Прокат генератора Київ 50 – 80 кВт

★★★ ОРЕНДА ГЕНЕРАТОРА з EnergoUnit UA ★★★

прокат генератора Київ

замовити зворотний дзвінок


Генератор 50 кВт (SDMO)

Ідеальний генератор для цілодобової роботи.

Генераторні установки марки SDMO є світовим лідером. Зробили їх такими: надійна робота і високі технічні характеристики. Які перевірені на морських бурових платформах, в екстремальних температурних умовах пустелі, на будівельних майданчиках, на заводах і в секторах промисловості з особливими вимогами до надійності і безвідмовної роботи обладнання.

Дизельні генератори в оренді марки SDMO 50 кВт – це зручність використання та обслуговування, працездатність та безпека, міцний і компактний дизайн, контроль потужності, захист від води та пилу, Корпус, що інтегрує електронні, електричні та механічні пристрої .

Генераторна дизельна установка SDMO номінальною потужністю 54 кВт (68 кВА) обладнано двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія якого передається на генератор LEROY SOMER LL2014H (ФРАНЦІЯ), який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 108 А. Вага 1600 кг. Місткість паливного баку 200 л.

Надійний та мобільний дизель-генератор SDMO (прокат генератора Київ 50 кВт).

Номінальна потужність: 68 кВА/ 54 кВт
Витрати (50% потужності): 8.1 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 12.2 (літрів/година)
від 850 грн/день
Детальніше →

Генератор 60 кВт (Olympian CAT)

Генератор для системи автоматичного запуску (АВР), резервування основної мережі.

Дизельні генераторні установки Caterpillar створені відповідно до міжнародних вимог щодо викидів забруднюючих речовин і гарантують високу ефективність і низьку витрату палива. Генераторні установки Cat повністю тестуються на рівні прототипів. Асортимент додаткового обладнання генераторних установок покликаний задовольнити потреби користувачів в електроенергії, спрощуючи процес вибору і монтажу. ДГУ Olympian CAT вирізняються надійною, міцною та довговічною конструкцією.

Генераторна дизельна установка Olympian CAT номінальною потужністю 64 кВт (80 кВА) обладнано двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія якого перетворюється на електричну за допомогою генератора OLYMPIAN LL2014L, який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 127 А. Вага 1440 кг. Місткість паливного баку 219 л.

Дизельний генератор Olympian CAT, що відповідає Вашим потребам (прокат генератора Київ 60 кВт).

Номінальна потужність: 80 кВА/ 64 кВт
Витрати (50% потужності): 10.6 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 14.9 (літрів/година)
від 900 грн/день
Детальніше →

Генератор 70 кВт (SDMO)

Дизельний генератор має мінімальні габаритні розміри для даної потужності, що дозволяє його експлуатувати в умовах обмеженого простору.

Дизель-генераторні установки електричного струму марки SDMO є світовим лідером такого обладнання. Зробили їх такими: надійна робота, високі технічні характеристики та простота експлуатації. Якість роботи та характеристики перевірено на морських бурових платформах, на будівельних майданчиках, в екстремальних температурних умовах пустелі,  на заводах і в секторах промисловості з особливими вимогами до надійності і безвідмовної роботи обладнання.

Дизельні генератори в оренді марки SDMO 70 кВт зручні в використанні та обслуговуванні, працездатні та безпечні, міцні і мають компактний дизайн, контрольовану потужність, захист від води та пилу. А також корпус, який інтегрує електронні, електричні та механічні пристрої.

Генераторну дизельну установку SDMO номінальною потужністю 72 кВт (90 кВА) обладнано двигуном JOHN DEERE (США), механічна енергія з якого передається до генератора LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ), який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 145 А. Вага 1850 кг. Місткість паливного баку 250 л.

Надійний та надкомпактний дизель-генератор SDMO (прокат генератора Київ 70 кВт).

