Business

Основний фактор при виборі генератора напрокат

By 11.12.201928 Травня, 2020No Comments
Основний фактор, що визначає вибір генератора напрокат – це потужність і характер навантаження. Генератори потужністю понад 10 кВт в основному оснащені дизельними двигунами і трифазними синхронними генераторами змінного струму (змінна напруга 230/400 Вольт).

При підборі потужності генератора цей показник не може дорівнювати величині навантаження, що підключається. Оптимальним для генератора є навантаження 70% – 80% його номінальної потужності (Prime Power). Для генератора номінальна потужність це потужність, яку він повинен видавати протягом тривалого часу (наприклад, робочий день 8-12 годин).

Резервна (МАКСИМАЛЬНА) потужність Standby Power, це потужність, яку генератор може видавати «на ривок» нетривалий час. Як правило, не більше 1 години з інтервалом не менше 12-ти годин між такими режимами роботи. При цьому і двигун, і генератор, і комутаційна апаратура працюють практично на межі своїх можливостей. Це не кращим чином позначається на їх ресурсі і викликає підвищений знос. Резервна потужність, як правило, на 10% більше номінальної і давати генератору навантаження вище цього значення не рекомендується. Найчастіше в маркуванні дизель-генератора вказана його повна резервна потужність в кВА (кіловольт-ампери, не кіловати). При цьому активна потужність генератора, яка вимірюється в кВт (кіловатах), дорівнює значенню повної потужності, помноженому на коефіцієнт реактивної потужності – cos φ, (вказується виробником генератора, в розрахунках приймається = 0,8).
Узагальнюючи все вищесказане, робимо висновок, що номінальна потужність на 10% нижче максимального (множимо максимальну потужність на 0,9). Далі переводимо значення в кіловати (кВА в кВт), множимо ще на 0.8. Тепер залишаємо генератору запас потужності близько 30% для впевненої роботи – множимо ще на 0,7 і отримуємо активну робочу потужність, яку генератор може видавати тривалий час.
аренда генератора, аренда генератора Киев, аренда генератора цена, аренда электрогенератора, аренда электрогенератора Киев, аренда электрогенератора цена, аренда дизельного генератора, аренда дизельгенератора, генератор в аренду, аренда дизельной электростанции, прокат генератора, прокат генератора Киев, арендовать генератор, генератор напрокат, электрогенератор напрокат, автономные источники электропитания, осмотр и контроль работоспособности двигателей и генераторов по Украине, оценка состояния двигателей и генераторов по Украине, поставка запчастей к двигателям и генераторам по Украине, текущий ремонт двигателей и генераторов по Украине, аварийный ремонт двигателей и генераторов по Украине, капитальный ремонт двигателей и генераторов по Украине
Генератор напрокат? Немає нічого простішого з 

Детальніше прокат генератора тут.