Прокат генератора Київ 50 - 80 кВт

Прокат генератора Київ, оренда, сервіс 24/7

Дизель-генератор 50 кВт SDMO

Ідеальний генератор для цілодобової роботи.

Генераторні установки марки SDMO є світовим лідером. Зробили їх такими: надійна робота і високі технічні характеристики. Які перевірені на морських бурових платформах, в екстремальних температурних умовах пустелі, на будівельних майданчиках, на заводах і в секторах промисловості з особливими вимогами до надійності і безвідмовної роботи обладнання.

Дизельні генератори в оренді марки SDMO 50 кВт – це зручність використання та обслуговування, працездатність та безпека, міцний і компактний дизайн, контроль потужності, захист від води та пилу, Корпус, що інтегрує електронні, електричні та механічні пристрої .

Генераторна дизельна установка SDMO номінальною потужністю 54 кВт (68 кВА) обладнано двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія якого передається на генератор LEROY SOMER LL2014H (ФРАНЦІЯ), який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 108 А. Вага 1600 кг. Місткість паливного баку 200 л.

Надійний та мобільний дизель-генератор SDMO (прокат генератора Київ 50 кВт).

Дизель-генератор 60 кВт Olympian CAT

Генератор для системи автоматичного запуску (АВР), резервування основної мережі.

Дизельні генераторні установки Caterpillar створені відповідно до міжнародних вимог щодо викидів забруднюючих речовин і гарантують високу ефективність і низьку витрату палива. Генераторні установки Cat повністю тестуються на рівні прототипів. Асортимент додаткового обладнання генераторних установок покликаний задовольнити потреби користувачів в електроенергії, спрощуючи процес вибору і монтажу. ДГУ Olympian CAT вирізняються надійною, міцною та довговічною конструкцією.

Генераторна дизельна установка Olympian CAT номінальною потужністю 64 кВт (80 кВА) обладнано двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія якого перетворюється на електричну за допомогою генератора OLYMPIAN LL2014L, який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 127 А. Вага 1440 кг. Місткість паливного баку 219 л.

Дизельний генератор Olympian CAT, що відповідає Вашим потребам (прокат генератора Київ 60 кВт).

Від 900 грн/Доба

Дизельный генератор 70 кВт SDMO

Дизельний генератор має мінімальні габаритні розміри для даної потужності, що дозволяє його експлуатувати в умовах обмеженого простору.

Дизель-генераторні установки електричного струму марки SDMO є світовим лідером такого обладнання. Зробили їх такими: надійна робота, високі технічні характеристики та простота експлуатації. Якість роботи та характеристики перевірено на морських бурових платформах, на будівельних майданчиках, в екстремальних температурних умовах пустелі,  на заводах і в секторах промисловості з особливими вимогами до надійності і безвідмовної роботи обладнання.

Дизельні генератори в оренді марки SDMO 70 кВт зручні в використанні та обслуговуванні, працездатні та безпечні, міцні і мають компактний дизайн, контрольовану потужність, захист від води та пилу. А також корпус, який інтегрує електронні, електричні та механічні пристрої.

Генераторну дизельну установку SDMO номінальною потужністю 72 кВт (90 кВА) обладнано двигуном JOHN DEERE (США), механічна енергія з якого передається до генератора LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ), який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 145 А. Вага 1850 кг. Місткість паливного баку 250 л.

Надійний та надкомпактний дизель-генератор SDMO (прокат генератора Київ 70 кВт).

Від 1000 грн/Доба

Генератор дизельный 80 кВт Olympian CAT

Генератор із подвійною шумоізоляцією корпусу і додатковими глушниками (на 30% тихіше).

Дизель-генераторні установки Caterpillar створені відповідно до міжнародних вимог щодо викидів забруднюючих речовин і гарантують високу ефективність і низьку витрату палива. Генераторні установки Cat повністю тестуються на рівні прототипів. Асортимент додаткового обладнання генераторних установок покликаний задовольнити потреби користувачів в електроенергії, спрощуючи процес вибору і монтажу. ДГУ Olympian CAT вирізняються надійною, міцною та довговічною конструкцією.

Генераторна дизельна установка Olympian CAT номінальною потужністю 80 кВт (100 кВА) обладнано двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія якого перетворюється на електричну за допомогою генератора OLYMPIAN LL2014L, який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 127 А. Вага 1800 кг. Місткість паливного баку 300 л.

