• від

Оренда Дизель-Генератора 500 КВт Для Житлового Комплексу

Відносно теплі зими останніх років іноді “радують” сильними снігопадами та морозами, від яких ми всі вже відвикли.

Якщо сильні снігопади викликають транспортний колапс, то сильні морози призводять до підвищеного навантаження на електричні мережі. При цьому виникає дві проблеми: зростає енергоспоживання і відбуваються аварії в лініях електропостачання (вітер, налипання снігу, зледеніння).

І якщо об’єкти критичної інфраструктури обладнані джерелами резервного електроживлення, то, наприклад, житлові комплекси такого резерву не мають.

Дизель-генератор 500кВт для живлення житлового комплексу

Неважко уявити, що трапиться при аварійному відключенні електрики в житловому комплексі при сильних морозах.

Відключені побутові прилади, відсутність води і подачі тепла. Але найстрашніше, якщо станеться замерзання систем постачання води і теплоносія. Іншими словами, замерзнуть і порвуться труби.

Як правило, подібного роду аварії швидко усувають і оренда дизель-генератора 500 кВт на дизельному паливі в якості тимчасового джерела електроенергії - найкраще рішення в даній ситуації.

З подібною ситуацією зіткнувся один з житлових комплексів Київського регіону. Сильні морози стали причиною аварії в мережі централізованого енергопостачання, що живить житловий комплекс.

Незважаючи на сильний снігопад, поставили в найкоротші терміни.

Дизельний генератор потужністю 500 кВт SDMO V500K надано в оренду для живлення житлового комплексу, що дозволило забезпечити електроживлення до усунення неполадок в мережі.

Оренда дизель-генератора 500 кВт передбачає додаткові послуги. Додатково було надано клієнту силові кабелі, додаткові паливні ємності. А послуга дозаправки позбавила споживача від головного болю по постійному підвозу палива, тому що витрати на добу складали до 1500 л дизельного палива.

Навіть взимку, оперативна доставка, сервіс 24/7 – візитна картка підприємства “ЕнергоЮніт Україна”. Великий парк дизельних генераторів для оренди дозволяє задовольнити будь-які потреби замовника.

5/5

Оренда Дизель-Генератора 500 КВт

Дмитрий - профессиональная консультация по вопросам аренды генератора

Професійна консультація з технічних і фінансових питань оренди від директора “ЕнергоЮніт Україна” Дмитра.

+38(044)4655569

головний офіс

"ЕнергоЮніт Україна", ТОВ

08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. В. Чорновола, 47

розклад роботи

пн. – пт. 9:00 – 21:00

СБ, ВС – В РЕЖИМІ ЧЕРГУВАННЯ