Перейти до вмісту

компресор в оренду Atlas Copco XAHS 186

Дизельний компресор в оренду

Компресор в оренду Atlas Copco XAHS 186 Dd на дизельному пальному

Гвинтовий компресор Atlas Copco XAHS 186 з дизельним двигуном призначений для постачання стисненим повітрям абразивоструйних і фарбувальних апаратів, пневмоінструменту, розчинподаючих машин, обладнання для прокладки оптико-волокна, обладнання для проколу, безтраншейної прокладки трубопроводів і іншого.
Дизельний компресор в оренду Atlas Copco XAHS 186
ціна оренди компресора вказана з урахуванням режиму роботи до 12 годин на добу
в вартість оренди дизельного компресора не входить доставка на об’єкт і дизельне паливо для компресора

4000 грн/доба

при оренді від 1 до 3 днів

3600 грн/Доба

при оренді від 4 до 14 днів

3200 грн/Доба

при оренді від 15 до 30 днів

3000 грн/Доба

при оренді більше 30 днів

Замовляючи компресор в оренду Atlas Copco на дизельному паливі, ви отримуєте в користування високоякісне обладнання з низькими експлуатаційними витратами на вигідних умовах!

Компресор в оренду на дизельному паливі Atlas Copco в компанії “Енерго Юніт Україна” передбачає:
  • доставку;
  • підключення;
  • сервіс;
  • заправку.
оренда компресора дизельного Atlas Copco XAS 186 Dd

Гвинтовий дизельний компресор Atlas Copco XAHS 186 Dd оснащений двигуном внутрішнього згоряння Deutz TCD2013L04 з турбонаддувом потужністю 104 кВт, обертання якого через гнучкий вал приводить в рух маслозаповнений компресор. Компресорний елемент виробляє обсяг стисненого повітря рівний 10,4 м³/хв при робочому (надмірному) тиску 12 бар.

Такої потужності досить для приведення в дію будь-якого промислового інструменту, який працює під дією енергії стисненого повітря і витрачає повітря не більше 175 л/с.

Компресор Atlas Copco XAHS 186 Dd відзначається однією особливістю. Це наявність одного вихідного патрубка діаметром 1,5 “. Такий патрубок служить для підключення пристрою до промислових магістралей цехів або невеликих підприємств для централізованого забезпечення їх подачею стисненого повітря.

Три пости стандартного розміру 3/4″ дозволять підключити промисловий інструмент (перфоратори, піскоструйки, фарбопульти і т.д.). У даного агрегату існує можливість одночасно задіяти в роботу три інструменти, але за умови, що витрата стисненого повітря в сумі не перевищить 175 л / с.

компресор в оренду на підприємстві “Енерго Юніт Україна” передбачає отримання моделі серії XAHS, яка поставляється на міцному дорожньому шасі.

Компресор Copco XAHS 186 пристосований для тривалої і безперервної роботи. 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОБОЧИЙ ТИСК

12 Бар

ПРОДУКТИВНІСТЬ

10,4 м.куб./хв.

ЄМНІСТЬ МАСЛЯНОЇ СИСТЕМИ

23,5 л

КІЛЬКІСТЬ ПОСТІВ 3/4″

3 шт

КІЛЬКІСТЬ ПОСТІВ ВЕЛИКОГО ДІАМЕТРА

1 шт

ДІАПАЗОН ТЕМПЕРАТУР ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ОТ -30 °C ДО +50 °C

ВИТРАТА ПАЛИВА НА ХОЛОСТОМУ ХОДУ

8,8 л/г

ВИТРАТА ПАЛИВА НА МАКСИМАЛЬНІЙ ПОТУЖНОСТІ

21,0 л/г

ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

175 л

ВАГА

2000 кг

Компресор в оренду дозволить забезпечити Ваш пневмоінструмент стисненим повітрям для роботи.

Наше підприємство забезпечить Вам максимально прозорі та комфортні умови оренди компресора.

оренда компресора дизельного Atlas Copco XAS 186 Dd

Замовляючи компресор в оренду у нас Ви отримуєте комплекс послуг з оренди:

– рекомендації з підготовки майданчика для установки обладнання;
– доставка і установка;
– підключення та запуск дизельного компресора на об’єкті;
– заправка;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

З детальним описом умов і вартості оренди, з яких аспектів складається послуга компресор в оренду, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Всі умови і деталі з питання оренда генератора повною мірою стосуються і оренди гвинтового компресора.

Дизельні гвинтові компресори мають цілий ряд переваг перед іншими (поршневими, спіральними, кулачковими, пластинчато-роторними, лопатевими компресорами).

Винахід конструкції гвинтового компресора було запатентовано ще в 1934 році. Надійність конструкції, відносно мала металоємність і габаритні розміри, високий ККД визначили їх широке поширення. Гвинтові компресорні установки, особливо дизельні, успішно долають конкуренцію з іншими видами об’ємних компресорних механізмів, практично повністю витіснивши їх в сегменті пересувних компресорних станцій, холодильних установок на кораблях.

Принцип роботи гвинтового компресора полягає в тому, що нагнітання повітря відбувається за допомогою двох гвинтів. А стиснення повітря здійснюється в просторі між витками пари гвинтів і стінками корпусу, в якому розташовані ці гвинти. З цієї причини всі внутрішні елементи камери гвинтового компресора повинні мати максимальну точність. На відміну від безмасляних компресорів, де повітря стискається в камері стиснення всуху, наша модель являє собою маслозаповнений компресор з подачею масла в камеру стискання. Це технічне рішення дозволяє максимально ефективно відводити тепло з камери стиснення, що дозволяє збільшити частоту обертання гвинтів і, отже, збільшити продуктивність компресора і зменшити габарити установки.

