Перейти до вмісту

оренда генератора ціна

Питання-Відповіді

оренда генератора ціна

скільки коштує ?

Яка вартість оренди генератора?

Якщо Вам необхідна автономна генерація електроенергії без капітальних витрат і перед Вами виникло питання оренда генератора ціна, читайте уважно.

Ціноутворення на нашому підприємстві є максимально прозорим.

Існує базова сітка вартості оренди генератора. Але слугує вона лише орієнтиром при визначенні фактичної вартості оренди техніки. Кожен раз враховуються індивідуальні особливості (специфіка) того чи іншого об’єкта. Для Вас в цьому немає нічого складного! В кожному окремому випадку ми готові пояснити «чому стільки вийшло?» та «що потрібно, щоб стало менше?». Ми готові максимально докладно відповісти на запит оренда генератора ціна.

Вартість оренди генератора насамперед залежить від:

 • ПОТУЖНОСТІ ГЕНЕРАТОРА. Чим вище потужність генератора – тим дорожче вартість його оренди;
 • ПЕРІОДУ ОРЕНДИ. Мінімальний термін оренди – одна доба, далі йде градація терміну оренди – до тижня – один-два тижні – місяць і більше місяця. При збільшенні терміну оренди генератора зменшується вартість кожної доби оренди, з яких цей період складається;
 • РЕЖИМУ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ. Найчастіше потрібна робота генератора до 12 годин на добу. Виходячи з цього і розраховується базовий тариф на оренду електрогенератора. Але є об’єкти на яких потрібна робота генератора практично цілодобово. Або навпаки – генератор включається на 1-2 години в день, а то і просто стоїть в резерві;
 • ВІДДАЛЕНОСТІ ОБ’ЄКТА. Чим далі розташоване обладнання, тим далі і довше до нього добиратися для здійснення контролю його роботи. Відповідно для надання сервісної підтримки і проведення технічного обслуговування орендованого генератора потрібно більше часу, що збільшує вартість оренди генератора.

Всі ці фактори в сукупності і визначають вартість оренди генератора (оренда генератора ціна).

При цьому, в залежності від цих складових ціни оренди генератора, вартість оренди одного і того ж дизельного генератора на добу може змінюватися більш ніж в два рази.

ТАКОЖ до вартості оренди генератора завжди додаються витрати на його доставку на об’єкт і поверненню на базу по закінченню періоду оренди. Більш детально нюанси доставки обладнання описані трохи нижче.

Що входить ?

Що входить в послугу оренди генератора?

Найперше, що ми вказуємо на нашому сайті, це те, що ми не просто даємо Вам в оренду генератор, а надаємо комплекс послуг по оренді генератора.

Що безпосередньо входить в послугу оренди генератора?

У цьому розділі ми уточнимо які ж з послуг є базовими (входять в орендну плату), а які надаються вже за окремою домовленістю.

Отже, за замовчуванням, Ви отримуєте повністю готовий до роботи дизель-генератор з певною кількістю дизельного палива в баку. При цьому, ми можемо надати в оренду дизель-генератор з мінімальною кількістю палива або ж з повним баком. Це завжди обумовлюється при нашій доставці обладнання Замовнику. Ціна дизпалива при цьому буде не вище, ніж на АЗС мережі «ОККО». З обладнанням в обов’язковому порядку приїздить інженер. Який протягом двох годин готовий виконувати роботи по підключенню генератора, налагодження його роботи з навантаженням Замовника та навчанням персоналу правилам експлуатації орендованого генератора. Дві години це розумно відведений час. Цього з лишком вистачить на триразове проведення зазначених вище операцій, за умови готовності об’єкта і персоналу до оренди генератора.

Регламентне технічне обслуговування в період оренди дизель-генератора проводиться виключно нашими фахівцями і не вимагає додаткової оплати, що позитивно впливає на показник оренда генератора ціна.

В обов’язки персоналу Замовника лише входить утримання в чистоті наданого обладнання, контроль перед кожним ранковим запуском рівня масла і антифризу, а також перевірка рівня палива в баку орендованого генератора.

Все обладнання, що надається в оренду, має захисний автоматичний вимикач на виході генератора. Від нього виведені мідні шини з отворами для підключення окінеченого кабелю через з’єднання під болт.

Але сам кабель для підключення генератора до щита розподілу навантаження в стандартний комплект поставки не входить. Ми можемо його надати на період оренди генератора, іноді без додаткової плати, але це обумовлюється перед доставкою прокатного обладнання.

