Оренда генератора (головна) >> FAQ’s (оренда генератора ціна)

оренда генератора ціна

FAQ Питання-Відповіді

FAQ - аренда генератора
Яка вартість оренди генератора
Якщо у Вас виникло питання скільки коштує оренда генератора, читайте уважно.

Існує базова сітка вартості оренди генератора. Але слугує вона лише орієнтиром при визначенні фактичної вартості оренди. Кожен раз враховуються індивідуальні особливості того чи іншого об’єкта. Нічого складного! В кожному окремому випадку ми готові пояснити «чому стільки вийшло?» І «що потрібно щоб стало менше?». Ми готові максимально докладно відповісти на запит оренда генератора ціна.

Вартість оренди генератора насамперед залежить від:
 • ПОТУЖНОСТІ ГЕНЕРАТОРА Чим вище потужність генератора – тим дорожче вартість його оренди;
 • ПЕРІОДУ ОРЕНДИ Мінімальний термін оренди – одна доба, далі йде градація терміну оренди – до тижня – один-два тижні – місяць і більше місяця. При збільшенні терміну оренди зменшується вартість кожної доби оренди з яких цей період складається;
 • РЕЖИМУ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ Найчастіше потрібна робота генератора до 12 годин на добу, виходячи з цього і розраховується базовий тариф на оренду, але є об’єкти на яких потрібна робота генератора практично цілодобово, або навпаки – генератор включається на 1-2 години в день, а то і просто стоїть в резерві;
 • ВІДДАЛЕННЯ ОБ’ЄКТА Чим далі розташоване обладнання, тим далі і довше до нього добиратися для здійснення контролю його роботи. Також для надання сервісної підтримки і проведення технічного обслуговування орендованого генератора  потрібно більше часу, що збільшує вартість оренди генератора.
Всі ці фактори в сукупності і визначають вартість оренди генератора ( оренда генератора ціна).

В залежності від цих факторів вартість доби оренди одного і того ж дизельного генератора може змінюватися більш ніж в два рази.

ТАКОЖ до вартості оренди генератора завжди додається вартість його доставки на об’єкт і вартість його повернення на склад по закінченню періоду оренди. Більш детально нюанси доставки обладнання описані трохи нижче.

FAQ - аренда генератора
FAQ - аренда генератора

Що безпосередньо входить в послугу « оренда генератора »?
Найперше, що ми вказуємо на нашому сайті, це те, що ми не просто даємо Вам в оренду генератор, а надаємо комплекс послуг з оренди генератора.

У цьому розділі ми уточнимо які ж з послуг оренди є базовими, а які надаються вже за окремою домовленістю.

Отже, за замовчуванням, Ви отримуєте повністю готовий до аренди дизель-генератор з певною кількістю дизельного палива в баку. При цьому, ми можемо доставити дизель-генератор з мінімальною кількістю палива або ж з повним баком. Це завжди оговорюється при нашій доставці орендованого обладнання Замовнику. Ціна дизпалива при цьому буде не вище, ніж на АЗС мережі «ОККО». З обладнанням в обов’язковому порядку приїжджає інженер, який протягом двох годин готовий виконувати роботи по підключенню генератора, налагодження його роботи з навантаженням Замовника і навчанням персоналу правилам експлуатації орендованого генератора. Дві години це розумно відведений час, якого з лишком вистачить на триразове проведення зазначених вище операцій, за умови готовності об’єкта і персоналу до оренди генератора.

Регламентне технічне обслуговування дизель-генератора в період оренди проводиться виключно нашими фахівцями і не вимагає додаткової оплати.

В обов’язки персоналу Замовника входить лише утримання в чистоті наданого обладнання, контроль перед кожним ранковим запуском рівня масла і антифризу, а також перевірка рівня палива в баку орендованого генератора.

Все обладнання, що надається в оренду, має захисний автоматичний вимикач на виході генератора, від якого виведені мідні шини з отворами для підключення оконеченого кабелю через болтове з’єднання.

Але сам кабель для підключення генератора до щита розподілу навантаження в стандартний комплект поставки не входить. Ми можемо його надати на період оренди генератора, іноді і без додаткової плати, але це все обговорюється перед доставкою прокатного обладнання.

Або ж, що періодично трапляється, кабель на об’єкті присутній, але наконечників на ньому ніколи і не було. На етапі підготовки доставки генератора ми можемо взяти наконечники і навіть обтискача прихопити з собою, щоб зробити все за місцем. Але це все обов’язково завчасно обумовлюється.

