Перейти до вмісту
  • від

Оренда Компресора дизельного для піскоструменевого апарату та фарбувальної Станції

оренда компресора дизельного

Масштабне будівництво транспортної інфраструктури не може обійтися без будівництва мостів.

Металоконструкції мостових переходів при експлуатації перебувають під сильними навантаженнями, а також піддаються корозії через підвищену вологість навколишнього середовища. Антикорозійне покриття металевих конструкцій мостів в даній ситуації актуально, як ніколи.

Підготовчі роботи обов’язково включають процес очищення поверхні від іржі та інших забруднювачів. Для цього використовуються піскоструминні апарати, які використовують в роботі енергію стисненого повітря і відповідно вимагають для функціонування компресори.

Оренда компресора дизельного - єдиний вихід в даній ситуації.

Піскоструминний апарат викидає піщинки з сопла під величезним тиском, якого виявляється достатньо для руйнування шару корозії і інших забруднень поверхні металоконструкції. Таким чином, поверхня стає підготовленою для нанесення шару грунтовки і подальшого фарбування.

оренда компресора для фарбувальної станції

Пензликом або валиком міст не пофарбувати. Для таких обсягів робіт використовуються фарбувальні станції. Таке обладнання також відноситься до класу пневматичного, тобто використовує енергію стисненого повітря.

Найдрібніші частинки фарби або грунтувальних матеріалів захоплюються повітряним потоком і досягають поверхні, яка покривається. Таким чином відбувається швидке і, головне, рівномірне покриття поверхні металу барвником.

Оренда компресора дизельного також актуальна в даній ситуації.

Перевагами такого методу є легка контрольованість і керованість процесів очищення поверхонь (піскоструйка) і фарбування.

Наше підприємство “Енерго Юніт Україна” оперативно надало в оренду компресор дизельний гвинтовий маслозаповнений Atlas Copco XAS 186 Dd.

Оренда компресора дизельного потрібна була для нанесення антикорозійного покриття при будівництві моста. Від компресора працює піскоструминний апарат і фарбувальна станція.

Замовивши в оренду компресор на дизельному паливі Atlas Copco, ви отримуєте в користування високоякісне обладнання з низькими експлуатаційними витратами на вигідних умовах!

Оренда Компресора дизельного Atlas Copco У Компанії «Енерго Юніт Україна» Передбачає:
  • доставку;
  • підключення;
  • сервіс;
  • заправку.

Дизельний гвинтовий компресор Atlas Copco XAS 186 Dd оснащений двигуном внутрішнього згоряння Deutz TCD2012L4 з турбонаддувом потужністю 83 кВт, при роботі якого через гнучкий вал приводиться в рух маслозаповнений компресор. Компресорний блок виробляє обсяг стисненого повітря рівний 11,1 м³ / хв при робочому (надмірному) тиску 7 бар.

Цією продуктивності цілком достатньо для приведення в дію практично будь-якого промислового інструменту, який приводиться в дію енергією стисненого повітря і витрачає повітря не більше 185 л / с.

Оперативна доставка, сервісне та технічне обслуговування  орендованої техніки – візитна картка підприємства “Енерго Юніт Україна”. Великий парк дизельних генераторів, дизельних компресорів, освітлювальна вишка для оренди дозволяє задовольнити будь-які потреби замовника.

Оренда компресора дизельного

Дмитрий - профессиональная консультация по вопросам аренды генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “Енерго Юніт Україна” Дмитра.

+38(044)4655569

головний офіс

"Енерго Юніт Україна", ТОВ

08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. В. Чорновола, 47

розклад роботи

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, НД – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