Прокат Генераторів Потужністю До 40 КВт

Прокат генераторів, оренда, сервіс 24/7

Дизель-генератор 10 кВт SDMO

Дана модель генератора відмінно підходить для підключення трифазних споживачів малої потужності, таких як штукатурні станції, вентиляційні установки, насосні станції і.т.д. Але при підключенні однофазних споживачів слід пам’ятати, що навантаження на кожну з трьох фаз не повинно перевищувати 3 кВт! Компактні розміри і розміщення на автомобільному причепі дозволяють максимально швидко доставити, встановити і підключити цей генератор  (прокат генераторів 10 кВт).

Дизель-генератор 20 кВт AKSA Generator

Має вбудовану автоматику введення резерву (автоматичний запуск при відключенні електроживлення)

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 24 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений американським дизельним мотором JOHN DEERE 3029DF128 і італійським синхронним силовим генератором MECC ALTE. Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 47 А.

Прокат генератора даної моделі є вірним і обдуманим рішенням для забезпечення основного, резервного і додаткового електроживлення (прокат генераторів 20 кВт).

Від 700 грн/Доба

Генератор дизельний 25 кВт Cummins Power Generation

Висока економічність при тривалій роботі.

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 28 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений американським дизельним двигуном CUMMINS X3.3G1 (США) і синхронним силовим генератором NEWAGESTAMFORD (АНГЛІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 55 А.

Прокат генератора даної моделі є вірним і обдуманим рішенням в якості основного, резервного і додаткового джерела електроенергії (прокат генераторів 25 кВт).

Від 750 грн/Доба

Дизельний генератор 30 кВт Teksan Generator

Висока економічність при тривалій роботі.

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 32 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений дизельним двигуном MITSUBISHI S4S-61DT (ЯПОНІЯ) і синхронним силовим генератором MAGNETTI MARELLI MJB200SA4 (ІТАЛІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 60 А.

Оренда генератора даної моделі є вірним і обдуманим вибором в якості основного, резервного і додаткового джерела електроенергії (прокат генераторів 30 кВт).

Від 780 грн/Доба

Дизель-генератор 40 кВт FG Wilson

Генератор для роботи обладнання зі значними пусковими струмами (до 130 А).

Модель дизельного генератора номінальною потужністю 48 кВт промислового класу надійності. Дизель-генератор оснащений дизельним двигуном PERKINS 1004TG2 (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ) і синхронним силовим генератором LEROY SOMER LL2014H (ФРАНЦІЯ). Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний струм 94 А.

Оренда генератора даної моделі є вірним і обдуманим вибором в якості основного, резервного і додаткового джерела електроенергії (прокат генераторів 40 кВт).

Від 800 грн/доба

Як показує наш досвід прокат генераторів такої потужності (до 40 кВт) може привернути увагу ремонтних бригад, будівельників невеликих об’єктів, приватних споживачів для живлення малопотужних приладів і обладнання.

Спочатку ми досліджуємо умови роботи устаткування і враховуємо Ваші побажання. Після цього ми запропонуємо для оренди модель і потужність дизель-генератора або бензинового генератора, яка найбільш враховує Ваші потреби.

Автономне енергопостачання – справа тонка, але доручивши прокат генераторів нам, Ви отримаєте максимальний ефект з мінімальними зусиллями для Вас.

Дизель-генераторна установка або дизель-генератор — це пересувна або стаціонарна енергетична установка, обладнана генератором електричного струму з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння, яка додатково обладнана приладами для розподілення електроенергії, пристроями автоматики, пультом керування, паливним баком, системою охолодження, вихлопною системою, демпфуючою системою (віброізоляція).

Дизельний генератор у більшості випадків встановлюють на металеву раму, яка поєднує генератор змінного струму та двигун внутрішнього згоряння, систему контролю та автоматики, а також керування установкою

прокат генераторів зовнішній вигляд

Найбільш уживаними є дизельні мотори через їх механічні, економічні та екологічні переваги. Двигун внутрішнього згоряння є джерелом механічної енергії, яка передається на генератор. Електричні генератори бувають синхронні або асинхронні та перетворюють механічну енергію в електричну завдяки магнітному полю збудження. Таким способом виробляється вихідна електрична енергія.

Дизельні електростанції та дизель-генераторні установки застосовують як основні, резервні або аварійні джерела електроенергії. Результатом роботи таких механізмів є забезпечення споживачів одно- або трифазного змінного струму електричною енергією.

Перелік таких споживачів досить великий. Це будівельна техніка, бурові установки, обладнання для зв’язку, вахтові селища, промислове виробництво, польові шпиталі, дачні та приватні будинки. Дизельні генератори використовують для електроживлення тепловозів, підводних човнів, автомобілів з дизель-електричними гібридними двигунами та іншої техніки. Якщо коротко, то дизель-генератори застосовують там де існують проблеми з якістю електропостачання або відсутня електрика взагалі. Одне з рішень цієї проблеми – оренда дизель-генератора.

Прокат генератора потужністю до 40 кВт дозволить підключити і живити трифазне обладнання малої потужності. Це обладнання зв’язку, штукатурні станції, вентиляційні установки, насосні станції, дачні та приватні будинки.

Прокат генераторів З EnergoUnit UA

Це отримання комплексних послуг!

комплексні послуги

консультація 

підбір генераторів

доставка 

установка  

підключення 

запуск обладнання

на об’єкті

постійна сервісна підтримка

Прокат генераторів покликаний задовольнити Вашу потребу в електроживленні.

Прокат генераторів забезпечить основне, резервне або додаткове електроживлення Вашого об’єкту. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні та прозорі умови прокату генераторів, а також конкурентні ціни.

З детальним описом умов оренди дизель-генератора, з чого складається вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

5/5

поставте питання

Дмитро - професійна консультація з питань оренди генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “ЕнергоЮніт Україна” Дмитра.

прокат генераторів потужністю до 40 кВт
Прокат генераторів до 40 кВт

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