оренда генератора, оренда генератора Київ, оренда генератора ціна, оренда електрогенератора, оренда електрогенератора Київ, оренда електрогенератора ціна, оренда дизельного генератора, оренда дизельгенератора, оренда дизель-генератора, генератор в оренду, оренда дизельної електростанції, прокат генератора, прокат генератора Київ, орендувати генератор, генератор напрокат, електрогенератор напрокат, автономні джерела електроживлення, підключення орендованого дизельного генератора, підключення орендованого дизель-генератора, оренда генератора доставка та підключення, оренда генератора Київ доставка та підключення, оренда генератора сервіс доставка палива, оренда генератора з доставкою палива, оренда дизельного генератора з доставкою палива, ціна оренди дизельного генератора з доставкою палива, ціна оренди дизельного генератора, ціна оренди генератора, вартість оренди дизельного генератора, вартість оренди генератора, вартість оренди генератора Київ, вартість оренди дизельного генератора київ, вартість оренди дизельного генератора Київ, вартість оренди дизельного генератора київ

ГЕНЕРАТОР В ОРЕНДУ

150 – 200 кВт

★★★ ОРЕНДУВАТИ ГЕНЕРАТОР з EnergoUnit UA ★★★

 комплексні послуги “під ключ”

– консультація та підбір генераторів – доставка та встановлення  – підключення та запуск обладнання на об’єкті – заправка – постійна сервісна підтримка

генератор в оренду

Замовити зворотний дзвінок


Дизельний генератор в оренду тільки від надійних і відомих виробників.

Генератор 150 кВт (FG Wilson)

Генератор c високим показником стабільності роботи при паливної «всеїдності».

Фірма FG Wilson Engineering Ltd (Великобританія) – визнаний лідер в області виробництва сучасних дизельних генераторів електроенергії, які випускаються під торговою маркою FG Wilson.
На сьогоднішній день компанія FG Wilson є одним з лідерів в сфері розробки і виробництва дизельних електростанцій і генераторів, тому дизель-генератори FG Wilson – це синонім надійності і якості.
Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 144 кВт (180 кВА) оснащений дизельним мотором PERKINS (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ) і синхронним силовим генератором LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ).
Даний генератор відноситься до обладнання промислового класу надійності. Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний вихідний струм 290 А.
Вага – 2300 кг. Місткість паливного бака 420 л.

Генератор встановлений на автомобільний причіп для зручності транспортування і швидкої доставки. Ви економите на вантажно-розвантажувальних роботах, що значна зменшує вартість оренди дизельного генератора.

Вибір генератора цієї моделі – вірне і обдумане рішення для забезпечення основного, резервного, аварійного або додаткового електроживлення (генератор в оренду 150 кВт).

Номінальна потужність: 180 кВА/144 кВт
Витрати (50% потужності): 19,9 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 29,8 (літрів/година)
від 1700 грн/день
Детальніше →

Генератор 160 кВт (Volvo Penta)

Високі показники економічності при тривалій роботі і надійність двигуна Volvo.

Дизельний генератор потужністю 160 кВт Volvo Penta – це дизельна електростанція призначена для вироблення трифазного змінного електричного струму напругою 400 В, частотою 50 Гц.
Ця ДГУ (дизель-генераторна установка) здатна забезпечити надійне електропостачання промислових об’єктів будь-якої складності в якості основного або резервного джерела електричної енергії.
Даний дизельний генератор обладнаний рядним 7-літровим турбованим дизельним двигуном Volvo Penta TAD741GE (НІМЕЧЧИНА) з проміжним охолодженням наддувочного повітря, електронним управлінням вприскуванням палива і рідинним охолодженням.
Наднадійний дизельний двигун Volvo Penta працює в парі з синхронним генератором Leroy-Somer (ФРАНЦІЯ), який забезпечує споживачів номінальною потужністю 160 кВт / 200 кВА, розвиваючи максимальну (резервну) потужність – 180 кВт / 225 кВА.

Максимальна сила струму 326 А.

Вага пристрою 2720 кг.

Місткість паливного бака 500 л.

ДГУ Volvo Penta – правильне рішення, якщо Вам необхідний генератор в оренду 160 кВт.

Номінальна потужність: 200 кВА/ 160 кВт
Витрати (50% потужності): 22.8 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 34.8 (літрів/година)
від 1900 грн/день
Детальніше →

Генератор 200 кВт (FG Wilson)

Високі показники економічності при тривалій роботі і надійність двигуна CUMMINS.