Або ж, періодично трапляється, кабель на об’єкті присутній, але накінцівника на ньому ніколи і не було. На етапі підготовки доставки генератора ми можемо взяти наконечники і навіть обтискача прихопити з собою, щоб зробити все на місці. Але це теж обов’язково завчасно обумовлюється.

Оператор не чергує поблизу орендованого генератора протягом всього періоду його оренди. Дизель-генератор досить просте в експлуатації обладнання і ми не бачимо в цьому необхідності. Але якщо у Вас в цьому є потреба, то ми готові надати таку послугу за окремою домовленістю та відповідною оплатою.

Всі виїзди на об’єкт Замовника при збоях в роботі дизель-генератора початково не підлягають окремій оплаті.

Наші фахівці виїжджають максимально оперативно для того, щоб діагностувати можливу несправність і максимально ефективно усунути її на місці. Але, якщо при проведенні діагностики стає явним, що несправність та збої в роботі орендованого генератора виникли з вини експлуатуючого персоналу, або через недогляд – такі виїзди оплачуються Замовником. Вартість визначається виходячи з віддаленості об’єкта, витраченого часу фахівця і використаних при цьому матеріалів. В цьому випадку показник оренда генератора ціна не може залишитися на попередньому рівні.

Максимально оперативно і ефективно організувати оренду генератора можна за умови чіткого отримання інформації від Замовника про його потреби з урахуванням наших можливостей !
Доставка

Доставка дизельного генератора на об'єкт.

При здійсненні доставки орендованого генератора на об’єкт Замовника ми, як правило, користуємося послугами наших партнерів. Вони професійно надають послуги оренди автомобілів з краном-маніпулятором по Києву і Україні. При цьому не виникає несподіванок, пов’язаних з навантаженням-розвантаженням дизельного генератора, його кріплення на час транспортування, а також самого транспортування. Зрештою, це дозволяє заощадити багато часу і сил, як наших, так і Замовника. При цьому ми завжди просимо врахувати, що машина, яка доставляє обладнання, це не всюдихід. Вона зможе проїхати з орендованим дизель-генератором тільки по належним чином облаштованим дорогах з твердим покриттям.

Важливий момент: при завантаженні дизельного генератора у нас на складі для відправки замовнику маніпулятор під’їжджає впритул і стає паралельно до генератора. Так само при розвантаженні, він зможе вивантажити генераторну установку майже впритул біля себе.

Обов’язковою умовою при транспортуванні є наявність стропувальних ременів, якими генератор електроенергії закріплюється до транспорту на час перевезення. Орендований дизельний генератор великий і важкий, але в кузові вантажного автомобіля на відповідній дорозі він може стрибати не гірше м’ячика.

Якщо Замовник вирішив зменшити показник оренда генератора ціна і самостійно доставляє обладнання зі складу на об’єкт і назад, то, перш за все, слід врахувати, що при цьому його транспорт повинен відповідати певним вимогам:

 • наявність власного вантажно-розвантажувального механізму, або автокран,  що окремо прибув;
 • обмеження транспорту по довжині – не більше 10 м;
 • наявність стропувальних ременів з натягувачами для кріплення генератора.

Ризик пошкодження обладнання при цьому переходить до Замовника з моменту початку навантажувальних робіт.

Важливо: обладнання починає рух тільки після того, як належним чином оформлені документи та надійшла мінімальна обумовлена передоплата за послуги оренди генератора. Без виконання цих умов ми можемо надавати дизельний генератор в оренду тільки обмеженому колу постійних Замовників!

Ознайомившись з вищевикладеним, можна подумати, що вся процедура отримання генератора напрокат може зайняти мінімум тиждень.

Насправді, при оперативному підході обладнання може почати роботу на об’єкті Замовника практично протягом трьох-чотирьох годин після надходження заявки на оренду генератора.

Важливо спочатку максимально точно викласти умови і регламент роботи дизельного генератора, а також потужність і характер навантаження, що підключається. Це необхідно, щоб максимально точно обчислити параметр оренда генератора ціна, і щоб у процесі монтажу та запуску обладнання на об’єкті не виникала потреба у корекції вартості оренди генератора.

Документи

Перелік документів для укладання договору оренди генератора

Після того, як були обговорені всі питання по оренді генератора і узгоджена вартість оренди дизельного генератора, необхідно «закріпити на папері» домовленості. Звичайно, ціна оренди генератора важлива, але не менш важливі і інші складові. Вони можуть вплинути, іноді істотно, на вартість оренди дизель-генератора.

