• від

Нестандартний Шумозахисний Кожух Для Дизель-Генератора

Основним напрямком діяльності підприємства “ЕнергоЮніт Україна” є оренда генераторів електричної енергії дизельних і бензинових, а також надання комплексу супутніх послуг.

Часто доводиться застосовувати нестандартні рішення для оренди генератора. Оренда генератора – це те, що нас годує, але беремося ми і за інші цікаві нам проекти. Цей пост якраз про це.

На прохання одного з Замовників компанія «ЕнергоЮніт Україна» взялася розробити, виготовити і встановити нестандартний шумозахисний кожух для дизель-генератора FG Wilson P150E.

Почалося все з робочих креслень. Хоча на перший погляд може здатися, що він скопійований зі стандартною заводський моделі – це не так. Кожух проектувався індивідуально, з урахуванням забезпечення зручного доступу до всіх змінних елементів і основних вузлів дизель-генератора, що підлягають обслуговуванню.

Перші деталі прибули до нас на склад. Далі вони були оглянуті, звірені розміри. Тепер підганяємо їх і зварюємо в єдину конструкцію основи кожуху.
Стандартна рама цього дизель-генератора занадто вузька для встановлення кожуха, тому основу для нього було розширено.
Наступним етапом стало виготовлення бічних панелей і дверей.

У передній частині шумозахисний кожух містить повітрозабірні кишені. Їх загальна площа повинна дозволити двигуну отримати об’єм повітря, необхідний для утворення паливної суміші і ефективного охолодження, а їх конструкція забезпечує звукопереломлення, необхідне для зменшення шуму при роботі дизель-генератора.

Завершальними роботами на даному етапі стали зварювання системи вихлопу і установка фурнітури.
Потім вже готову конструкцію розбираємо і відправляємо на фарбування.

Цей шумозахисний кожух пофарбовано двухкомпонентною епоксидною фарбою, яка має високі показники стійкості до механічних пошкоджень і до впливу умов навколишнього середовища.

Наступний етап – обклеювання внутрішньої поверхні всіх деталей шумоізоляційним матеріалом.
Він не горючий, що дуже важливо, і в значній мірі поглинає звук працюючого двигуна, тим самим значно знижуючи рівень шуму дизель-генератора.

І знову поетапна збірка вже готових деталей. Всі стики деталей шумозахисного кожуха в процесі складання оброблені силіконовим герметиком для запобігання затікання вологи всередину кожуха.

Всі кріпильні болти кожуха з нержавіючої сталі, це дозволить уникнути в подальшому їх корозії та утворення іржавих патьоків по всьому кожуху.

Також на об’єкті Замовника додатково встановлено автоматичне введення резерву (АВР) на 630 А, що дозволило підключити генератор до мережі в автоматичному режимі.

Для нас проект вийшов дуже цікавим, ми постаралися застосувати наші знання та досвід, отримані в процесі експлуатації орендних дизель-генераторів. Застосовано ряд конструктивних рішень, що дозволяють спростити експлуатацію дизель-генератора в подальшому.

Таким же чином ми застосовуємо нестандартні рішення для оренди генератора.

Так що, оренда генератора – орендою генератора, але інженерні проекти нам теж цікаві!