Перейти до вмісту
  • від

Комплексні Послуги Оренди Генератора

оренда генератора для житлового будинку

Військова агресія російської федерації стосовно нашої держави України призвела до нищівного руйнування інфраструктури окупованих місцевостей та населених пунктів де відбуваються або проходили військові дії.

Не оминула ця трагедія й сферу електропостачання. Багато будинків, а часто й населених пунктів залишилися без електропостачання. І якщо об’єкти критичної інфраструктури зазвичай обладнано джерелами резервного електроживлення, то побутові споживачі не можуть похвалитися такою опцією. Оренда генератора в такому випадку стає затребуваною, як ніколи.

Наше підприємство “Енерго Юніт Україна” надає комплексні послуги оренди генератора. З початку бойових дій велика кількість наших дизельних генераторів надавалася та надається для потреб споживачів на некомерційній основі. Це наш внесок в перемогу!

Після звільнення Київської області від окупантів потроху починає відновлюватися бізнес-середовище та бізнес-процеси.

Разом з цими процесами відновлюється й комерційна діяльність нашого підприємства.
Нам вдалося зберегти практично весь парк техніки та зберегти колектив працівників, більшість з яких може приймати участь у діяльності нашого підприємства прямо зараз.

Слід зазначити, що оренда дизель-генератора на нашій фірмі - це комплексні послуги оренди генератора.

Перше, що ми робимо в спілкуванні з замовником, – це всебічно вивчаємо технічні та організаційні подробиці потреби об’єкта або обладнання в електроживленні.  Далі ми пропонуємо найбільш оптимальний варіант моделі дизельного генератора та варіанти побудови організаційних процесів оренди або прокату генератора.

навантаження дизель-генератора для оренди

Практично у 100% випадків замовник зацікавлений в доставці та розміщенні дизель-генераторної установки в себе на об’єкті нашим підприємством. Це окрема від оренди послуга, яку ми з радістю надаємо. Враховуючи, що маємо в цьому багаторічний досвід, тому робимо доставку максимально швидко та безпечно. Ризики пошкодження майна при доставці в цьому випадку лежать на нашій стороні.

Тестування дизель-генератора під навантаженням, підготовка до оренди

Важливою складовою роботи нашої фірми є підготовка техніки до оренди. Всі узли та агрегати дизельних генераторів оглядаються та перевіряються перед відправкою техніки в оренду. Частиною такої підготовки є тестування дизель-генератора під навантаженням, що відображено на фото.

Ремонт дизель-генератора у замовника на об'єкті

Комплексні послуги оренди генератора передбачають ремонт орендованої техніки нашим коштом.

Ні для кого не секрет, що будь-яка техніка періодично виходить з ладу. У випадку з орендованою у нас технікою це не викликає у Вас великих проблем. Ми оперативно відреагуємо та оцінимо проблему. Якщо наш дизельний генератор є можливість відремонтувати прямо на об’єкті, ми так і зробимо. Якщо поломка складна, то замінимо нашу установку на іншу подібну.

Це ще одна складова нашого розуміння поняття комплексні послуги оренди генератора.

Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом комунікації, викласти Ваші потреби в електроживленні, отримати консультації та замовити максимально оптимальну для Вашого випадку модель дизельного генератора в оренду.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

поставте питання

Дмитрий - профессиональная консультация по вопросам аренды генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “Енерго Юніт УкраїнаДмитра.

"Енерго Юніт Україна", ТОВ

08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. В. Чорновола, 47

розклад роботи

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ (тільки з питань орендованої в нас техніки)