Щоб узаконити наші стосунки, ми просимо надати наступні документи для укладання договору оренди генератора

Для юридичних осіб:

 1. Копія виписки чи витягу із ЄДР;
 2. Копія витягу з реєстру платників ПДВ;
 3. Копія протоколу (наказу) про призначення керівника, або копія довіреності на особу, що підписує договір;
 4. Банківські реквізити;
 5. Довіреність на осіб, які здійснюють передачу і повернення обладнання.

Для фізичних осіб:

 1. Копія паспорта (1,2 стор, реєстрація);
 2. Копія другого документа, що підтверджує особу (посвідчення водія, військовий квиток, закордонний паспорт і т.д.);
 3. Копія свідоцтва про присвоєння ідентифікаційного номера.
Вимоги
Вимоги

Вимоги до розміщення орендованого дизельного генератора на об'єкті

Після узгодження всіх формальностей (оренда генератора ціна, вартість супутніх оренді послуг, перелік додаткового обладнання, рекомендації з підготовки місця під установку орендованій дизельної електростанції), ми доставляємо орендований генератор на узгоджене і підготовлене місце.

Звертаємо увагу, що після розвантаження орендованого дизель-генератора на об’єкті Замовника, до нього переходить і відповідальність за збереження обладнання до кінця терміну оренди.

Описані нижче вимоги покликані з одного боку забезпечити безпечне розміщення генератора на період оренди, щоб уникнути його пошкодження. А з іншого – допомагають забезпечити гарантовану працездатність орендованій дизельній електростанції.

оренда генератора вимоги
Вимоги до розміщення генератора:
 • дизель-генераторна електростанція встановлюється на рівну, тверду поверхню з достатньою несучою здатністю;
 • по периметру генератора повинна залишатися відстань не менше 1 м. (як крайній мінімум допускається відстань, при якому можна відкрити двері кожуха);
 • доступ до орендованого дизельного генератора повинен залишатися вільним для зручності проведення щоденних оглядів, заправки і сервісного обслуговування в період оренди генератора, а також для під’їзду сервісного автомобіля;
 • до орендованої дизельної електростанції обов’язково має бути підключений загальне заземлення з опором не більше 4 Ом.
Забороняється розміщувати дизельний генератор:
 • в безпосередній близькості від майданчиків, на яких використовується пилоподібний матеріал (цемент, гіпс, алебастр та ін.), здатний у великих кількостях потрапляти разом з повітрям під капот генератора;
 • в безпосередній близькості від майданчиків, на яких використовується дрібний і легкий матеріал (пінопласту крихта, обрізки мінвати, скловати, або подібної фракції матеріалу), здатний у великих кількостях потрапляти разом з повітрям під капот генератора;
 • в безпосередній близькості від ділянок, де проводяться зварювальні роботи, або інші види робіт з використанням відкритого полум’я, високої температури;
 • в безпосередній близькості від ділянок, де у великій кількості використовується вода, або куди стікає вода з інших ділянок;
 • в безпосередній близькості від ділянок, де на генератор в оренді можуть потрапляти з висоти сторонні предмети і матеріали (в безпосередній близькості від споруджуваних висотних будівель падіння уламків цегли, частин арматури, кріплень, опалубки, що переливається через краї бадді або корита, бетон і т.п.).
Ціна оренди генератора

Оренда генератора ціна

Наші ціни на оренду генератора, вартість супутніх оренді генератора послуг, вартість наданих додаткового обладнання і пристосувань особливо не відрізняються від цін наших конкурентів. Але при тривалій оренді генератора або довгостроковому співробітництві ми готові надати досить серйозні знижки.

Будьте впевнені, що знайшовши нас в пошуку Гугл за запитом оренда генератора ціна, Ви отримаєте надійні генератори в оренду, кращий сервіс і оперативну підтримку.

Наголошуємо, що консультації та рекомендацією по підбору та встановлення дизельного генератора в оренду – це просто консультації та рекомендації.

За запит грошей не беремо!

наші основні переваги

Підбір

Ми допоможемо вибрати.

оперативно

Збережемо Ваш час.

Оформлення

Договір оренди.

оплата

Гнучкі форми оплати.

Успіх

Техніка у Вас в оренді.

сервіс 24x7

Ми завжди на зв'язку.

про складові ціни оренди генератора ми вам розповіли.

готові до оренди генератора ?

оренда генератора ціна

Energo Unit UA

Професійна консультація з фінансових і технічних питань оренди техніки від співробітників Енерго Юніт Україна .

ціновий запит оренди генератора

"Енерго Юніт Україна", ТОВ

08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. В. Чорновола, 47

розклад роботи

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)