ПРОКАТ ГЕНЕРАТОРІВ до 40 кВт

★ ОРЕНДА ГЕНЕРАТОРА з EnergoUnit UA ★

прокат генераторів

замовити зворотний дзвінок


Генератор 10 кВт (SDMO)

Дана модель генератора відмінно підходить для підключення трифазних споживачів малої потужності, таких як штукатурні станції, вентиляційні установки, насосні станції і.т.д. Але при підключенні однофазних споживачів слід пам’ятати, що навантаження на кожну з трьох фаз не повинно перевищувати 3 кВт! Компактні розміри і розміщення на автомобільному причепі дозволяють максимально швидко доставити, встановити і підключити цей генератор  (прокат генераторів 10 кВт).

Номінальна потужність: 12,5 кВА/10 кВт
Витрата (50% потужності): 3.0 (літрів/година)
Витрата (75% потужності): 3.5 (літрів/година)
від 550 грн/день
Детальніше →

Генератор 20 кВт (AKSA Generator)

Має вбудовану автоматику введення резерву (автоматичний запуск при відключенні електроживлення)

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 24 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений американським дизельним мотором JOHN DEERE 3029DF128 і італійським синхронним силовим генератором MECC ALTE. Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 47 А.

Прокат генератора даної моделі є вірним і обдуманим рішенням для забезпечення основного, резервного і додаткового електроживлення (прокат генераторів 20 кВт).

Номінальна потужність: 30 кВА/24 кВт
Витрати (50% потужності): 3.5 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 5.2 (літрів/година)
від 700 грн/день
Детальніше →

Генератор 25 кВт (Cummins Power Generation)

Висока економічність при тривалій роботі.

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 28 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений американським дизельним двигуном CUMMINS X3.3G1 (США) і синхронним силовим генератором NEWAGESTAMFORD (АНГЛІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 55 А.

Прокат генератора даної моделі є вірним і обдуманим рішенням в якості основного, резервного і додаткового джерела електроенергії (прокат генераторів 25 кВт).

Номінальна потужність: 35 кВА/28 кВт
Витрати (50% потужності): 5.1 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 7.0 (літрів/година)
від 750 грн/день
Детальніше →

Генератор 30 кВт (Teksan Generator)

Висока економічність при тривалій роботі.

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 32 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений дизельним двигуном MITSUBISHI S4S-61DT (ЯПОНІЯ) і синхронним силовим генератором MAGNETTI MARELLI MJB200SA4 (ІТАЛІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 60 А.

Оренда генератора даної моделі є вірним і обдуманим вибором в якості основного, резервного і додаткового джерела електроенергії (прокат генераторів 30 кВт).

Номінальна потужність: 40 кВА/32 кВт
Витрати (50% потужність): 5.3 (літрів/година)
Витрати (75% потужність): 7.4 (літрів/година)
від 780 грн/день
Детальніше →

Генератор 40 кВт (FG Wilson)

Генератор для роботи обладнання зі значними пусковими струмами (до 130 А).

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 48 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений дизельним двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ) і синхронним силовим генератором LEROY SOMER LL2014H (ФРАНЦІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 94 А.

Оренда генератора даної моделі є вірним і обдуманим вибором в якості основного, резервного і додаткового джерела електроенергії (прокат генераторів 40 кВт).

Номінальна потужність: 60 кВА/48 кВт
Витрати (50% потужності): 6.5 (літрів/година)
Витрати (75% потужності): 9.8 (літрів/година)
від 800 грн/день
Детальніше →

★★★ Оренда генератора з ЕнергоЮніт UA ★★★

Повний комплекс послуг

– консультація та підбір генераторів – доставка та встановлення  – підключення та запуск облаштування на об’єкті – заправка – постійна сервісна підтримка

прокат генераторів

замовити зворотний дзвінок


прокат генераторів для будівництва зимою
Дизель-генератор або дизель-генераторна установка — це пересувна або стаціонарна енергетична установка, обладнана генератором електричного струму з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння, яка додатково обладнана приладами для розподілення електроенергії, пристроями автоматики, пультом керування, паливним баком, системою охолодження, вихлопною системою, демпфуючою системою (віброізоляція).

Дизельний генератор у більшості випадків встановлюють на металеву раму, яка поєднує генератор змінного струму та двигун внутрішнього згоряння, систему контролю та автоматики, а також керування установкою. Найбільш уживаними є дизельні мотори через їх механічні, економічні та екологічні переваги. Двигун внутрішнього згоряння є джерелом механічної енергії, яка передається на генератор. Електричні генератори бувають синхронні або асинхронні та перетворюють механічну енергію в електричну завдяки магнітному полю збудження. Таким способом виробляється вихідна електрична енергія.

Дизельні електростанції та дизель-генераторні установки застосовують як основні, резервні або аварійні джерела електроенергії. Результатом роботи таких механізмів є забезпечення споживачів одно- або трифазного змінного струму електричною енергією.

Перелік таких споживачів досить великий. Це будівельна техніка, бурові установки, обладнання для зв’язку, вахтові селища, промислове виробництво, польові шпиталі, дачні та приватні будинки. Дизельні генератори використовують для електроживлення тепловозів, підводних човнів, автомобілів з дизель-електричними гібридними двигунами та іншої техніки. Якщо коротко, то дизель-генератори застосовують там де існують проблеми з якістю електропостачання або відсутня електрика взагалі. Одне з рішень цієї проблеми – оренда генератора.

Прокат генераторів потужністю до 40 кВт дозволить підключити і живити трифазне обладнання малої потужності. Це обладнання зв’язку, штукатурні станції, вентиляційні установки, насосні станції, дачні та приватні будинки.

Як показує наш досвід прокат генераторів такої потужності (до 40 кВт) може привернути увагу ремонтних бригад, будівельників невеликих об’єктів, приватних споживачів для живлення малопотужних приладів і обладнання.

Спочатку ми досліджуємо умови роботи устаткування і враховуємо Ваші побажання. Після цього ми запропонуємо для оренди модель і потужність дизель-генератора або бензинового генератора, яка найбільш враховує Ваші потреби.

Автономне енергопостачання – справа тонка, але доручивши прокат генераторів нам, Ви отримаєте максимальний ефект з мінімальними зусиллями для Вас.

прокат генераторів
прокат генераторів

Чому обирають нас

аренда дизель-генератора - все ОК
Не ускладнюєм

Ми точно знаємо як вирішити задачу будь-якого рівня складності. Ми не будемо навантажувати Вас термінами, а просто запропонуємо оптимальне рішення

аренда дизель-генератора - ключ к успеху
Працюємо “під ключ”

Генератор це не головне, ми завжди допоможемо з його вибором, доставимо, встановимо, знайдемо бак для палива, підключимо, надамо відсутній кабель

У нас свої генератори

У нас НЕМАЄ китайських, радянських чи російських генераторів. Тільки якісна техніка від надійних та відомих виробників в гарному технічному стані

выгодная аренда дизель-генератора
Багато років у справі

Ми здолали багато перешкод, своїми руками перебрали не один генератор та двигун, знаємо нюанси і можемо підключити генератор на інший планеті, за необхідності

Дмитрий - аренда генератора Киев
Дмитро


професійна консультація
від технічного директора EnergoUnit UA

+380 (44) 465 55 69
З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00
Субота та неділя в режимі чергування.

прокат генераторів
1-34-1415-30більше 30