Перейти до вмісту

генератор в оренду

Подільсько-Воскресенський міст

генератор в оренду - оперативний сервіс та техпідтримка орендованої техніки

Генератор в оренду 150 кВт FG Wilson

Генератор в оренду 180 кВт Volvo Penta

Генератор в оренду 200 кВт FG Wilson

Генератор в оренду 220 кВт FG Wilson

Генератор в оренду 300 кВт Cummins

Генератор в оренду 500 кВА SDMO

Дизельний генератор 150 кВт FG Wilson

Генератор з високим показником стабільності роботи при паливної «всеїдності».

Фірма FG Wilson Engineering Ltd (Великобританія) – визнаний лідер в області виробництва сучасних дизельних генераторів електроенергії, які випускаються під торговою маркою FG Wilson.
На сьогоднішній день компанія FG Wilson є одним з лідерів в сфері розробки і виробництва дизельних електростанцій і генераторів, тому дизель-генератори FG Wilson – це синонім надійності і якості.
Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 144 кВт (180 кВА) оснащений дизельним мотором PERKINS (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ) і синхронним силовим генератором LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ).
Даний генератор відноситься до обладнання промислового класу надійності. Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний вихідний струм 290 А.
Вага – 2300 кг. Місткість паливного бака 420 л.

Генератор встановлений на автомобільний причіп для зручності транспортування і швидкої доставки. Ви економите на вантажно-розвантажувальних роботах, що значна зменшує вартість оренди дизельного генератора.

Вибір генератора цієї моделі – вірне і обдумане рішення для забезпечення основного, резервного, аварійного або додаткового електроживлення

генератор в оренду

Дизель-генератор 180 кВт Volvo Penta

Високі показники економічності при тривалій роботі і надійність двигуна Volvo.

Дизельний генератор потужністю 180 кВт Volvo Penta – це дизельна електростанція призначена для вироблення трифазного змінного електричного струму напругою 400 В, частотою 50 Гц.
Ця ДГУ (дизель-генераторна установка) здатна забезпечити надійне електропостачання промислових об’єктів будь-якої складності в якості основного або резервного джерела електричної енергії.
Даний дизельний генератор обладнаний рядним 7-літровим турбованим дизельним двигуном Volvo Penta TAD741GE (НІМЕЧЧИНА) з проміжним охолодженням наддувочного повітря, електронним управлінням вприскуванням палива і рідинним охолодженням.
Наднадійний дизельний двигун Volvo Penta працює в парі з синхронним генератором Leroy-Somer (ФРАНЦІЯ), який забезпечує споживачів номінальною потужністю 160 кВт / 200 кВА, розвиваючи максимальну (резервну) потужність – 180 кВт / 225 кВА.

Максимальна сила струму 326 А.

Вага пристрою 2720 кг.

Місткість паливного бака 500 л.

ДГУ Volvo Penta – правильне рішення, якщо Вам необхідний генератор в оренду 180 кВт.

генератор в оренду

Дизель-генераторна установка (ДГУ) 200 кВт FG Wilson

Високі показники економічності при тривалій роботі і надійність двигуна CUMMINS.

Компанія FG Wilson є лідером в області розробки і виробництва дизельних електростанцій і генераторів, тому дизельні генератори FG Wilson – синонім надійності і якості.
Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 200 кВт (250 кВА) оснащений дизельним мотором CUMMINS 6LTAA8.9-G2 і синхронним силовим генератором STAMFORD.
Даний генератор відноситься до обладнання промислового класу надійності, призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц.

Максимальний вихідний струм 362 А. Максимальна потужність – 275/220 (кВА / кВт). Вага – 3050 кг. Місткість паливного бака 600 л.

Вибір генератора цієї моделі – правильне і обдумане рішення для забезпечення основного, резервного, аварійного або додаткового електроживлення (генератор в оренду 200 кВт).

генератор в оренду

Генератор дизельний 220 кВт FG Wilson

Дизельний генератор FG Wilson має високі показники економічності при тривалій роботі в сукупності з високою надійністю агрегатів відомих виробників.