Оператор не чергує поблизу орендованого генератора протягом всього періоду його оренди. Дизель-генератор досить просте в експлуатації обладнання і ми не бачимо в цьому необхідності. Але якщо для Вас необхідність в цьому є, то ми готові надати таку послугу за окремою домовленістю.

Всі виїзди на об’єкт Замовника при збоях в роботі дизель-генератора з самого початку не підлягають окремій оплаті.

Наші фахівці виїжджають максимально оперативно для того, щоб діагностувати можливу несправність і максимально ефективно її на місці усунути. Але, якщо при проведенні діагностики стає явним, що збої в роботі орендованого генератора виникли з вини персоналу, що його експлуатує, або через недогляд – такі виїзди оплачуються Замовником. Вартість визначається виходячи з віддаленості об’єкта, витраченого часу фахівця і використаних при цьому матеріалів. У цьому випадку показник оренда генератора ціна не може залишитися на тому ж рівні.

Максимально оперативно і ефективно можна організувати оренду генератора за умови чіткого отримання інформації від Замовника про його потреби з урахуванням наших можливостей!
ціна оренди генератора, вартість оренди генератора
FAQ - аренда генератора

Доставка дизельного генератора на об'єкт.

При здійсненні доставки генераторів на об’єкт Замовника ми, як правило, користуємося послугами наших партнерів. Вони професійно надають послуги оренди автомобілів з краном-маніпулятором по Києву та Україні.

При цьому не виникає несподіванок, пов’язаних з навантаженням-розвантаженням дизельного генератора, його кріплення на час транспортування, а також самого транспортуванням. Зрештою це дозволяє заощадити багато часу і сил як наших, так і Замовника. При цьому ми завжди просимо врахувати, що машина, яка доставляє обладнання, це не всюдихід. Вона зможе проїхати з дизельгенератором тільки по належним чином облаштованим дорогах з твердим покриттям.

Важливий момент: при завантаженні у нас на складі, маніпулятор впритул під’їжджає паралельно до генератора і точно також при вивантаженні, він зможе вивантажити генератор тільки практично впритул біля себе.

Обов’язковою умовою при транспортуванні є наявність стропувальних ременів, якими генератор електроенергії закріплюється до транспорту на час перевезення. Орендований дизельний генератор великий і важкий, але в кузові вантажного автомобіля на відповідній дорозі він може стрибати не гірше м’ячика.

Це стандартні умови доставки, але вони завжди уточнюються в процесі оформлення замовлення на оренду генератора.

Якщо Замовник вирішив зменшити показник оренда генератора ціна і самостійно доставляє обладнання зі складу на об’єкт і назад, то перш за все слід врахувати, що при цьому його транспорт повинен відповідати певним вимогам:

 • наявність власного вантажно-розвантажувального механізму, або окремо прибувшого автокрану;
 • обмеження транспорту по довжині – не більше 10 м;
 • наявність стропувальних ременів з натягувачами для кріплення генератора.

Ризик пошкодження обладнання при цьому переходить до Замовника з моменту початку навантажувальних робіт.

Важливо: обладнання починає рух тільки після того, як належним чином оформлені документи і поступила мінімальна обумовлена передоплата за послуги оренди генератора. Без виконання цих умов ми можемо надавати дизельний генератор в оренду тільки обмеженому колу постійних Замовників!

Ознайомившись з усім цим, можна уявити, що вся процедура може зайняти мінімум тиждень.

Насправді, при оперативному підході обладнання може почати працювати на об’єкті Замовника практично протягом трьох-чотирьох годин після надходження заявки на прокат генератора в Києві.
FAQ - аренда генератора

Перелік документів для укладення договору оренди генератора

Після того, як були обговорені всі питання по оренді генератора і узгоджена вартість оренди дизельного генератора, необхідно «закріпити на папері» домовленості. Звичайно, ціна оренди генератора важлива, але не менш важливі і інші складові. Вони можуть вплинути, іноді істотно, на вартість оренди дизельгенератора.

Щоб узаконити наші стосунки, ми просимо надати наступні документи для складання договору оренди генератора.

Для юридичних осіб:

 1. Копія виписки чи витягу із ЄДР;
 2. Копія витягу з реєстру платників ПДВ;
 3. Копія протоколу (наказу) про призначення керівника, або копія довіреності на особу, що підписує договір;
 4. Банківські реквізити;
 5. Довіреність на осіб, які здійснюють передачу і повернення обладнання.

