Перейти до вмісту

Способи оплати

Способи Оплати оренди техніки

Товариство з обмеженою відповідальністю “Енерго Юніт Україна” є юридичною особою на загальній системі оподаткування та платником ПДВ.

Існує три способи оплати оренди дизельних генераторів та іншої техніки (дизельні компресори, дизельна освітлювальна щогла):

  1. ГОТІВКОЮ
  2. НА ПЛАТІЖНУ КАРТУ
  3. БЕЗГОТІВКОВИМ РОЗРАХУНКОМ
Оплатити готівкою
ОПЛАТИТИ ГОТІВКОЮ
Оплатити на карту
ОПЛАТИТИ НА КАРТУ
ОПЛАТИТИ БЕЗГОТІВКОВИМ РОЗРАХУНКОМ
77 %
Безпечно

Ви платите невеликий аванс за вже доставлену техніку.

88 %
швидко

Швидкість наших послуг дорівнює швидкості Вашої оплати.

55 %
зручно

Ми укладаємо договір та надаємо рахунок-фактуру на оплату.

З нашим ціноутворенням, тобто з питанням оренда генератора ціна, та іншими супутніми оренді питаннями Ви можете ознайомитись за посиланням.

Оренда генератора від «Енерго Юніт Україна» – це завжди професійно, швидко і надійно. Ми завжди готові докласти максимальних зусиль, щоб оренда дизельного генератора була для Вас максимально комфортною.

Беручи дизельні генератори в оренду у нашої фірми, Ви отримуєте надійну техніку від відомих виробників, перевірену часом і в хорошому технічному стані.

Сервіс та техпідтримка орендованої техніки нашим підприємством дозволить не відволікатися на роботу генератора, а займатися своїми справами.

Важливо: обладнання починає рух тільки після того, як належним чином оформлені документи і поступила мінімальна обумовлена передоплата за послуги оренди генератора. Без виконання цих умов ми можемо надавати дизельний генератор в оренду тільки обмеженому колу постійних Замовників!

поставте питання

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

Способи оплати

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (Тільки З Питань Орендованої В Нас Техніки)