Замовлення оренди компресора на дизельному паливі Atlas Copco
компресор в Оренду Стає доступнішим.

Дизельний компресор в оренду стає доступнішим тому, що вищевказані рішення знижують вартість обладнання та експлуатаційні витрати. Подача масла в камеру стискання дозволяє вирішити ще дві важливі завдання – це змащування підшипників і ущільнення стискаємого середовища. Таке технічне рішення дозволяє істотно підвищити ККД стиснення. Також варто відзначити, що гвинтові компресори на 30% менше споживають електричної енергії в порівнянні з аналогічними установками інших типів.

Гвинтовий блок конструктивно являє собою два масивні гвинти в корпусі. Під час роботи між гвинтами існує зазор, тобто вони знаходяться на деякій мінімальній відстані один від одного. Ось цей самий зазор і ущільнюється масляною плівкою (маслозаповнений компресор з подачею масла в камеру стискання). У такій конструкції відсутні елементи, що труться. При попаданні в гвинтовий блок пилу і інших твердих мікрочастинок не відбувається ніяких пошкоджень. Може постраждати лише масляна система самого компресора.

З вищесказаного можна зробити висновок, що ресурс гвинтового блоку компресора практично необмежений і може досягати 200 000 – 300 000 годин і більше. Регламентні роботи проводять тільки по заміні лише підшипників гвинтового блоку. Відповідно оренда компресора не вимагатиме додаткових експлуатаційних витрат.

Технологія гвинтової компресії відрізняється тим, що працює в широкому діапазоні швидкостей обертання валів з гвинтами, що дозволяє легко регулювати продуктивність установки.

При частотному регулюванні продуктивності оберти двигуна в хвилину змінюються в широкому діапазоні. Як наслідок, відповідно змінюється і швидкість обертання блоку гвинтів. Це і дозволяє регулювати продуктивність дизельного компресора відповідно необхідним для подачі обсягам повітря. Наслідком цього є економія дизельного палива.

Коротко розглянемо принцип роботи гвинтового компресора.

Для початку потрібно сказати, що стінки корпусу і гвинтові поверхні роторів утворюють так звані робочі камери. Обертання гвинтових роторів збільшує обсяг робочих камер в момент, коли відбувається процес всмоктування, при цьому виступи роторів віддаляються від западин. У момент, коли обсяг камер досягає максимуму (обсяг порожнини між гвинтами ротора і стінками камери максимальний), процес всмоктування закінчується. При цьому камери виявляються ізольованими стінками корпусу і клапанами від всмоктуючого і нагнітаючого патрубків.

Процес подальшого обертання лопатей ротора призводить до того, що в западину веденого ротора починає входити виступ провідного ротора, пов’язаний з ним. Починається впровадження з переднього торця ротора і поступово поширюється до нагнітального отвору. У певний момент часу дві гвинтові поверхні обох роторів об’єднуються в загальну порожнину. Її обсяг безперервно і невблаганно зменшується завдяки поступальному переміщенню лінії контакту сполучених елементів гвинтів роторів у напрямку до нагнітаючого клапану.

Продовження обертання лопатей роторів призводить до спрацьовування випускає клапана і витіснення стисненого повітря з порожнини мінімального обсягу в нагнітальний патрубок. Завдяки тому, що частота обертання гвинтових роторів значна компресор створює рівномірний потік стисненого повітря. Як правило, гвинтові компресори оснащені кількома камерами, що є додатковим фактором рівномірності потоку стисненого повітря.

💨
💨
💨

Якщо Вам необхідний компресор в Оренду, то гвинтовий компресор забезпечує високі робочі частоти обертання лопатевих роторів, що дозволяє отримувати досить велику продуктивність при відносно невеликих зовнішніх габаритах.

Особливості конструкції і принципи роботи маслозаповненого компресора допускають більш маленькі швидкості обертання лопатевих роторів, ніж компресори сухого стиснення. Масло в робочій камері гвинтового компресора дозволяє зменшити перетікання повітря, яке стискається, через внутрішні зазори між лопатями або лопатями і стінкою камери. Також масло в робочій камері служить для змащування гвинтового зачеплення роторів, а також для охолодження стиснення газу.

Ще одним позитивним моментом конструкції є те, що в маслозаповнених гвинтових компресорах провідний лопатевої ротор безпосередньо взаємодіє з веденим ротором, без використання шестерень. А машинне масло, яке надходить в порожнині компресора, забезпечує інтенсивне змащення робочих частин і абсорбцію значної частини тепла, яке виникає при стисненні повітря компресором.

знак "Обережно високий тиск"
Сподіваємося, що ми досить повно розкрили для Вас переваги дизельних гвинтових компресорів, щоб замовити компресор в оренду на дизельному паливі саме в нашій фірмі “Енерго Юніт Україна”.
ДГУ в оренду

Якщо Ваші завдання вимагають використання не тільки пневмоінструменту, але і електроінструменту, плюс це все повинно працювати автономно, то дизельні або бензинові генератори – це те що Вам потрібно. А оренда генератора дозволить отримати обладнання без значних капітальних вкладень.

дизельна електростанція в оренду

компресор в оренду

Дмитрий - профессиональная консультация по вопросам аренды генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “Енерго Юніт Україна” Дмитра.

+38(044)4655569

головний офіс

"Енерго Юніт Україна", ТОВ

08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. В. Чорновола, 47

розклад роботи

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ

компресор в оренду

мобільний на власному шасі

на дизельному пальному