Дизельний генератор в оренду FG Wilson номінальною потужністю 200 кВт (250 кВА) оснащений дизельним мотором Perkins 1306TAG (Великобританія) і силовим генератором Leroy Somer (Франція). Він призначений для генерації 3-х фазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц.

Максимальний вихідний струм 399 А. Максимальна потужність – 275/220 (кВА / кВт). Вага – 3100 кг. Місткість паливного бака 520 л.

Вибір генератора цієї моделі – правильне і обдумане рішення для забезпечення основного, резервного, аварійного або додаткового електроживлення (генератор в оренду 220 кВт).

генератор в оренду

Дизельний генератор 300 кВт Cummins Power Generation

Генератор має високі показники стабільності роботи при паливної «всеїдності», тому генератори Cummins давно визнані найнадійнішими в світі.

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 280 кВт / 350 кВА призначена для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 558 А при максимальній потужності 308 кВт / 385 кВА.

Дизель-генератор оснащений американським дизельним двигуном CUMMINS (США) і синхронним силовим генератором Stamford (АНГЛІЯ).

Вага установки 4620 кг. Запас палива (об’єм паливного бака) 500 л.

Вибір дизельного генератора цієї моделі – правильне та зважене рішення для забезпечення основного, резервного, аварійного або додаткового електроживлення (генератор в оренду 300 кВт).

генератор в оренду

генератор дизельний 500 кВА SDMO

Цей дизель-генератор 500 кВА (номінальна потужність 360 кВт) має високі показники економічності при тривалій роботі в сукупності з високою надійністю агрегатів Volvo Penta / Leroy Somer. Особливістю цього дизельного генератора, виробництва французького концерну SDMO, є запас потужності двигуна, що дозволяє електрогенератору долати значні пускові струми.

Пропонується в оренду дизельна генераторна установка SDMO номінальною потужністю 360 кВт / 450 кВА оснащена двигуном Volvo Penta (Німеччина), механічна енергія якого перетворюється в електричну генератором виробництва LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ). Електрогенеруючий модуль виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

Максимальна потужність – 400 кВт / 500 кВА. Максимальний струм 725 А. Вага 5000 кг. Місткість паливного бака 500/1000 л.

Ніяких відмовок в роботі, справжня робоча конячка (генератор в оренду 500 кВА).

генератор в оренду

Дизельний Генератор в оренду такої потужності (150 - 500 кВт) здатний забезпечити електроенергією невеликі виробництва, цеха і навіть будівельні об'єкти.

Для початку ми досліджуємо умови роботи устаткування і враховуємо Ваші побажання. Після цього ми запропонуємо модель і потужність дизель-генератора або генераторів в оренду, яка найбільш враховує Ваші потреби.

Генератор в оренду – справа не проста. Але доручивши її нам, Ви отримаєте максимальний ефект з мінімальними зусиллями для Вас.

Що таке дизель-генератор або дизель-генераторна установка?

Багато з вас бачили таку штуку, що скромно стоїть осторонь на будівництві або біля приватного будинку, на атракціонах або масових заходах. Дизельний генератор або дизель-генератор (ДГ), іншими словами дизельна генераторна установка (ДГУ) або дизельна електростанція, дизельна електрична станція (ДЕС), або дизельна електроустановка, дизельна електрична установка (ДЕУ) – це все назви пристрою, який механічну енергію обертання валу дизельного двигуна перетворює в електричну енергію, яку виробляє генератор змінного струму синхронний або асинхронний.
Існує два основні варіанти виконання ДГУ – у вигляді стаціонарної або пересувної установки.
Дизельний генератор (ДГУ) неодмінний атрибут початку будівництва. У котловані або біля нього Ви обов’язково побачите цю установку. ДГУ – це практичне і, мабуть, найбільш універсальне джерело отримання електропостачання в умовах його повної відсутності (економічно невигідно або практично неможливо забезпечити централізоване електропостачання) або тимчасовий характер використання даного пристрою. Вищеописаний аспект використання дизель-генератора – в якості основного джерела електроживлення.

При тимчасовому характері використання ДГУ найбільш прийнятний спосіб – взяти генератор в оренду.

