Оренда генератора (головна) >> Оренда дизельного генератора >> Оренда дизель-генератора 100–120 кВт

ОРЕНДА ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРА 100 – 120 кВт

★ ОРЕНДУВАТИ ГЕНЕРАТОР з EnergoUnit UA ★

оренда дизель-генератора

замовити зворотний дзвінок


Генератор 100 кВт (Teksan Generator)

Втричі збільшений паливний бак, працює безперервно без дозаправки до 35 годин при 75% навантаженні  (оренда дизель-генератора 100 кВт)

Ця модель дизель-генератора Teksan оснащена південнокорейським дизельним мотором Doosan D1146T і призначена для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В. Дизельний двигун Doosan D1146T (Південна Корея) працює в парі з синхронним генератором Marelli Motori MJB225LA4 (Італія). Застосування надійного і ремонтопридатною дизельного двигуна Doosan в будь-яких умовах експлуатації в поєднанні з високою якістю електричної енергії, яку виробляють синхронні генератори Marelli Motori (Італія), є найбільш вірним і обдуманим вибором для забезпечення основного і резервного електропостачання споживачів.

Номінальна потужність: 121 кВА/95 кВт
Витрати (50% потужності): 13.6 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 19.5 (літрів/година)
від 1300 грн/день
Детальніше →

Генератор 100 кВт (SDMO)

Генератор для роботи обладнання зі значними пусковими струмами  (оренда дизель-генератора 100 кВт)

Головною особливістю цього дизель-генератора, що вироблений французьким концерном SDMO, є значний запас потужності дизельного двигуна, що дозволяє генератору долати значний пусковий струм. Цей параметр є, як правило, основним для роботи споживачів з обладнанням, що оснащене асинхронними двигунами, у якого пусковий струм перевищує номінальний в 3-7 разів. Дизель-генератор 100 кВт SDMO відмінно підходить для забезпечення живленням бурових установок і баштових кранів з електродвигунами потужністю до 55 кВт.

Номінальна потужність: 125 кВА/100 кВт
Витрати (50% потужності): 13.6 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 19.5 (літрів/година)
від 1300 грн/день
Детальніше →

Генератор 110 кВт (FG Wilson)

Обладнаний панеллю синхронізації для паралельної роботи з іншим джерелом електроенергії (оренда дизель-генератора 110 кВт)

Ця модель дизель-генератора FG Wilson оснащена англійським дизельним мотором Perkins 1006TAG і призначена для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В номінальною потужністю 108 кВт. Дизельний двигун Perkins 1006TAG (Великобританія) працює в парі з синхронним генератором Leroy Somer LL3014F (Франція). Застосування надійного і ремонтопридатною дизельного двигуна Perkins в поєднанні з високоякісною електричною енергією, яку виробляють синхронні силові генератори французької фірми Leroy Somer, є вірним і обдуманим рішенням для забезпечення основного і резервного постачання споживачам електроенергії.

Номінальна потужність: 135 кВА/108 кВт
Витрати (50% потужності): 18.9 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 26.5 (літрів/година)
від 1400 грн/день
Детальніше →

Генератор 120 кВт (Gesan)

Генератор встановлений на автомобільний причіп для зручності транспортування і економії (оренда дизель-генератора 120 кВт)

До Вашої уваги модель дизельного генератора Gesan (номінальна потужність 120 кВт),  яка оснащена шведським дизельним мотором Volvo Penta TAD731GE і призначена для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В. Дизельний двигун Volvo Penta (Швеція) працює в парі з синхронним силовим генератором Leroy Somer (Франція),що є вірним і обдуманим рішенням для забезпечення основного, резервного та додаткового джерела постачання електроенергії споживачам .

Номінальна потужність: 150 кВА/120 кВт
Витрати (50% потужності): 19.5 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 28.7 (літрів/година)
від 1450 грн/день
Детальніше →

Генератор 120 кВт (John Deere)

Генератор для навантаження, що динамічно змінюється, оснащений вдосконаленою системою стабілізації (оренда дизель-генератора 120 кВт)

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 124 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащено американським дизельним мотором JOHN DEERE 6068HF158 і синхронним силовим генератором MECC ALTE ECO 38-1SN (ІТАЛІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В. Дизельний двигун JOHN DEERE (США) в парі з італійським генератором MECC ALTE ECO 38-1SN показують неймовірну витривалість у важких умовах. Вибір цього генератора напрокат є вірним і обдуманим рішенням для забезпечення основного, резервного та додаткового джерела електроенергії.