Дизельний генератор Olympian CAT, що відповідає Вашим потребам та має рівень шуму знижений більш ніж на 30% в порівнянні з аналогічними моделями (прокат генератора Київ 80 кВт).

Від 1100 грн/доба

Як показує наш досвід прокат генератора в Києві такої потужності (50-80 кВт) може привернути увагу ремонтних бригад, будівельників невеликих об’єктів, приватних споживачів для живлення приладів і обладнання середньої потужності.

Спочатку ми досліджуємо умови роботи устаткування і враховуємо Ваші побажання. Після цього ми запропонуємо для оренди модель і потужність дизель-генератора або бензинового генератора, яка найбільш враховує Ваші потреби.

Автономне енергопостачання – справа тонка, але доручивши її нам, Ви отримаєте максимальний ефект з мінімальними зусиллями для Вас.
Дизель-генераторна установка або дизель-генератор — це пересувна або стаціонарна енергетична установка, обладнана генератором електричного струму з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння, яка додатково обладнана приладами для розподілення електроенергії, пристроями автоматики, пультом керування, паливним баком, системою охолодження, вихлопною системою, демпфуючою системою (віброізоляція).

Дизельний генератор у більшості випадків встановлюють на металеву раму, яка поєднує генератор змінного струму та двигун внутрішнього згоряння, систему контролю та автоматики, а також керування установкою

Прокат генератора Київ зовнішній вигляд

Найбільш уживаними є дизельні мотори через їх механічні, економічні та екологічні переваги. Двигун внутрішнього згоряння є джерелом механічної енергії, яка передається на генератор. Електричні генератори бувають синхронні або асинхронні та перетворюють механічну енергію в електричну завдяки магнітному полю збудження. Таким способом виробляється вихідна електрична енергія.

Дизельні електростанції та дизель-генераторні установки застосовують як основні, резервні або аварійні джерела електроенергії. Результатом роботи таких механізмів є забезпечення споживачів одно- або трифазного змінного струму електричною енергією.

Перелік таких споживачів досить великий. Це будівельна техніка, бурові установки, обладнання для зв’язку, вахтові селища, промислове виробництво, польові шпиталі, дачні та приватні будинки. Дизельні генератори використовують для електроживлення тепловозів, підводних човнів, автомобілів з дизель-електричними гібридними двигунами та іншої техніки. Якщо коротко, то дизель-генератори застосовують там де існують проблеми з якістю електропостачання або відсутня електрика взагалі. Одне з рішень цієї проблеми – оренда дизель-генератора.

Прокат генератора в Києві потужністю від 50 кВт до 80 кВт дозволить підключити і живити трифазне обладнання середньої потужності. Це обладнання зв’язку, штукатурні станції, вентиляційні установки, насосні станції, дачні та приватні будинки..

Прокат генератора Київ З EnergoUnit UA

Це отримання комплексних послуг!

комплексні послуги

консультація 

підбір генераторів

доставка 

установка  

підключення 

запуск обладнання

на об’єкті

постійна сервісна підтримка

Генераторів такої потужності достатньо, щоби підключити більш-менш значущі об’єкти або обладнання.

Наприклад, багато хто бачив на Контрактовій площі Києва атракціон “Оглядове колесо”, ще його називають “Чортове колесо”, у вигляді великого вертикально встановленого колеса, до ободу якого прикріплені кабінки для пасажирів. В наш час колесо огляду є обов’язковим атрибутом багатьох розважальних парків, виставкових заходів, а також інших місць відпочинку по всьому світу.

Прокат генератора Київ для атракціону

Наша компанія “ЕнергоЮніт Україна” встановила дизельний генератор потужністю 80 кВт для резервного живлення цього атракціону. Прокат генератора Київ на Контактовій площі потрібен для того, щоби у випадку аварійної ситуації з енергоживленням висадити всіх пасажирів. Для цього потрібно зробити мінімум одне коло.

На фото Ви бачите наш генератор, що скромно стоїть осторонь, але виконує важливу функцію.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

5/5

поставте питання

Дмитро - професійна консультація з питань оренди генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “ЕнергоЮніт Україна” Дмитра.

Прокат генератора Київ потужністю від 50 кВт до 80 кВт

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