Фірма “ЕнергоЮніт Україна” – це дизельні генератори в оренду + сервіс 24/7

Генератор дизельний потужністю 10 кВт (SDMO). Оренда генератора від 550 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 20 кВт (AKSA Generator). Оренда генератора від 700 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 25 кВт Cummins Power Generation. Оренда генератора від 750 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 30 кВт (Teksan Generator). Оренда генератора від 780 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 40 кВт (FG Wilson). Оренда генератора від 800 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 50 кВт (SDMO). Оренда генератора від 850 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 60 кВт (Olympian CAT). Оренда генератора від 900 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 70 кВт (SDMO). Оренда генератора від 1000 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 80 кВт (Olympian CAT). Оренда генератора від 1200 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 100 кВт (Teksan Generator). Оренда генератора від 1350 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 100 кВт (SDMO). Оренда генератора від 1350 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 110 кВт (FG Wilson). Оренда генератора від 1400 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 120 кВт (Gesan). Оренда генератора від 1450 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 120 кВт (John Deere). Оренда генератора від 1450 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 150 кВт (FG Wilson). Оренда генератора від 1700 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 160 кВт (Volvo Penta). Оренда генератора від 1900 грн/доба

Генератор дизельний потужністю 200 кВт (FG Wilson). Оренда генератора від 2150 грн/доба

Оренда дизель-генераторних установок від ТОВ «ЕнергоЮніт Україна» – швидкий і надійний сервіс.
дизельные генераторы в аренду 10 кВт
Дизельні генератори або, іншими словами, дизельні генераторні установки (ДГУ) – це пристрої, які перетворюють енергію згоряння дизельного палива в електричну енергію. ДГУ складаються з підсистем, від злагодженої роботи яких залежить надійність всього пристрою.

Дизельний електрогенератор (дизельна електрогенераторна установка, дизельна міні-електростанція, дизельний генераторний електроагрегат або дизельний генератор) – це автономна система, що виробляє електричну енергію. Цей клас автономних джерел живлення призначений для забезпечення автономної або безперебійної роботи різного електрообладнання при виникненні проблем з електропостачанням (перебої, аварійні відключення) або його повної відсутності.

Основою будь-якого дизельного генератора є сталева рама, на яку встановлюється дизельний двигун внутрішнього згоряння. На валу двигуна (безпосередньо або через передавальний пристрій) закріплений синхронний або асинхронний генератор змінного струму для генерації електрики. Такий пристрій називається альтернатор (alternator). До складу дизель-генераторних електростанцій також входить апаратура управління, комутаційна апаратура, кожух або контейнер, при необхідності.

За конструктивним виконанням ці пристрої бувають відкритого і закритого типу.

Конструкція корпусу при цьому може мати особливості виконання – всепогодний (метеостійкий) і / або з внутрішнім звукоізоляційним покриттям. При установці в закритих приміщеннях потрібно спеціальні конструкції для подачі повітря – повітроводи, а також для відведення смертельно токсичних вихлопних газів двигуна генератора.

Варто нагадати, що дизельні генератори в оренду Ви маєте можливість отримати в будь-який зручний для Вас час на підприємстві «ЕнергоЮніт Україна» (EnergoUnit UA).

дизельні генератори в оренду 120 кВт
дизельні генератори в оренду sdmo

Дизельні генератори представляють собою ефективне і практичне рішення проблем автономного постачання електроенергією різних об’єктів. Дизельні електростанції застосовуються для енергопостачання, як побутового електрообладнання, так і промислового електрообладнання та об’єктів.

Дизельні електростанції часто знаходять застосування для аварійного або резервного забезпечення електроенергією житлових, офісних, а також виробничих приміщень.

Вартість дизельної генераторної електростанції набагато вище, ніж бензинової, але в експлуатації ДГУ значно дешевше.

Це компенсує різницю в ціні. Виходом в даній ситуації також може бути оренда генератора. Особливо, якщо необхідність в автономному електропостачанні носить тимчасовий характер, дизельні генератори в оренду – відмінне рішення.

Потрібно відзначити високу надійність і довговічність дизельних генераторів. За рахунок більшого моторесурсу дизельні електростанції працюють набагато довше, ніж генератори бензинові. В силу цих обставин вони знаходять застосування, як джерела резервного або аварійного електропостачання на виробництвах з безперервним робочим циклом.

