінструменту, але і електроінструменту, плюс це все повинно працювати автономно, то дизельні або бензинові генератори – це те що Вам потрібно. А оренда генератора дозволить отримати обладнання без значних капітальних вкладень.
дизельная электростанция в аренду

компресор на прокат - це просто!

Дмитрий - профессиональная консультация по вопросам аренды генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань прокату від директора “Енерго Юніт Україна” Дмитра

прокат компрессора с доставкой

Компресор на прокат

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