Номінальна потужність: 155 кВА/ 124 кВт
Витрати (50% потужності): 17.5 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 26.2 (літрів/година)
від 1450 грн/день
Детальніше →

Як показує наш досвід оренда дизель-генераторів такої потужності (100 – 120 кВт) є найбільш уживаною.

Спочатку ми досліджуємо умови роботи обладнання та враховуємо Ваші побажання. Після цього ми запропонуємо модель та потужність дизель-генератора, яка найбільш враховує Ваші потреби.

Оренда дизель-генератора – тонка справа, але доручивши її нам, Ви отримаєте максимальний ефект з мінімальними зусиллями для Вас.

★★★ ОРЕНДУВАТИ ГЕНЕРАТОР з EnergoUnit UA ★★★

Це одержати комплексні послуги!

– проконсультуємо та підберемо генератор в оренду – доставимо та встановимо – підключимо та запустимо обладнання на об’єкті – заправимо – супроводжуємо оренду генераторів та надаємо сервісну підтримку

Дизель-генераторна установка або дизель-генератор — це пересувна або стаціонарна енергетична установка, обладнана генератором електричного струму з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння, яка додатково обладнана приладами для розподілення електроенергії, пристроями автоматики, пультом керування, паливним баком, системою охолодження, вихлопною системою, демпфуючою системою (віброізоляція).

Дизельний генератор у більшості випадків встановлюють на металеву раму, яка поєднує генератор змінного струму та двигун внутрішнього згоряння, систему контролю та автоматики, а також керування установкою. Найбільш уживаними є дизельні мотори через їх механічні, економічні та екологічні переваги. Двигун внутрішнього згоряння є джерелом механічної енергії, яка передається на генератор. Електричні генератори бувають синхронні або асинхронні та перетворюють механічну енергію в електричну завдяки магнітному полю збудження. Таким способом виробляється вихідна електрична енергія.

Дизельні електростанції та дизель-генераторні установки застосовують як основні, резервні або аварійні джерела електроенергії. Результатом роботи таких механізмів є забезпечення споживачів одно- або трифазного змінного струму електричною енергією.

Перелік таких споживачів досить великий. Це будівельна техніка, бурові установки, обладнання для зв’язку, вахтові селища, промислове виробництво, польові шпиталі, дачні та приватні будинки. Дизельні генератори використовують для електроживлення тепловозів, підводних човнів, автомобілів з дизель-електричними гібридними двигунами та іншої техніки. Якщо коротко, то дизель-генератори застосовують там де існують проблеми з якістю електропостачання або відсутня електрика взагалі.

оренда генератора 100-120 кВт
оренда дизель-генератора
оренда дизель-генератора

Чому обирають нас

аренда дизель-генератора - все ОК
Не ускладнюємо

Ми точно знаємо як вирішити задачу будь-якого рівня складності. Ми не будемо навантажувати Вас термінами, а просто запропонуємо оптимальне рішення

аренда дизель-генератора - ключ к успеху
Працюємо “під ключ”

Генератор це не головне, ми завжди допоможемо з його вибором, доставимо, встановимо, знайдемо бак для палива, підключимо, надамо відсутній кабель.

У нас свої генератори

У нас НЕМАЄ китайських, радянських чи російських генераторів. Тільки якісна техніка від надійних та відомих виробників в гарному технічному стані.

выгодная аренда дизель-генератора
Багато років у справі

Ми здолали багато перешкод, своїми руками перебрали не один генератор та двигун, знаємо нюанси і можемо підключити генератор на Місяці, за необхідності.

Дмитрий - аренда генератора Киев
Дмитро


професійна консультація
від технічного директора EnergoUnit UA

+380 (44) 465 55 69
З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00
Субота та неділя в режимі чергування.
1-34-1415-30більше 30