ГЕНЕРАТОР В ОРЕНДУ 150 – 200 кВт

★ ОРЕНДУВАТИ ГЕНЕРАТОР з EnergoUnit UA ★

генератор в оренду

Замовити зворотний дзвінок


Генератор 150 кВт (FG Wilson)

Генератор c високим показником стабільності роботи при паливної «всеїдності».

Фірма FG Wilson Engineering Ltd (Великобританія) – визнаний лідер в області виробництва сучасних дизельних генераторів електроенергії, які випускаються під торговою маркою FG Wilson.
На сьогоднішній день компанія FG Wilson є одним з лідерів в сфері розробки і виробництва дизельних електростанцій і генераторів, тому дизель-генератори FG Wilson – це синонім надійності і якості.
Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 144 кВт (180 кВА) оснащений дизельним мотором PERKINS (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ) і синхронним силовим генератором LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ).
Даний генератор відноситься до обладнання промислового класу надійності. Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний вихідний струм 290 А.
Вага – 2300 кг. Місткість паливного бака 420 л.

Генератор встановлений на автомобільний причіп для зручності транспортування і швидкої доставки. Ви економите на вантажно-розвантажувальних роботах, що значна зменшує вартість оренди дизельного генератора.

Вибір генератора цієї моделі – вірне і обдумане рішення для забезпечення основного, резервного, аварійного або додаткового електроживлення (генератор в оренду 150 кВт).

Номінальна потужність: 180 кВА/144 кВт
Витрати (50% потужності): 19,9 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 29,8 (літрів/година)
від 1700 грн/день
Детальніше →

Генератор 160 кВт (Volvo Penta)

Високі показники економічності при тривалій роботі і надійність двигуна Volvo.

Дизельний генератор потужністю 160 кВт Volvo Penta – це дизельна електростанція призначена для вироблення трифазного змінного електричного струму напругою 400 В, частотою 50 Гц.
Ця ДГУ (дизель-генераторна установка) здатна забезпечити надійне електропостачання промислових об’єктів будь-якої складності в якості основного або резервного джерела електричної енергії.
Даний дизельний генератор обладнаний рядним 7-літровим турбованим дизельним двигуном Volvo Penta TAD741GE (НІМЕЧЧИНА) з проміжним охолодженням наддувочного повітря, електронним управлінням вприскуванням палива і рідинним охолодженням.
Наднадійний дизельний двигун Volvo Penta працює в парі з синхронним генератором Leroy-Somer (ФРАНЦІЯ), який забезпечує споживачів номінальною потужністю 160 кВт / 200 кВА, розвиваючи максимальну (резервну) потужність – 180 кВт / 225 кВА.

Максимальна сила струму 326 А.

Вага пристрою 2720 кг.

Місткість паливного бака 500 л.

ДГУ Volvo Penta – правильне рішення, якщо Вам необхідний генератор в оренду 160 кВт.

Номінальна потужність: 200 кВА/ 160 кВт
Витрати (50% потужності): 22.8 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 34.8 (літрів/година)
від 1900 грн/день
Детальніше →

Генератор 200 кВт (FG Wilson)

Високі показники економічності при тривалій роботі і надійність двигуна CUMMINS.

Компанія FG Wilson є лідером в області розробки і виробництва дизельних електростанцій і генераторів, тому дизельні генератори FG Wilson – синонім надійності і якості.
Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 200 кВт (250 кВА) оснащений дизельним мотором CUMMINS 6LTAA8.9-G2 і синхронним силовим генератором STAMFORD.
Даний генератор відноситься до обладнання промислового класу надійності, призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц.

Максимальний вихідний струм 362 А. Максимальна потужність – 275/220 (кВА / кВт). Вага – 3050 кг. Місткість паливного бака 600 л.

Вибір генератора цієї моделі – правильне і обдумане рішення для забезпечення основного, резервного, аварійного або додаткового електроживлення (генератор в оренду 200 кВт).

Номінальна потужність: 200 кВА/ 160 кВт
Витрати (50% потужності): 27.4 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 41.6 (літрів/година)
від 2150 грн/день
Детальніше →

★★★ ОРЕНДУВАТИ ГЕНЕРАТОР з EnergoUnit UA ★★★

 Комплексні послуги “під ключ”:

– консультація та підбір генераторів – доставка та встановлення  – підключення та запуск обладнання на об’єкті – заправка – постійна сервісна підтримка

аренда генератора Киев

Що таке дизель-генератор або дизель-генераторна установка?

Багато з вас бачили таку штуку, що скромно стоїть осторонь на будівництві або біля приватного будинку, на атракціонах або масових заходах. Дизельний генератор або дизель-генератор (ДГ), іншими словами дизельна генераторна установка (ДГУ) або дизельна електростанція, дизельна електрична станція (ДЕС), або дизельна електроустановка, дизельна електрична установка (ДЕУ) – це все назви пристрою, який механічну енергію обертання валу дизельного двигуна перетворює в електричну енергію, яку виробляє генератор змінного струму синхронний або асинхронний.
Існує два основні варіанти виконання ДГУ – у вигляді стаціонарної або пересувної установки.
Дизельний генератор (ДГУ) неодмінний атрибут початку будівництва. У котловані або біля нього Ви обов’язково побачите цю установку. ДГУ – це практичне і, мабуть, найбільш універсальне джерело отримання електропостачання в умовах його повної відсутності (економічно невигідно або практично неможливо забезпечити централізоване електропостачання) або тимчасовий характер використання даного пристрою. Вищеописаний аспект використання дизель-генератора – в якості основного джерела електроживлення.

При тимчасовому характері використання ДГУ найбільш прийнятний спосіб – взяти генератор в оренду.

Існує ще два аспекти використання автономних джерел енергопостачання: як резервне джерело електроживлення і в якості аварійної системи енергопостачання. Обидва варіанти використовують на об’єктах, для яких украй важлива безперервна робота, і які розташовані в місцях з нестабільним енергопостачанням, де часті перебої, або, через неякісне або застаріле обладнання, – аварії.

Дизельний генератор в оренду тільки від надійних і відомих виробників.

Чому обирають нас

аренда дизель-генератора - все ОК
Не ускладнюєм

Ми точно знаємо як вирішити задачу будь-якого рівня складності. Ви ставите завдання або описуєте проблему – ми пропонуємо рішення. Генератор в оренду – наша відповідь!

аренда дизель-генератора - ключ к успеху
Працюємо “під ключ”

Генератор це не головне, ми завжди допоможемо з його установкою, знайдемо бак для палива, підключимо відсутній кабель. Повний цикл послуг: від дзвінка в нашу компанію до працюючого генератора у Вас на об’єкті.

У нас свої генератори

У нас НЕМАЄ китайських, радянських чи російських генераторів. Генератор в оренду тільки від відомих брендів.

выгодная аренда дизель-генератора
Тривалий час у справі

Ми здолали багато перешкод, знаємо нюанси і можемо підключити генератор на Місяці або іншій планеті, за необхідності. Обирайте планету. 😄

Дмитрий - аренда генератора Киев
Дмитро


професійна консультація від технічного директора
EnergoUnit UA

+380 (44) 465 55 69
З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00
Субота та неділя в режимі чергування.

Орендувати генератор
1-34-1415-30більше 30