Релайнинг в Україні

By 08.06.2020No Comments

“ЕнергоЮніт Україна” надало в оренду дизельний генератор 120 кВт підприємству, яке займається релайнінгом.

Єдине в Україні німецьке устаткування пройшло випробування на базі нашої фірми.

оренда генератора, оренда генератора Київ, оренда генератора ціна, оренда електрогенератора, оренда електрогенератора Київ, оренда електрогенератора ціна, оренда дизельного генератора, оренда дизель-генератора, оренда дизельгенератора, генератор в оренду, орендувати генератор, оренда дизельної електростанції, прокат генератора, прокат генератора Київ, генератор напрокат, електрогенератор напрокат, автономні джерела електроживлення, автономні джерела живлення, огляд і контроль працездатності двигунів і генераторів по Україні, оцінка стану двигунів і генераторів по Україні, поставка запчастин до двигунів і генераторів по Україні, поточний ремонт двигунів і генераторів по Україні, аварійний ремонт двигунів і генераторів по Україні, капітальний ремонт двигунів і генераторів по Україні

Перший об’єкт, де була задіяна ця передова технологія, ви можете побачити на Хрещатику, біля КМДА.

Релайнінг – безтраншейний метод санації і відновлення трубопроводів, коли новий трубопровід прокладається всередині існуючого без розкриття (або з частковим розкриттям), а також без демонтажу старого трубопроводу.
Метод «панчохи» (санація полімерним рукавом) є одним з варіантів релайнінга. Характеризується тим, що в трубу, що підлягає відновленню, вводиться гнучкий композитний рукав, який після затвердіння є новою трубу, повністю переймає всі функції (в тому числі і несучу функцію) старої.

Детальніше про релайнінг на Вікіпедії.

У ситуації з нашим замовником, коли підключення до електромережі необхідної потужності ускладнено, тому що вимагає тривалих узгоджень і носить тимчасовий характер, дизельний генератор в оренду – оптимальне рішення.

Автономна система подачі електрики, портативна електростанція, ДГУ (дизельна генераторна установка) – синоніми обладнання здатного забезпечити Вас енергопостачанням в умовах його повної відсутності. А замовити в оренду дизельний генератор – один з найбільш універсальних і практичних способів отримання електроструму в умовах відсутності або труднощів з підключенням централізованого електропостачання.

Фірма “ЕнергоЮніт Україна” налічує солідний парк дизельних генераторів в оренду:

Компанія EnergoUnit UA спеціалізується на наданні комплексу послуг пов’язаних з локальним виробництвом, передачею та розподілом електроенергії. Сюди безпосередньо входять послуги оренди дизель-генераторів в сукупності з цілим рядом послуг, супутніх установці і експлуатації генераторів, а також внутрішні і зовнішні електромонтажні роботи, виробництво і монтаж електрощитового обладнання.

Довіртесь нам, ми не підведемо!

Якщо Вас цікавить оренда генератора, залиште телефон і ми зв’яжемося з Вами.