Діапазон потужностей дизель-генераторних установок дуже широкий – від декількох десятків кВт до декількох МВт. Не можна не згадати можливість створення енергосистем, що складаються з декількох дизельних генераторів.

Як вже говорилося, дизельні генераторні установки більш економічні і надійні, ніж бензинові, але коштують значно дорожче. Дизельні генератори в оренду – кращий вихід в ситуації відсутності коштів для придбання ДГУ.

дизельні генератори в оренду perk

Підводячи підсумок, виділимо наступні основні переваги дизель-генераторів:

 • відносно низька вартість генерованої електроенергії;
 • великий моторесурс;
 • значний крутний момент двигуна, що дозволяє швидко набирати необхідну потужність при старті або при різко зростаючому навантаженні;
 • довговічність;
 • порівняно швидка окупність.

Не можна не згадати і недоліки дизель-генераторів:

 • значні габарити;
 • високий рівень шуму;
 • порівняно висока вартість.
дизельні генератори в оренду двигун
Для повноти картини слід нагадати, що дизельні генератори в оренду використовуються в якості основного, аварійного або резервного джерела електроживлення. Використання ДГУ в якості основного джерела електроенергії передбачає використання протягом тривалого часу.

Аварійні електростанції призначені для відносно нетривалої безперервної роботи – не більше 8 – 12 годин і зазвичай мають повітряне охолодження і обороти двигуна 2500 – 3500 об / хв.

Резервні електростанції використовують в якості резервного джерела електроенергії, обов’язковою умовою є установка системи АВР (автоматичного введення резерву).

Дизельні двигуни для електрогенераторних установок вибирають завдяки їх надійності. Дані дизельні двигуни спеціально сконструйовані для приводу електричних генераторних установок. Це двигуни промислового типу і призначені для тривалої безперервної роботи, з запалюванням від стиснення, обладнані всіма допоміжними механізмами для забезпечення надійної генерації електричної енергії.
дизельні генератори в оренду dyzel-motor

Важливим аспектом використання дизельних двигунів, як і дизель-генераторної установки в цілому, є оптимізація витрат на паливно-мастильні матеріали. Погодьтеся, що це є вкрай важливим в переважній більшості випадків, так як значно впливає на вартість генерації електричної енергії. Напряму це залежить від власне двигуна.

Тому якщо Ви вибираєте дизельні генератори в оренду, Вам, безсумнівно, варто звернути увагу на витрати палива, іншими словами, економічність двигуна.

Фактичне ж споживання палива дизель-генераторної установкою буде залежати і від конструкції самої станції, рівня обладнання для автоматизації та оптимізації процесів, технічного стану. Але визначальним показником були і залишаються режими роботи орендованого генератора.

Замовляючи дизельний генератор в оренду, Ви можете переслідувати різні цілі.

Отже, при виборі марки і параметрів дизельних генераторів для оренди потрібно керуватися в тому числі і режимами роботи, в яких буде відбуватися експлуатація орендованій дизельної генераторної установки.

Перелік сфер застосування ДГУ невеликий:
 • постійне постачання електричної енергії споживачам;
 • забезпечення електричною енергією споживачів у разі аварії;
 • використання, як запасного (дублюючого) джерела енергії;
 • забезпечення згладжування пікових навантажень на мережу або їх компенсація.
дизельні генератори в оренду з сервісом
Грунтуючись на перерахованих вище тезах, опишемо деякі основні режими роботи дизель-генераторних установок в оренді:

Prime Power (PRP) – це так званий режим основної потужності, близький до номінального. Орендований дизельний генератор працює постійно, приблизно на 80% від номінальної потужності установки. У такому режимі роботи на перший план виходить надійність агрегату, тому що потрібна довгострокова безперебійна робота установки.

Continuous Power (COP)

Continuous Power (COP) – це так званий режим тривалої потужності. В цьому режимі орендована дизельна генераторна установка працює, розвиваючи номінальну потужність або навіть вище, при повному навантаженні під час перебоїв з електропостачанням на критично важливих об’єктах, функціонування яких залежить від безперебійного енергопостачання. До таких об’єктів можна віднести важливі споруди, що охороняються (системи безпеки в них), центри збору, обробки та зберігання даних, системи оповіщення про загрози, реанімаційні та інші об’єкти.

Від дизельного генератора вимагається багатогодинна безперебійна робота, до 12 годин у випадку з нашими агрегатами, при повному навантаженні. Після роботи в такому режимі потрібна тривала пауза в роботі або огляд, а можливо і обслуговування дизельного генератора.

