генератор в оренду

генератор в оренду + сервис 24/7

Дизельний генератор 150 кВт FG Wilson

Генератор з високим показником стабільності роботи при паливної «всеїдності».

Фірма FG Wilson Engineering Ltd (Великобританія) – визнаний лідер в області виробництва сучасних дизельних генераторів електроенергії, які випускаються під торговою маркою FG Wilson.
На сьогоднішній день компанія FG Wilson є одним з лідерів в сфері розробки і виробництва дизельних електростанцій і генераторів, тому дизель-генератори FG Wilson – це синонім надійності і якості.
Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 144 кВт (180 кВА) оснащений дизельним мотором PERKINS (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ) і синхронним силовим генератором LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ).
Даний генератор відноситься до обладнання промислового класу надійності. Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний вихідний струм 290 А.
Вага – 2300 кг. Місткість паливного бака 420 л.

Генератор встановлений на автомобільний причіп для зручності транспортування і швидкої доставки. Ви економите на вантажно-розвантажувальних роботах, що значна зменшує вартість оренди дизельного генератора.

Вибір генератора цієї моделі – вірне і обдумане рішення для забезпечення основного, резервного, аварійного або додаткового електроживлення

Від 1700 грн/доба

Дизель-генератор 160 кВт Volvo Penta

Високі показники економічності при тривалій роботі і надійність двигуна Volvo.

Дизельний генератор потужністю 160 кВт Volvo Penta – це дизельна електростанція призначена для вироблення трифазного змінного електричного струму напругою 400 В, частотою 50 Гц.
Ця ДГУ (дизель-генераторна установка) здатна забезпечити надійне електропостачання промислових об’єктів будь-якої складності в якості основного або резервного джерела електричної енергії.
Даний дизельний генератор обладнаний рядним 7-літровим турбованим дизельним двигуном Volvo Penta TAD741GE (НІМЕЧЧИНА) з проміжним охолодженням наддувочного повітря, електронним управлінням вприскуванням палива і рідинним охолодженням.
Наднадійний дизельний двигун Volvo Penta працює в парі з синхронним генератором Leroy-Somer (ФРАНЦІЯ), який забезпечує споживачів номінальною потужністю 160 кВт / 200 кВА, розвиваючи максимальну (резервну) потужність – 180 кВт / 225 кВА.

Максимальна сила струму 326 А.

Вага пристрою 2720 кг.

Місткість паливного бака 500 л.

ДГУ Volvo Penta – правильне рішення, якщо Вам необхідний генератор в оренду 160 кВт.

Від 1900 грн/Доба

Дизель-генераторна установка (ДГУ) 200 кВт FG Wilson

Високі показники економічності при тривалій роботі і надійність двигуна CUMMINS.

Компанія FG Wilson є лідером в області розробки і виробництва дизельних електростанцій і генераторів, тому дизельні генератори FG Wilson – синонім надійності і якості.
Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 200 кВт (250 кВА) оснащений дизельним мотором CUMMINS 6LTAA8.9-G2 і синхронним силовим генератором STAMFORD.
Даний генератор відноситься до обладнання промислового класу надійності, призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц.

Максимальний вихідний струм 362 А. Максимальна потужність – 275/220 (кВА / кВт). Вага – 3050 кг. Місткість паливного бака 600 л.

Вибір генератора цієї моделі – правильне і обдумане рішення для забезпечення основного, резервного, аварійного або додаткового електроживлення (генератор в оренду 200 кВт).

від 2150 грн/Доба

Генератор в оренду такої потужності (150 - 200 кВт) здатний забезпечити електроенергією невеликі виробництва, цеха і навіть будівельні об'єкти.

Для початку ми досліджуємо умови роботи устаткування і враховуємо Ваші побажання. Після цього ми запропонуємо модель і потужність дизель-генератора або генераторів в оренду, яка найбільш враховує Ваші потреби.

Генератор в оренду – справа не проста. Але доручивши її нам, Ви отримаєте максимальний ефект з мінімальними зусиллями для Вас.

Що таке дизель-генератор або дизель-генераторна установка?