Існує ще два аспекти використання автономних джерел енергопостачання: як резервне джерело електроживлення і в якості аварійної системи енергопостачання. Обидва варіанти використовують на об’єктах, для яких украй важлива безперервна робота, і які розташовані в місцях з нестабільним енергопостачанням, де часті перебої, або, через неякісне або застаріле обладнання, – аварії.

Дизель-генераторна установка або дизель-генератор — це пересувна або стаціонарна енергетична установка, обладнана генератором електричного струму з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння, яка додатково обладнана приладами для розподілення електроенергії, пристроями автоматики, пультом керування, паливним баком, системою охолодження, вихлопною системою, демпфуючою системою (віброізоляція).

Дизельний генератор у більшості випадків встановлюють на металеву раму, яка поєднує генератор змінного струму та двигун внутрішнього згоряння, систему контролю та автоматики, а також керування установкою

Найбільш уживаними є дизельні мотори через їх механічні, економічні та екологічні переваги. Двигун внутрішнього згоряння є джерелом механічної енергії, яка передається на генератор. Електричні генератори бувають синхронні або асинхронні та перетворюють механічну енергію в електричну завдяки магнітному полю збудження. Таким способом виробляється вихідна електрична енергія.

Дизельні електростанції та дизель-генераторні установки застосовують як основні, резервні або аварійні джерела електроенергії. Результатом роботи таких механізмів є забезпечення споживачів одно- або трифазного змінного струму електричною енергією.

Перелік таких споживачів досить великий. Це будівельна техніка, бурові установки, обладнання для зв’язку, вахтові селища, промислове виробництво, польові шпиталі, дачні та приватні будинки. Дизельні генератори використовують для електроживлення тепловозів, підводних човнів, автомобілів з дизель-електричними гібридними двигунами та іншої техніки. Якщо коротко, то дизель-генератори застосовують там де існують проблеми з якістю електропостачання або відсутня електрика взагалі. Одне з рішень цієї проблеми – оренда дизель-генератора.

Оренда дизель-генератора такої потужності (150 – 500 кВт) дозволить підключити та живити трифазне обладнання середньої потужності. Це невеликі будівельні об’єкти, баштові крани, установки по вдавленню паль, вентиляційні установки, системи кондиціонування, насосні станції, невеликі виробничі цехи.

ОРЕНДА ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРА З Energo Unit UA

Це отримання комплексних послуг!

комплексні послуги

консультація 

підбір генераторів

доставка 

установка  

підключення 

запуск обладнання

на об’єкті

постійна сервісна підтримка

ГЕНЕРАТОР В ОРЕНДУ покликаний задовольнити Вашу потребу в електроживленні

Генератор в оренду забезпечить основне, резервне або додаткове електроживлення Вашого об’єкту.

Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні та прозорі умови оренди дизель-генератора, а також конкурентні ціни.

З детальним описом умов оренди дизель-генератора, з чого складається вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають ряд переваг перед бензиновими

Двигуни, які працюють на дизельному паливі, знижують вартість виробленої електроенергії за рахунок доступнішого дизельного пального порівняно з бензином. Такі генератори мають менші витрати палива, а також відрізняються більшим моторесурсом та крутним моментом, особливо важливим при низьких обертах двигуна та різкому збільшенні потужності, що споживається. Крім того, вони є більш пожежобезпечними.

Ці переваги особливо важливі при тривалому використанні дизельної електростанції як основного джерела електропостачання або як резервного джерела енергії.

Дизельні електростанції або ДГУ розраховані на роботу в екстремальних погодних умовах: від -50 до +50 ºC. Однак варто зазначити, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного палива, що може вплинути на утворення паливно-повітряної суміші та знизити потужність двигуна.

Оптимальним вважається навантаження дизельної електростанції у діапазоні від 40% до 75% номінальної потужності. Нижче 40% роботи двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива, а більше 75% може призвести до зниження ефективності та перевитрати палива.

поставте питання стосовно генераторів в оренду

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

генератор в оренду 150 – 500 кВт

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)