• від

Дизель-генератор для будмайданчика

Як показує наш досвід, будівництво починається на місці, яке віддалене від електромережі. Навіть якщо електромережу поруч, то, найчастіше, підключення до мережі електроживлення можливо тільки після закінчення будівельних робіт. У такій ситуації замовити в оренду дизельний генератор для будівельного майданчика в компанії “ЕнергоЮніт України” – найкраще рішення.

Дизель-генератор для будмайданчика

Підприємство “ЕнергоЮніт Україна” надало в оренду дизель-генератор для будмайданчика потужністю 100 кВт.

Вивчивши умови і режими роботи, перелік і потужність обладнання, яке повинно бути підключено, а також побажання замовника щодо додаткового обладнання, був зроблений висновок про оптимальну в такому випадку потужності 100 кВт.

Це дизельна генераторна станція з досить великим паливним баком і оптимально оснащена автоматикою.

Другий дизель-генератор для будмайданчика було задіяно у якості резерву.

Компанія «ЕнергоЮніт Україна» спеціалізується на наданні в оренду дизельних генераторів електроенергії. Ми надаємо не “залізо в оренду», а ефективний комплекс послуг із забезпечення енергопостачання Вашого об’єкта. Підприємство «EnergoUnit UA» надає комплексні послуги, пов’язані з локальним виробництвом, передачею та розподілом електроенергії. Сюди безпосередньо входять послуги оренди дизель-генераторів і бензинових генераторів електричної енергії в сукупності з цілим рядом супутніх послуг. До них відносяться консультація і підбір генераторів, рекомендації з підготовки майданчика для розміщення обладнання, доставка і установка, підключення та запуск дизельного генератора (ДГУ) на об’єкті, заправка та дозаправка по Ваших заявках, сервісна підтримка 24/7. Також ми проводимо внутрішні і зовнішні електромонтажні роботи, виробляємо і виконуємо монтаж електро-щитового обладнання.

Надаючи дизельний генератор для будмайданчика, ми виходили з того, що умови роботи устаткування на об’єкті змінюються, що потреби Замовника також схильні до змін.

Це основа нашої роботи, тому ми надаємо ефективний комплекс послуг по забезпеченню безперебійного енергопостачання замовника, який включає в себе: – використання тільки надійного обладнання і матеріалів; – постійна технічна підтримка і оперативний сервіс – 24/7; – наявність необхідних витратних матеріалів та основних запасних частин на складі; – можливість надання додаткового обладнання, матеріалів і послуг; – розуміння потреб Замовника та готовність до співпраці.

Підприємство “ЕнергоЮніт Україна” має у своєму розпорядженні достатню кількість дизельних генераторів в оренду для задоволення будь-яких потреб замовника в електропостачанні:

Генератор дизельний потужністю 10 кВт (SDMO) Генератор дизельний потужністю 20 кВт (AKSA Generator) Генератор дизельний потужністю 25 кВт Cummins Power Generation Генератор дизельний потужністю 30 кВт (Teksan Generator) Генератор дизельний потужністю 40 кВт (FG Wilson) Генератор дизельний потужністю 50 кВт (SDMO) Генератор дизельний потужністю 60 кВт (Olympian CAT) Генератор дизельний потужністю 70 кВт (SDMO) Генератор дизельний потужністю 80 кВт (Olympian CAT) Генератор дизельний потужністю 100 кВт (Teksan Generator) Генератор дизельний потужністю 100 кВт (SDMO) Генератор дизельний потужністю 110 кВт (FG Wilson) Генератор дизельний потужністю 120 кВт (Gesan) Генератор дизельний потужністю 120 кВт (John Deere) Генератор дизельний потужністю 150 кВт (FG Wilson) Генератор дизельний потужністю 160 кВт (Volvo Penta) Генератор дизельний потужністю 200 кВт (FG Wilson)
Письмовий запит, щоб орендувати дизель-генератор для будмайданчика відправляйте на мейл:
energounitcomua@gmail.com
https://energounit.kiev.ua/

+38 0444655569

+38 0660151500

https://www.facebook.com/EnergoUnitUA/

https://twitter.com/energounit

https://www.pinterest.com/energounitua/

https://g.page/EnergoUnitUA/

tel:+380960151500

tel:+380660151500