Багато з вас бачили таку штуку, що скромно стоїть осторонь на будівництві або біля приватного будинку, на атракціонах або масових заходах. Дизельний генератор або дизель-генератор (ДГ), іншими словами дизельна генераторна установка (ДГУ) або дизельна електростанція, дизельна електрична станція (ДЕС), або дизельна електроустановка, дизельна електрична установка (ДЕУ) – це все назви пристрою, який механічну енергію обертання валу дизельного двигуна перетворює в електричну енергію, яку виробляє генератор змінного струму синхронний або асинхронний.
Існує два основні варіанти виконання ДГУ – у вигляді стаціонарної або пересувної установки.
Дизельний генератор (ДГУ) неодмінний атрибут початку будівництва. У котловані або біля нього Ви обов’язково побачите цю установку. ДГУ – це практичне і, мабуть, найбільш універсальне джерело отримання електропостачання в умовах його повної відсутності (економічно невигідно або практично неможливо забезпечити централізоване електропостачання) або тимчасовий характер використання даного пристрою. Вищеописаний аспект використання дизель-генератора – в якості основного джерела електроживлення.

При тимчасовому характері використання ДГУ найбільш прийнятний спосіб – взяти генератор в оренду.

Існує ще два аспекти використання автономних джерел енергопостачання: як резервне джерело електроживлення і в якості аварійної системи енергопостачання. Обидва варіанти використовують на об’єктах, для яких украй важлива безперервна робота, і які розташовані в місцях з нестабільним енергопостачанням, де часті перебої, або, через неякісне або застаріле обладнання, – аварії.

Дизель-генераторна установка або дизель-генератор — це пересувна або стаціонарна енергетична установка, обладнана генератором електричного струму з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння, яка додатково обладнана приладами для розподілення електроенергії, пристроями автоматики, пультом керування, паливним баком, системою охолодження, вихлопною системою, демпфуючою системою (віброізоляція).

Дизельний генератор у більшості випадків встановлюють на металеву раму, яка поєднує генератор змінного струму та двигун внутрішнього згоряння, систему контролю та автоматики, а також керування установкою

Найбільш уживаними є дизельні мотори через їх механічні, економічні та екологічні переваги. Двигун внутрішнього згоряння є джерелом механічної енергії, яка передається на генератор. Електричні генератори бувають синхронні або асинхронні та перетворюють механічну енергію в електричну завдяки магнітному полю збудження. Таким способом виробляється вихідна електрична енергія.

Дизельні електростанції та дизель-генераторні установки застосовують як основні, резервні або аварійні джерела електроенергії. Результатом роботи таких механізмів є забезпечення споживачів одно- або трифазного змінного струму електричною енергією.

Перелік таких споживачів досить великий. Це будівельна техніка, бурові установки, обладнання для зв’язку, вахтові селища, промислове виробництво, польові шпиталі, дачні та приватні будинки. Дизельні генератори використовують для електроживлення тепловозів, підводних човнів, автомобілів з дизель-електричними гібридними двигунами та іншої техніки. Якщо коротко, то дизель-генератори застосовують там де існують проблеми з якістю електропостачання або відсутня електрика взагалі. Одне з рішень цієї проблеми – оренда дизель-генератора.

Оренда дизель-генератора такої потужності (150 – 200 кВт) дозволить підключити і живити трифазне обладнання середньої потужності. Це невеликі будівельні об’єкти, баштові крани, установки по вдавленню паль, вентиляційні установки, системи кондиціонування, насосні станції, невеликі виробничі цехи.

ОРЕНДА ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРА З EnergoUnit UA

Це отримання комплексних послуг!

комплексні послуги

консультація 

підбір генераторів

доставка 

установка  

підключення 

запуск обладнання

на об’єкті

постійна сервісна підтримка

ГЕНЕРАТОР В ОРЕНДУ покликаний задовольнити Вашу потребу в електроживленні.

Генератор в оренду забезпечить основне, резервне або додаткове електроживлення Вашого об’єкту.

Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні та прозорі умови оренди дизель-генератора, а також конкурентні ціни.

З детальним описом умов оренди дизель-генератора, з чого складається вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

5/5

поставте питання

Дмитро - професійна консультація з питань оренди генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “ЕнергоЮніт Україна” Дмитра.

генератор в оренду 150 – 200 кВт

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