Emergency Standby Power (ESP)

Emergency Standby Power (ESP). Режим роботи дизель-генераторних електростанцій, який називають аварійно-резервним. У разі використання дизель-генератора в цьому режимі, він включається в роботу тільки в разі непланових, аварійних ситуацій з забезпеченням електроенергією в мережі споживача. Головна вимога до дизельного генератора в такому випадку швидко і безпечно розвинути необхідну потужність і почати живлення підключеного навантаження. Резервна потужність Standby Power, це максимальна потужність, яку дизельний генератор має можливість видавати нетривалий час.

Limited Time Power (LTP)

Limited Time Power (LTP). Максимально-екстремальний режим роботи ДГУ – режим короткочасної потужності. Дизельна генераторна установка в такому режимі працює як підстраховка, оберігаючи споживачів від короткочасних блекаутів в мережі. Генератор при цьому приймає максимальне навантаження одномоментно. Як правило, такий часовий інтервал повинен становити не більше 1 години. Далі повинна слідувати не менше ніж дванадцятигодинна пауза між такими режимами роботи.

При цьому всі механізми і компоненти ДГУ працюють на межі своїх можливостей, що негативно позначається на їх ресурсі і призводить до підвищеного зносу. Резервна потужність, як правило, приблизно на 10% більше номінальної і навантажувати орендований генератор вище цього значення категорично не рекомендується.

Фірма «ЕнергоЮніт Україна», надаючи дизельний генератор в оренду, в першу чергу цікавиться в якому режимі роботи передбачається використовувати дизель-генераторну установку.

Так як в переліку наших генераторів для оренди існують моделі, які найкраще підходять для роботи в одному з перерахованих вище режимів роботи.

Вибір режиму роботи визначально впливає на характеристики і модель дизельної генераторної установки, що надається в оренду, а також її придатність до виконання поставлених перед нею завдань. Саме тому підходити до вибору марки і моделі ДГУ потрібно професійно і вкрай відповідально. Рівень знань і досвіду наших фахівців дозволяє здійснювати такий підхід.

Розглянемо основні вузли і складові дизель-генераторних установок. Купуючи генератор в оренду на нашій фірмі, Ви звільняєтеся від необхідності вникати в такі деталі (“залазити в ці нетрі”). Оренда генератора від «ЕнергоЮніт Україна» – це комплексні послуги від замовлення до включення вашого пристрою або обладнання в мережу.

Отже, механічна частина дизельного електрогенератора.

Основою дизельної генераторної електростанції є двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ), ще його називають мотором.

ДВС перетворює теплову енергію згоряння палива в механічну роботу обертання валу. Найпростіший дизельний генератор складається з двигуна і генератора. З ростом потужності і додаткових зовнішніх умов і вимог збільшується складність установки, при цьому додають супутні прилади та пристрої. Таким способом підвищують ККД генерації електроенергії, покращують технічні та економічні показники пристрою в цілому.

Механічна частина дизель генераторної установки складається з двигуна внутрішнього згоряння, який включає в себе газорозподільний механізм, кривошипно-шатунний механізм, систему запуску двигуна, систему подачі повітря, систему вихлопу, систему змащення, систему охолодження, маховик.

Дизельним двигуном називають поршневий двигун внутрішнього згоряння, що працює за принципом самозаймання (детонації) розпорошеного палива від впливу розігрітого при стисненні повітря.
Творцем першого двигуна із запалюванням від стиснення в 1897 році є Рудольф Дизель, тому мотор названий по імені винахідника.

Розрізняють рядну або V-подібну конструкцію дизельного двигуна, які відрізняються типом паливної системи і розташуванням поршнів. Для підвищення потужності двигуна збільшують об’єм двигуна і додають різні конструктивні елементи, які є результатом інженерних рішень.

Через особливості принципів роботи дизельного двигуна, зокрема, процесу згоряння палива, дані мотори розвивають значний крутний момент. Тому дизельні двигуни є більш потужними, в порівнянні в бензиновими.

Тепер перейдемо до наступного важливого аспекту – засобів автоматизації дизельного генератора.

Погодьтеся, що втрачається будь-який сенс використання дизель-генераторної установки, якщо над нею потрібно постійно стояти і регулювати роботу частин і механізмів. Якщо питання електропостачання критично важливе, то навіть базові засоби автоматики, якими оснащені генератори, що надаються нами в оренду, дозволяють не бути присутнім при роботі генератора тривалий час, а тільки періодично контролювати необхідні параметри.