Для фізичних осіб:

 1. Копія паспорта (1,2 стор, реєстрація);
 2. Копія другого документа, що підтверджує особу (посвідчення водія, військовий квиток, закордонний паспорт і т.д.);
 3. Копія свідоцтва про присвоєння ідентифікаційного номера;
FAQ - аренда генератора
Вимоги до розміщення орендованого дизельного генератора на об'єкті

Після узгодження всіх формальностей (ціна оренди генератора, вартість супутніх оренді генератора послуг, перелік додаткового обладнання, рекомендації з підготовки місця під встановлення орендованої дизельної електростанції), ми доставляємо орендований генератор на узгоджене і підготовлене місце.

Звертаємо увагу, що після розвантаження орендованого дизель-генератора на об’єкті Замовника, до нього переходить відповідальність за збереження обладнання до кінця терміну оренди.

Описані нижче вимоги покликані з одного боку забезпечити безпечне розміщення обладнання на період оренди, щоб уникнути його пошкодження. А з іншого – допомагають забезпечити гарантовану працездатність орендованої дизельної електростанції.

Вимоги до розміщення генератора:
 • дизель-генераторна електростанція встановлюється на рівну, тверду поверхню, що має достатню несучу здатність;
 • по периметру генератора повинна залишатися відстань не менше 1 м. (як крайній мінімум допускається відстань, при якому можна відкрити двері кожуха);
 • доступ до орендованого дизельного генератору повинен залишатися вільним для зручності проведення щоденних оглядів, заправки і сервісного обслуговування в період оренди, а також під’їзду сервісного автомобіля;
 • до орендованої дизельної електростанції обов’язково має бути підключене загальне заземлення з опором не більше 4 Ом.
Забороняється розміщувати дизельний генератор:
 • в безпосередній близькості від майданчиків, на яких використовується пилоподібний матеріал (цемент, гіпс, алебастр та ін.), здатний у великих кількостях потрапляти разом з повітрям під капот генератора;
 • в безпосередній близькості від майданчиків, на яких використовується дрібний і легкий матеріал (пінопласту крихта, обрізки мінвати, скловати, або подібної фракції матеріалу), здатний у великих кількостях потрапляти разом з повітрям під капот генератора;
 • в безпосередній близькості від ділянок, де проводяться зварювальні роботи, або інші види робіт з використанням відкритого полум’я, високої температури;
 • в безпосередній близькості від ділянок, де у великій кількості використовується вода, або куди стікає вода з інших ділянок;
 • в безпосередній близькості від ділянок, де на генератор в оренді можуть потрапляти з висоти сторонні предмети і матеріали (в безпосередній близькості від споруджуваних висотних будівель падіння уламків цегли, частин арматури, кріплень, опалубки, що переливається через краї бадді або корита, бетон і т.п.).
FAQ - аренда генератора

Оренда генератора ціна

Наші ціни на оренду генератора, вартість супутніх оренді генератора послуг, вартість наданих додаткового обладнання і пристосувань особливо не відрізняються від цін наших конкурентів. Але при тривалій оренді генератора або довгостроковому співробітництві ми готові надати досить серйозні знижки.

Будьте впевнені, що знайшовши нас в пошуку Гугл за запитом оренда генератора ціна, Ви отримаєте надійні генератори в оренду, кращий сервіс і оперативну підтримку.

Наголошуємо, щр консультації та рекомендацією по підбору та встановлення дизельної електростанції в оренду – це просто консультації та рекомендації.

За запит грошей не беремо!

Чому обирают нас

аренда дизель-генератора - все ОК
Не ускладнюмо

Ми точно знаємо як вирішити задачу будь-якого рівня складності.
Оренда генератора – ми в цьому професіонали.

аренда дизель-генератора - ключ к успеху
Працюємо “під ключ”

Генератор це не головне, ми завжди допоможемо з його установкою, знайдемо бак для палива, підключимо відсутній кабель. 

У нас свої генератори

У нас НЕМАЄ китайських, радянських чи російських генераторів

выгодная аренда дизель-генератора
Багато років у справі

Ми багато через що пройшли, знаємо нюанси і можемо підключити генератор на Місяці при необхідності.

Дмитрий - аренда генератора Киев
Дмитро


професійна консультація
від технічного директора EnergoUnit

+380 (44) 465 55 69
З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00
Субота та неділя в режимі чергування.

оренда генератора ціна

запит ціни оренди генератора
  1-34-1415-30більше 30