Перейти до вмісту
  • від

Техобслуговування орендованого генератора

Тех.обслуговування орендованій техніки

Якщо Ви опинилися на цьому сайті, то, швидше за все, Вас цікавить оренда генератора.

Потреба в автономному електропостачанні Вашого об’єкту або обладнання може бути задоволена нашим підприємством в повній мірі.

Фірма “Енерго Юніт Україна” надає комплексні послуги з оренди дизельних генераторів, які включають техобслуговування орендованого генератора. Таким чином, оренда генератора не викличе у Вас особливих труднощів, тому що Ви отримуєте повністю готовий до роботи дизельний генератор в оренду.

Оренда генератора тех.обслуговування

З обладнанням в обов’язковому порядку прибуває наш інженер. Протягом двох годин він готовий виконувати роботи по монтажу, підключенню генератора, налаштування і узгодженням його роботи з обладнанням Замовника. Також за цей час зазвичай проводиться інструктаж і навчання персоналу Замовника правилам експлуатації орендованого дизель генератора.

Дві години – це розумно відведений час. Цього з запасом вистачить на неодноразове проведення зазначених вище операцій. Необхідною умовою є готовність об’єкта і персоналу до оренди генератора.

Регламентне Техобслуговування орендованого генератора У Період Оренди Дизель-Генератора Проводиться Виключно Нашими Фахівцями І Не Вимагає Додатковою Оплати.

В обов’язки персоналу Замовника входить лише утримання в чистоті орендованого обладнання, контроль перед кожним ранковим запуском рівня масла і антифризу, а також перевірка рівня палива в баку генератора.

На представлених фото зображений процес технічного обслуговування орендованого генератора.

Тех.обслуговування орендованого генератора

Техобслуговування орендованого генератора відбувається прямо на території Замовника і його вартість входить в орендну плату.

мийка генератора перед здачею в оренду

Варто зазначити, що фахівці нашого підприємства ретельно відстежують графік регламентних робіт і своєчасно проводять їх. Також ми стежимо за чистотою обладнання. На фото мийка генератора перед здачею в оренду.

Оперативна доставка, сервіс та техобслуговування  орендованої техніки – візитна картка підприємства “Енерго Юніт Україна”. Солідний парк дизельних генераторів, дизельних компресорів, дизельна освітлювальна щогла для оренди дозволяє задовольнити будь-які потреби замовника для автономної роботи в будь-який час.

Підбір, Доставка, Установка, Підключення, Запуск

сервіс та техобслуговування  орендованої техніки, Консультації, Заправка Пальним

Гнучкі Форми Оплати

Техобслуговування орендованого генератора

Дмитрий - профессиональная консультация по вопросам аренды генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “Енерго Юніт Україна” Дмитра.

+38(044)4655569

головний офіс

"Енерго Юніт Україна", ТОВ

08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. В. Чорновола, 47

розклад роботи

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