Перейти до вмісту

генератор 150 кВт в оренду

Генератор дизельний 150 кВт FG Wilson

Генератор має високі показники стабільності роботи при паливній «всеїдності», тому генератори FG Wilson давно визнані найнадійнішими в світі.

Дизельний генератор 150 кВт в оренду марки FG Wilson дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням.

 Швидка доставка. Технічна підтримка орендованої техніки.

генератор 150 кВт в оренду марки FG Wilson

FG Wilson Engineering Ltd (Великобританія) – відомий лідер в сфері виробництва сучасних дизельних генераторів електроенергії, які випускаються під торговою маркою FG Wilson.

Сьогодні компанія FG Wilson є одним з лідерів в сфері розробки і виробництва дизельних електростанцій і генераторів. Завдяки цьому оренда дизель-генератора FG Wilson – синонім надійності і якості.

Дизельний генератор FG Wilson номінальною потужністю 144 кВт (180 кВА) оснащений дизельним мотором PERKINS (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ) і синхронним силовим генератором LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ).
Даний генератор відноситься до обладнання промислового класу надійності. Він призначений для генерації трифазного електричного струму напругою 400 В частотою 50 Гц. Максимальний вихідний струм 290 А. Максимальна вихідна потужність 160 кВт (200 кВА).
Вага – 2300 кг. Місткість паливного бака 420 л.

Автономні джерела електроживлення 150 кВт FG Wilson дозволять забезпечити енергопостачанням досить серйозні промислові чи будівельні об’єкти.

Генератор встановлений на автомобільний причіп для зручності транспортування і швидкої доставки. Оренда дизель-генератора цієї модифікації дозволить Вам виключити вантажно-розвантажувальні роботи, що оптимізує вартість оренди дизельного генератора.

Генератор 150 кВт в оренду марки FG Wilson – зважене рішення для забезпечення основного, резервного або додаткового електроживлення.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

180 кВА / 144 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

200 кВА / 160 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

290 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

3550 х 1300 х 1850 мм

ВАГА

2300 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

420 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

PERKINS  (ВЕЛИКОБРИТАНИЯ)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

LEROY SOMER (ФРАНЦИЯ)

ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

19,9 л/г

75%

29,8 л/г

100%

39,7 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Генератор 150 кВт в оренду марки FG Wilson дозволить Вам бути більш електромобільним.

Часті переїзди з об’єкта на об’єкт – не проблема для дизельного генератора 150 кВт FG Wilson. Повна відсутність енергопостачання на об’єкті або перебої з електроживленням не страшні. З даними генератором електропостачання всюди буде слідувати за Вами.

Ми забезпечимо Вам максимально комфортні умови оренди генератора і конкурентні, доступні ціни оренди дизельних генераторів.

Орендуючи у нас дизель-генератор, Ви отримуєте комплекс послуг з оренди електрогенераторів:

  • консультації та підбір генераторів;
  • рекомендації щодо підготовки майданчика для встановлення генеруючого обладнання;
  • доставка та встановлення;
  • підключення та запуск дизель-генератора на об’єкті;
  • заправка та дозаправка дизельним паливом;
  • сервісна (регламентна) та технічна підтримка орендованої техніки.

 

Умови оренди генератора, вартість оренди дизельного генератора, вимоги до розміщення орендованого генератора, і все, що необхідно для успішної та взаємовигідної співпраці, щоб уникнути непорозумінь – читайте в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС.

Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

поставте питання стосовно оренди генератора 150 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

оренда дизельного генератора 150 кВт FG Wilson

Генератор 150 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)