Отже, як було сказано вище, дизель-генератори повинні бути оснащені засобами автоматизації. Перелік пристроїв для автоматизації ДГУ встановлюють виробники на конкретні моделі дизель-генераторів.
У випадку з нашим підприємством, то прокат генератора – це не просто базова модель від виробника, а пристрій, оснащений додатковими пристроями і механізмами в залежності від призначення і умов експлуатації дизель-генератора.
Найменша або мінімальна ступінь автоматизації (без якої експлуатація просто небезпечна) зводиться до оснащення дизельного генератора обладнанням аварійно-попереджувальної сигналізації і захисту.

Дизель-генераторна установка в такому випадку призначена для об’єктів, де постійно повинен бути присутнім персонал, який обслуговує пристрій: здійснює запуск, управляє допоміжними механізмами і т. д.

В цьому випадку ДГУ оснащується невеликою кількістю приладів і пристроїв, які контролюють основні робочі параметри і системи (рівень масла, температуру води, температуру і тиск масла, число обертів двигуна, рівень палива). Якщо під час роботи двигуна параметри, які контролюються, перевищують допустимі значення, подаються попереджувальні сигнали або спрацьовують спеціальні захисні пристрої, що зупиняють дизельний двигун генератора.

Такий рівень автоматизації є базовим і обов’язковий для всіх генераторних установок, що випускаються в наш час .
оренда генератора
Наступна умовна ступінь автоматизації передбачає більш широке використання автоматичного управління дизельним генератором. Але головною особливістю є застосування пристроїв дистанційного керування.

Прилади та пристрої автоматизації управління і контролю повинні забезпечити в цьому випадку:

 • виконання передпускових процедур;
 • автоматичний запуск дизеля або дистанційний, з обов’язковим виконанням всіх необхідних передпускових операцій;
 • управління підготовкою палива, прогріванням дизельного двигуна і виведенням його в режим навантаження;
 • автоматичне або дистанційне введення в режим синхронізації;
 • контроль роботи дизельного мотора і захист його в аварійних ситуаціях;
 • контроль і регулювання температури води і масла в системі охолодження і мастила дизеля, а також контроль їх рівня;
 • при необхідності або в аварійних ситуаціях дистанційну автоматичну зупинку двигуна дизельного генератора, з виконанням всіх необхідних процедур, і підготовку його до нового пуску.

При такому рівні автоматизації системи управління зберігається необхідність участі обслуговуючого персоналу, але носить це вже періодичний характер. Це, як правило, спостереження за рівнем паливних і масляних ємностей, їх поповнення, підтримка тиску в балонах з повітрям, періодичний пуск двигуна для прогріву і для підтримки готовності до пуску (в разі відсутності системи автоматичного підігріву).

Введення в роботу при такому ступені автоматизації здійснюється, як правило, не автоматично, а дистанційно (за допомогою рубильника або кнопкового управління). Можливі модифікації ДГУ виключають або доповнюють деякі перераховані функції. Прикладом може служити оснащення дизельних генераторів пристроями АВР (автоматичного введення резерву), які включають установку, що призначена для резервного енергопостачання, при настанні події, для якої призначений АВР.

Ще одна умовна ступінь автоматизації дизель-генераторної установки передбачає роботу пристрою без обслуговуючого персоналу.

Передбачається, що протягом встановленого, наперед заданого, тривалого відрізка часу дизельна електростанція буде працювати без спостереження і обслуговування від слова зовсім. Це актуально для резервних джерел живлення, які рідко включаються в роботу. В такому випадку дизель-генераторна електростанція включається в роботу за певним алгоритмом.

Всі процеси установки автоматизовані. Пуск, виведення в режим номінальної роботи, синхронна (паралельна) робота з іншими ДГУ, наскільки це можливо, операції обслуговування і операції підтримки двигуна в режимі готовності.

Практично всі дизельні генератори, які ми надаємо в оренду, працюють з таким ступенем автоматизації. Потрібно уточнити, що мова йде про стаціонарні генератори великої потужності.

Всі агрегати, одержувані Вами в рамках послуги оренда генератора (дизельні генератори в оренду), є надійними установками відомих виробників, це добре відпрацьовані системи для основного і резервного електропостачання.