Номінальна потужність: 90 кВА/ 70 кВт)
Витрати (50% потужності): 11.0 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 16.5 (літрів/година)
від 1000 грн/день
Детальніше →

Генератор 80 кВт (Olympian CAT)

Генератор із подвійною шумоізоляцією корпусу і додатковими глушниками (на 30% тихіше).

Дизель-генераторні установки Caterpillar створені відповідно до міжнародних вимог щодо викидів забруднюючих речовин і гарантують високу ефективність і низьку витрату палива. Генераторні установки Cat повністю тестуються на рівні прототипів. Асортимент додаткового обладнання генераторних установок покликаний задовольнити потреби користувачів в електроенергії, спрощуючи процес вибору і монтажу. ДГУ Olympian CAT вирізняються надійною, міцною та довговічною конструкцією.

Генераторна дизельна установка Olympian CAT номінальною потужністю 80 кВт (100 кВА) обладнано двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ), механічна енергія якого перетворюється на електричну за допомогою генератора OLYMPIAN LL2014L, який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальний струм 127 А. Вага 1800 кг. Місткість паливного баку 300 л.

Дизельний генератор Olympian CAT, що відповідає Вашим потребам та має рівень шуму знижений більш ніж на 30% в порівнянні з аналогічними моделями (прокат генератора Київ 80 кВт).

Номінальна потужність: 100 кВА/80 кВт
Витрати (50% потужності): 10.6 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 15.5 (літрів/година)
від 1100 грн/день
Детальніше →

ОРЕНДА ГЕНЕРАТОРА з EnergoUnit UA ★

Комплексні послуги:

– консультація та підбір генераторів, – доставка та встановлення, – підключення та запуск обладнання на об’єкті, – заправка, – постійна сервісна підтримка, – прокат генератора Київ.

прокат генератора Київ для колеса огляду

Генераторів такої потужності достатньо, щоби підключити більш-менш значущі об’єкти або обладнання.

Наприклад, багато хто бачив на Контрактовій площі Києва атракціон “Оглядове колесо”, ще його називають “Чортове колесо”, у вигляді великого вертикально встановленого колеса, до ободу якого прикріплені кабінки для пасажирів. В наш час колесо огляду є обов’язковим атрибутом багатьох розважальних парків, виставкових заходів, а також інших місць відпочинку по всьому світу.

Наша компанія “ЕнергоЮніт Україна” встановила дизельний генератор потужністю 80 кВт для резервного живлення цього атракціону. Прокат генератора Київ на Контактовій площі потрібен для того, щоби у випадку аварійної ситуації з енергоживленням висадити всіх пасажирів. Для цього потрібно зробити мінімум одне коло.

На фото Ви бачите наш генератор, що скромно стоїть осторонь, але виконує важливу функцію.

прокат генератора Київ для оглядового колеса
прокат генератора Київ
прокат генератора Київ

Чому обирають нас

аренда дизель-генератора - все ОК
Процес підбору та оренди генераторів максимально спрощено

Ми точно знаємо як вирішити завдання будь-якого рівня складності максимально швидко та ефективно.

аренда дизель-генератора - ключ к успеху
Супровід від першого звернення до працюючого генератора на Вашому об’єкті.

Ми завжди допоможемо з встановленням генератора, надамо бак для палива, підключимо відсутній кабель.

У нас свої генератори

Ми НЕ НАДАЄМО в оренду китайські, радянські чи російські генератори. Обладнання напрокат тільки від відомих та надійних виробників.

выгодная аренда дизель-генератора
Багато років у справі

Ми здолали багато перешкод, знаємо нюанси і можемо підключити генератор на Місяці або іншій планеті, за необхідності. Обирайте планету! 😄

Дмитрий - аренда генератора Киев
Дмитро


професійна консультація
від технічного директора EnergoUnit UA

+380 (44) 465 55 69
З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00
Субота та неділя в режимі чергування.

прокат генератора Київ




1-34-1415-30більше 30