Business

Оренда генератора? “ЕнергоЮніт Україна” – швидко та надійно!

By 17.02.2020No Comments
аренда генератора, аренда генератора Киев, аренда генератора цена, аренда электрогенератора, аренда электрогенератора Киев, аренда электрогенератора цена, аренда дизельного генератора, аренда дизельгенератора, генератор в аренду, аренда дизельной электростанции, прокат генератора, прокат генератора Киев, арендовать генератор, генератор напрокат, электрогенератор напрокат, автономные источники электропитания, осмотр и контроль работоспособности двигателей и генераторов по Украине, оценка состояния двигателей и генераторов по Украине, поставка запчастей к двигателям и генераторам по Украине, текущий ремонт двигателей и генераторов по Украине, аварийный ремонт двигателей и генераторов по Украине, капитальный ремонт двигателей и генераторов по Украине

Основним напрямком діяльності підприємства “ЕнергоЮніт Україна” є оренда генераторів електричної енергії дизельних і бензинових, а також надання комплексу супутніх послуг.

Часто доводиться застосовувати нестандартні рішення для оренди генератора. Оренда генератора – це те, що нас годує, але беремося ми і за інші цікаві нам проекти. Цей пост якраз про це.

На прохання одного з Замовників компанія «ЕнергоЮніт Україна» взялася розробити, виготовити і встановити нестандартний шумозахисний кожух для дизель-генератора FG Wilson P150E.

Почалося все з робочих креслень. Хоча на перший погляд може здатися, що він скопійований зі стандартною заводський моделі – це не так. Кожух проектувався індивідуально, з урахуванням забезпечення зручного доступу до всіх змінних елементів і основних вузлів дизель-генератора, що обслуговуються.

Перші деталі прибули до нас на склад, далі – приміряємо, підганяємо їх і зварюємо в єдину конструкцію основи кожуха.

оренда генератора

Стандартна рама цього дизель-генератора занадто вузька для встановлення кожуха, тому основу щодо неї розширено.

Наступним етапом стало виготовлення бічних панелей і дверей.

нестандартні рішення для оренди генератора

У передній частині кожуха розміщені повітрозабірні кишені. Їх загальна площа повинна дозволити двигуну отримати об’єм повітря, необхідний для утворення паливної суміші і ефективного охолодження, а їх конструкція забезпечує звукопереломлення, необхідне для зменшення шуму при роботі дизель-генератора.

Завершальними роботами на даному етапі стали зварювання системи вихлопу і установка фурнітури.

Потім вже готову конструкцію розбираємо і відправляємо на фарбування.

нестандартні рішення для оренди генератора

Даний кожух пофарбований двухкомпонентною епоксидною фарбою, яка має високі показники стійкості до механічних пошкоджень і до впливу умов навколишнього середовища.

Наступний етап – обклеювання внутрішньої поверхні всіх деталей шумоізоляційним матеріалом.

оренда генератора

Він не горючий, що дуже важливо, і в значній мірі поглинає звук працюючого двигуна, тим самим значно знижуючи рівень шуму дизель-генератора.

І знову поетапна збірка вже готових деталей. Всі стики деталей в процесі складання оброблені силіконовим герметиком для запобігання затікання вологи всередину кожуха.

Всі кріпильні болти кожуха з нержавіючої сталі, це дозволить уникнути в подальшому їх корозії та утворення іржавих патьоків по всьому кожуху.

Також на об’єкті Замовника додатково встановлено автоматичне введення резерву (АВР) на 630 А, що дозволило підключити генератор до мережі в автоматичному режимі.

Для нас проект вийшов дуже цікавим, ми постаралися застосувати наші знання та досвід, отримані в процесі експлуатації орендних дизель-генераторів. Застосовано ряд конструктивних рішень, що дозволяють спростити експлуатацію дизель-генератора в подальшому.

Таким же чином ми застосовуємо нестандартні рішення для оренди генератора.

Так що, оренда генератора – орендою генератора, але інженерні проекти нам теж цікаві!