Оренда генератора 100 кВт SDMO

аренда генератора 100 кВт

Генератор 100 кВт (SDMO)

Ключовою особливістю цього дизель-генератора, виробництва французького концерну SDMO, є значний запас потужності дизельного двигуна, що дозволяє долати значні пускові струми генератору. Даний дизель-генератор відмінно підходить для забезпечення живленням бурових установок і баштових кранів з електродвигунами потужністю до 55 кВт.
  1-34-1415-30більше 30

  ЦІНА ОРЕНДИ ГЕНЕРАТОРА В М. КИЇВ З УРАХУВАННЯМ РЕЖИМУ РОБОТИ ДО 12 ГОДИН/ДОБА
  У ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ НЕ ВХОДИТЬ ДОСТАВКА І ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО

  1750 грн/доба

  при оренді від 1 до 3 днів

  1500 грн/доба

  при оренді від 4 до 14 днів

  1400 грн/доба

  при оренді від 15 до 30 днів

  1350 грн/доба

  при оренді більше 30 днів

  Оренда генератора 100 кВт SDMO ВИГІДНІШЕ НА ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН

  Дизельні генераторні електростанції SDMO займають лідируюче положення в світі. Надійна і безвідмовна робота, високі технічні характеристики, простота експлуатації, універсальність технічних рішень дозволили продукції марки SDMO досягти таких позицій і утримувати лідерство.

  Орендуючи дизельний генератор 100 кВт SDMO Ви отримуєте пристрій, який зручний у використанні і обслуговуванні, працездатний і безпечний, міцний, компактний, захищений від води і пилу, контрольованої потужності. В одному корпусі інтегровані електронні, електричні і механічні пристрої.

  Пропонується в оренду дизельна генераторна установка SDMO номінальною потужністю 100 кВт / 125 кВА оснащена двигуном CUMMINS 6CT-8.3-G2 (США), механічна енергія якого перетворюється в електричну генератором LEROY SOMER (ФРАНЦІЯ), який виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230/400 В.

  Максимальна потужність – 104 кВт / 130 кВА. Максимальний струм 188 А. Вага 1950 кг. Місткість паливного бака 300 л.

  Як ми вже зазначали, особливістю цього дизель-генератора є значний запас потужності дизельного двигуна. Це дозволяє генератору долати значні пускові струми. Цей параметр переважає, зазвичай, коли обирають генератор в оренду для роботи обладнання з асинхронними двигунами, у яких пусковий струм перевищує номінальний в 3-7 разів.

  Справжня робоча конячка дизель-генератор 100 кВт SDMO – Ваш надійний помічник в електропостачанні. Оренда генератора 100 кВт SDMO для Ваших потреб.

  Характеристики

  Основні
  Номінальна потужність
  125 /100 (кВА/кВт)
  Максимальна потужність
  130 /104 (кВА/кВт)
  Максимальний струм
  188 (А)
  Розміри Д х Ш х В
  3265 x 1200 x 1750 (мм)
  Вага
  1950 (кг)
  Місткість паливного бака
  300 (л)
  Модель двигуна
  Cummins 6CT-8.3-G2 (США)
  Використання пального в залежності від навантаження *
  50%
  13,6 (л/г)
  75%
  19,5 (л/г)
  100%
  25,9 (л/г)
  Модель генератора
  Leroy Somer (Франція)
  Напруга
  230/400 (В)
  Частота
  50 (Гц)
  Допустима нерівномірність навантаження по фазах
  20т (%)

  Оренда генератора 100 кВт SDMO дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням.

  Перебої з енергопостачанням або повна відсутність електрики на об’єкті – не проблема для даного дизельного генератора. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні умови оренди генератора.

  Орендуючи у нас дизель-генератор Ви отримуєте комплекс послуг з оренди електрогенераторів:
  – консультація та підбір генераторів;
  – рекомендації з підготовки майданчика для установки обладнання;
  – доставка і установка;
  – підключення та запуск дизель-генератора на об’єкті;
  – заправка;
  – сервісна підтримка 24/7.

  З детальним описом умов оренди, з чого складається вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

  Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

  Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

  Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

  Дизельні електростанції або ДГУ(дизель-генераторні установки) розраховані на експлуатацію в екстремальних погодних умовах: при температурах від -50 до +50 ºС. Однак треба враховувати, що при низьких температурах змінюється в’язкість дизельного пального. Це саме те, що суттєво погіршує процес утворення паливно-повітряної суміші. Це, в свою чергу, призводить  до того, що частка палива не згорає. Як наслідок, потужність двигуна знижується.

  Оптимальним вважається навантаження ДЕС(дизельної електростанції), що лежить в діапазоні від 40% до 75% від номінального значення. Якщо навантаження становить менше 40% номінальної потужності, дизельний двигун працює з підвищеним питомим споживанням палива. Навантаження двигуна дизельної генераторні установки більш ніж на 75% теж призводить до зниження коефіцієнта корисної дії та перевитрати пального.

  Дмитрий - аренда генератора Киев
  Дмитро


  професійна консультація
  від технічного директора EnergoUnit UA

  +380 (44) 465 55 69
  З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00
  Субота та неділя в режимі чергування.

  Оренда генератора 100 кВт SDMO
   1-34-1415-30більше 30