Перейти до вмісту

Генератор 10 кВт в оренду

Генератор дизельний 10 кВт SDMO

Генератор 10 кВт в оренду відмінно підходить для підключення трифазних споживачів малої потужності, таких як штукатурні станції, вентиляційні установки, насосні станції і т.д. Але при підключенні однофазних споживачів слід пам’ятати, що навантаження на кожну з трьох фаз не повинно перевищувати 3 кВт! 

Компактні розміри і розміщення на автомобільному шасі дозволяють максимально швидко доставити, встановити і підключити цей генератор.

генератор 10 кВт в оренду SDMO

Генераторні установки SDMO на дизельному паливі є світовим лідером в області автономного електропостачання. Надійність, безвідмовна робота, високі технічні характеристик, простота експлуатації – ці властивості, котрі зробили їх такими.

Дизельні генератори 10 кВт SDMO в оренді зручні в сенсі використання і обслуговування, відрізняються працездатністю і безпекою, міцністю і компактністю дизайну, регулюванням потужності, захистом від води і пилу. У корпусі зібрані електронні, електричні і механічні пристрої.

Пропонована в оренду генераторна дизельна установка SDMO номінальною потужністю 10 кВт / 12,5 кВА оснащена двигуном MITSUBISHI S4L2 SD (ЯПОНІЯ), який приводить в дію генератор MECC ALTE ECO (Італія). Генератор (альтернатор), в свою чергу, виробляє електричну енергію частотою 50 Гц напругою 230 / 400 В.

Максимальна потужність – 11 кВт / 13,5 кВА. Максимальний струм 20 А. Вага 595 кг. Місткість паливного бака 50 л.

Надійний, мобільний і компактний дизель-генератор SDMO – Ваш помічник в енергопостачанні. Оренда генератора 10 кВт SDMO для Ваших потреб.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

12,5 кВА / 10 кВт

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

13,5 кВА / 11 кВт

МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ

20 А

РОЗМІРИ  Д х Ш х В

1750 х 720 х 1250 мм

ВАГА

595 кг

МІСТКІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА

50 л

МОДЕЛЬ ДВИГУНА

MITSUBISHI S4L2 SD (ЯПОНИЯ)

МОДЕЛЬ ГЕНЕРАТОРА

MECC ALTE ECO  (ИТАЛИЯ)

ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬНОГО В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАВАНТАЖЕННЯ:

50%

3,0 л/г

75%

3,5 л/г

100%

4,2 л/г

НАПРУГА

230 / 400 В

ЧАСТОТА

50 Гц

ДОПУСТИМА НЕРІВНОМІРНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ПО ФАЗАХ

20 %

Генератор 10 кВт в оренду дозволить вирішити Ваші проблеми з електроживленням.

Повна відсутність електрики або перебої з енергопостачанням на об’єкті – не проблема для даного дизельного генератора. Наше підприємство забезпечить Вам максимально комфортні умови оренди генератора.

Орендуючи у нас дизель-генератор Ви отримуєте комплекс послуг з оренди електрогенераторів:

– консультація та підбір генераторів;
– рекомендації з підготовки майданчика для установки обладнання;
– доставка і установка;
– підключення та запуск дизель-генератора на об’єкті;
– заправка;
– сервісна підтримка орендованої техніки.

З детальним описом умов оренди, з чого складається вартість оренди дизельного генератора, що необхідно для успішної співпраці щоб уникнути непорозумінь – Ви маєте можливість ознайомитися в розділі FAQ.

Дизельні генератори мають цілий ряд переваг перед бензиновими.

Двигуни на дизельному паливі, якими оснащені ці установки, дозволяють знизити вартість одержуваної електроенергії за рахунок більш низької вартості дизельного палива в порівнянні з бензином. ДГУ (дизель-генераторні установки) мають більш низькі витрати палива. Також їх відрізняє більший моторесурс і більший крутний момент, що важливо при роботі на низьких оборотах і при різкому наборі потужності. Не можна не відзначити їх більш високу пожежобезпечність.

Всі ці особливості важливі в разі довготривалого використання дизельної електростанції в якості основного джерела постачання електроенергією. Також ці фактори не можна не взяти до уваги при тривалому підключенні дизельної електричної установки в якості джерела резервного енергопостачання.

поставте питання стосовно оренди генератора 10 кВт

Energo Unit UA

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди генератора від співробітників “Енерго Юніт Україна” .

Генератор 10 кВт в оренду

Генератор 10 кВт в оренду

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)