Перейти до вмісту
  • від

В оренду дизель-генератор 100 кВт для установки по вдавлюванню паль

в оренду дизель-генератор 100 кВт для установки по вдавлюванню паль

Перед початком військової агресії росії нашим підприємством «Енерго Юніт Україна» було надано в оренду дизель-генератор 100 кВт для установки по вдавлюванню бетонних будівельних паль. Військові дії вплинули й на такий невеликий об’єкт будівництва. Тимчасово процес будівництва було призупинено. 

Але після вигнання російських окупантів з Київського регіону та стабілізації безпекової ситуації роботи було поновлено. Дизель-генератор пройшов необхідні регламентні роботи та працює, забезпечуючи електроживлення установки по вдавлюванню паль.

Тільки беззастережною вірою в перемогу можливо пояснити відновлення будівельних робіт власником об’єкту, коли гаряча фаза війни ще далека до завершення.

Дизель-генератор 100 кВт для початку будівництва, коли будівельні роботи на етапі котловану. Багато це чи мало? Для електроживлення установки для вдавлювання паль цілком достатньо.
Як видно на фото, мережі електроживлення в приватній забудівлі не зможуть забезпечити потужність необхідну для роботи обладнання. Прокладання окремої гілки електромережі для живлення будівельного обладнання та механізмів, а в подальшому живлення будинку потребує часу, коштів та значну кількість дозвільної документації. Розробка та затвердження проекту також потребують значних коштів. Тому забудовник прийняв вірне рішення – взяти в оренду дизель-генератор 100 кВт та паралельно займатися документацією. Як кажуть, в даному випадку – оренда генератора на часі.

Піприємство Енерго Юніт Україна надало в оренду дизель-генератор 100 кВт для установки по вдавлюванню паль

На початку червня були відновлені договірні відносини з забудовником, проведено технічне обслуговування дизельного генератора та будівельники знову одержали в оренду дизель-генератор 100 кВт.

Довоєнні запаси дизельного пального дозволяють нашій фірмі «Енерго Юніт Україна» відносно спокійно витримувати тимчасові перебої в постачанні дизпалива в Україні. А це, в свою чергу, дозволяє забезпечити стабільну роботу орендованої в нас техніки.

Доречі, наш парк техніки налічує велику кількість дизельних генераторів різноманітних потужностей та модифікацій від всесвітньо відомих виробників. Також ми пропонуємо в оренду дизельні гвинтові маслозаповнені компресори та маємо освітлювальну щоглу, що працює від дизельного двигуна.

сервісне обслуговування дизельного генератора

Серед чеснот нашого підприємства – сервісне та технічне обслуговування орендованої в нас техніки. Тобто орендатор не має головного болю у випадку поломки або відмови в роботі техніки. Наші спеціалісти в найкоротші терміни, що дозволяє теперішній непростий час, прибудуть на місце або об’єкт та налагодять або відремонтують орендовану техніку.

Ми завжди намагаємось надавати якісний та оперативний сервіс оренди генераторів!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

поставте питання

Дмитрий - профессиональная консультация по вопросам аренды генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “Енерго Юніт УкраїнаДмитра.

"Енерго Юніт Україна", ТОВ

08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. В. Чорновола, 47

розклад роботи

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)