Релайнинг в Україні

By 08.06.2020No Comments

“ЕнергоЮніт Україна” надало в оренду дизельний генератор 120 кВт підприємству, яке займається релайнінгом.

Єдине в Україні німецьке устаткування пройшло випробування на базі нашої фірми.

оренда генератора, оренда генератора Київ, оренда генератора ціна, оренда електрогенератора, оренда електрогенератора Київ, оренда електрогенератора ціна, оренда дизельного генератора, оренда дизель-генератора, оренда дизельгенератора, генератор в оренду, орендувати генератор, оренда дизельної електростанції, прокат генератора, прокат генератора Київ, генератор напрокат, електрогенератор напрокат, автономні джерела електроживлення

Перший об’єкт, де була задіяна ця передова технологія, ви можете побачити на Хрещатику, біля КМДА.

Релайнінг – безтраншейний метод санації і відновлення трубопроводів, коли новий трубопровід прокладається всередині існуючого без розкриття (або з частковим розкриттям), а також без демонтажу старого трубопроводу.
Метод «панчохи» (санація полімерним рукавом) є одним з варіантів релайнінга. Характеризується тим, що в трубу, що підлягає відновленню, вводиться гнучкий композитний рукав, який після затвердіння є новою трубу, повністю переймає всі функції (в тому числі і несучу функцію) старої.

Детальніше про релайнінг на Вікіпедії.

У ситуації з нашим замовником, коли підключення до електромережі необхідної потужності ускладнено, тому що вимагає тривалих узгоджень і носить тимчасовий характер, дизельний генератор в оренду – оптимальне рішення.

Автономна система подачі електрики, портативна електростанція, ДГУ (дизельна генераторна установка) – синоніми обладнання здатного забезпечити Вас енергопостачанням в умовах його повної відсутності. А замовити в оренду дизельний генератор – один з найбільш універсальних і практичних способів отримання електроструму в умовах відсутності або труднощів з підключенням централізованого електропостачання.

Фірма “ЕнергоЮніт Україна” налічує солідний парк дизельних генераторів в оренду:

Компанія EnergoUnit UA спеціалізується на наданні комплексу послуг пов’язаних з локальним виробництвом, передачею та розподілом електроенергії. Сюди безпосередньо входять послуги оренди дизель-генераторів в сукупності з цілим рядом послуг, супутніх установці і експлуатації генераторів, а також внутрішні і зовнішні електромонтажні роботи, виробництво і монтаж електрощитового обладнання.

Довіртесь нам, ми не підведемо!

Якщо Вас цікавить оренда генератора, залиште телефон і ми зв’яжемося з Вами.