Перейти до вмісту
  • від

Дизельний компресор в оренду для будівництва Подільсько-Воскресенського мосту

Дизельний компресор в оренду для будівництва Подільсько-Воскресенського моста

Знаковий для вирішення транспортних проблем столиці України об’єкт будівництва і найвідоміший довгобуд – Подільсько-Воскресенський міст.

Підприємство «Енерго Юніт Україна» надало дизельний компресор в оренду для будівництва цього мосту.

Таке масштабне будівництво потребувало виготовлення величезної кількості металоконструкцій.

Ні для кого не секрет, що металоконструкції мостових переходів в процесі експлуатації знаходяться під величезними навантаженнями, а також піддаються посиленій корозії через підвищену вологість навколишнього середовища. Особливо виділяються весняно-осінні тумани в поєднанні з заморозками.

У даній ситуації тільки антикорозійне покриття металоконструкцій мостів може захистити від утворення іржі і відповідно більш швидкого зносу мостового переходу.

Шлях від металургійного комбінату до готової металевої конструкції мосту довгий. Тому на об’єкт надходять деталі вже з шаром корозії. Підготовчі роботи з нанесення антикорозійного покриття обов’язково включають роботи з очищення поверхні від іржі, окалини та інших забруднювачів. Ця процедура дозволяє забезпечити більш надійне зчеплення шару грунтовки з металом.

В процесі очищення від забруднювачів використовуються піскоструминні апарати. Це стандартний і найбільш легкий і економічний спосіб очищення.

Піскоструминні апарати використовують в роботі пневматичну енергію. Як наслідок, ці пристрої вимагають для функціонування джерело стисненого повітря.

Дизельний гвинтовий маслозаповнений компресор Atlas Copco XAS 186 Dd, що є в розпорядженні і надає в оренду наша фірма – це краще автономне джерело живлення пневмоінструменту.

Дизельний компресор в оренду - зручний інструмент при тимчасовій потребі в такому устаткуванні.

Піскоструминний апарат, який підключається до дизельного компресора, викидає піщинки з сопла під величезним тиском. Цього виявляється досить для руйнування і видалення шару корозії, окалини та інших поверхневих забруднень металоконструкції.

Важливо, що обробка поверхонь різного рельєфу не викликає ускладнень і не відрізняється від чищення рівних поверхонь.

Як результат, поверхня металу стає доступною для нанесення грунтувальних речовин і для подальшого фарбування стійкими до зовнішніх впливів засобами.

Величезний обсяг фарбувальних робіт вимагає застосування відповідної техніки. Для таких обсягів використовуються фарбувальні станції. Це обладнання також відноситься до класу пневматичного інструменту, тобто використовує в роботі енергію стисненого повітря.

В цій ситуації також знаходить своє застосування наш дизельний компресор в оренду.

Оренда компресора дизельного також має застосування в даній ситуації.

Повітряним потік захоплює найдрібніші частинки фарби або грунтувальних матеріалів і викидає з сопла фарбувальної машини. Коли вони досягають поверхні, то добре прилипають до неї, в тому числі з-за того, що поверхня була очищена. Так відбувається швидке і, що важливо, рівномірне покриття поверхні металу барвником.

Перевагами такого обладнання і методу нанесення фарбувальних речовин є контрольованість і керованість процесу фарбування.

Вже вкотре наше підприємство “Енерго Юніт Україна” оперативно надало дизельний компресор в оренду. Це гвинтовий маслозаповнений компресор Atlas Copco XAS 186 Dd.

Оренда компресора дизельного потрібна була для очищення металевих поверхонь і нанесення антикорозійного покриття при будівництві Подільсько-Воскресенського моста. Компресор забезпечував стисненим повітрям піскоструминний апарат і фарбувальну станцію.

Замовивши в оренду компресор на дизельному паливі Atlas Copco, ви отримуєте в користування високоякісне обладнання з низькими експлуатаційними витратами на вигідних умовах!

Оренда Компрессора дизельного Atlas Copco У Компанії «Енерго Юніт Україна» Передбачає:
  • доставку;
  • підключення;
  • сервіс;
  • заправку.

Гвинтовий дизельний компресор Atlas Copco XAS 186 Dd оснащений двигуном внутрішнього згоряння Deutz TCD2012L4 з турбонаддувом потужністю 83 кВт, обертання якого через гнучкий вал приводить в рух маслозаповнений компресор. Компресорний елемент виробляє обсяг стисненого повітря рівний 11,1 м³/хв при робочому (надмірному) тиску 7 бар.

Такої потужності досить для приведення в дію будь-якого промислового інструменту, який працює під дією енергії стисненого повітря і витрачає повітря не більше 185 л/с.

Оперативна доставка, сервісне та технічне обслуговування  орендованої техніки – візитна картка підприємства “Енерго Юніт Україна”. Великий парк дизельних генераторів, дизельних компресорів, освітлювальна вишка для оренди дозволяє задовольнити багато потреб замовника при проведенні різного роду робіт.

дизельний компресор в оренду

Дмитрий - профессиональная консультация по вопросам аренды генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “Енерго Юніт Україна” Дмитра.

+38(044)4655569

головний офіс

"Энерго Юнит Украина", ООО

08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., м. Вишневе, вул. В. Чорновола, 47

розклад роботи

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