Компанія FG Wilson є лідером в області розробки і виробництва дизельних електростанцій і генераторів, тому дизельні генератори FG Wilson – синонім надійності і якості.
Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 200 кВт (250 кВА) оснащений дизельним мотором CUMMINS 6LTAA8.9-G2 і синхронним силовим генератором STAMFORD.
Даний генератор відноситься до обладнання промислового класу надійності, призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц.

Максимальний вихідний струм 362 А. Максимальна потужність – 275/220 (кВА / кВт). Вага – 3050 кг. Місткість паливного бака 600 л.

Вибір генератора цієї моделі – правильне і обдумане рішення для забезпечення основного, резервного, аварійного або додаткового електроживлення (генератор в оренду 200 кВт).

Номінальна потужність: 200 кВА/ 160 кВт
Витрати (50% потужності): 27.4 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 41.6 (літрів/година)
від 2150 грн/день
Детальніше →

Що таке дизель-генератор або дизель-генераторна установка?

Багато з вас бачили таку штуку, що скромно стоїть осторонь на будівництві або біля приватного будинку, на атракціонах або масових заходах. Дизельний генератор або дизель-генератор (ДГ), іншими словами дизельна генераторна установка (ДГУ) або дизельна електростанція, дизельна електрична станція (ДЕС), або дизельна електроустановка, дизельна електрична установка (ДЕУ) – це все назви пристрою, який механічну енергію обертання валу дизельного двигуна перетворює в електричну енергію, яку виробляє генератор змінного струму синхронний або асинхронний.
Існує два основні варіанти виконання ДГУ – у вигляді стаціонарної або пересувної установки.
Дизельний генератор (ДГУ) неодмінний атрибут початку будівництва. У котловані або біля нього Ви обов’язково побачите цю установку. ДГУ – це практичне і, мабуть, найбільш універсальне джерело отримання електропостачання в умовах його повної відсутності (економічно невигідно або практично неможливо забезпечити централізоване електропостачання) або тимчасовий характер використання даного пристрою. Вищеописаний аспект використання дизель-генератора – в якості основного джерела електроживлення.

При тимчасовому характері використання ДГУ найбільш прийнятний спосіб – взяти генератор в оренду.

Існує ще два аспекти використання автономних джерел енергопостачання: як резервне джерело електроживлення і в якості аварійної системи енергопостачання. Обидва варіанти використовують на об’єктах, для яких украй важлива безперервна робота, і які розташовані в місцях з нестабільним енергопостачанням, де часті перебої, або, через неякісне або застаріле обладнання, – аварії.

Чому обирають нас

Замовити зворотний дзвінок

Не ускладнюєм

Ми точно знаємо як вирішити задачу будь-якого рівня складності. Ви ставите завдання або описуєте проблему – ми пропонуємо рішення. Генератор в оренду – наша відповідь!

Працюємо “під ключ”

Генератор це не головне, ми завжди допоможемо з його установкою, знайдемо бак для палива, підключимо відсутній кабель. Повний цикл послуг: від дзвінка в нашу компанію до працюючого генератора у Вас на об’єкті.

У нас свої генератори

У нас НЕМАЄ китайських, радянських чи російських генераторів. Генератор в оренду тільки від відомих брендів.

Тривалий час у справі

Ми здолали багато перешкод, знаємо нюанси і можемо підключити генератор на Місяці або іншій планеті, за необхідності. Обирайте планету. 😄

аренда генератора, аренда генератора Киев, аренда генератора цена, аренда электрогенератора, аренда электрогенератора Киев, аренда электрогенератора цена, аренда дизельного генератора, аренда дизельгенератора, генератор в аренду, аренда дизельной электростанции, прокат генератора, прокат генератора Киев, арендовать генератор, генератор напрокат, электрогенератор напрокат, автономные источники электропитания, осмотр и контроль работоспособности двигателей и генераторов по Украине, оценка состояния двигателей и генераторов по Украине, поставка запчастей к двигателям и генераторам по Украине, текущий ремонт двигателей и генераторов по Украине, аварийный ремонт двигателей и генераторов по Украине, капитальный ремонт двигателей и генераторов по Украине
Дмитро


професійна консультація
від технічного директора EnergoUnit UA

+380 (44) 465 55 69
З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00
Субота та неділя в режимі чергування.
1-34-1415-30більше 30